Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Андрій74

Сторінок: 1
1
я і без того знаю шо сміття а шо не сміття)) думав тут є досвідчені дослідники які знають прийомки куди занести на велику суму без зайвих проблем з законом

2
В 2016р по роботі їздив в Івано-Франківськ,по дорозі вдалось заскочити в місто Галич.Погода була дуже не льотна,тому всього не вдалось облазити,тай часу було мало.Інформація про місто є в Інтернеті:https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87 Фото самого замку:Прейскурант цін на ескурсію двух річної давності


Панора міста:
В центрі теж є на що подивитись.Хочу в майбутньому виставити в плани цю тему.


Якщо придивитись уважно на памятник ,то можна зауважити що памятник у Львові і в Галичі проектувала одна людина


Ніколи не міг подумати що в Галичі був колись річковий порт,а по Дністру човни ходили, факт на лице(фото)
Хотілось би туди зїздити,але літом!!!!!!!!

3
На території колишньої мех колони між старими дубами стоїть памятка архітектури(я так думаю) "колона Ісуса Христа Скорботного" На памятнику дата 1761р. В неті майже ніякої інформації не має,або я так шукав.На капличці Боїмів відтворений сюжет "Христос Скорботний",цікавий той факт що таких зображень є лише два по всій Українї.Друге якраз знаходиться на Зеленій 251.Колиць на цю територію Австро-Угорська влада перенесла ЧУМНИЙ цвинтар. Цікаво як ця памятка збереглась за советів. Мабуть про неї забули! Колона розташована так що її майже ні з вулиці,ні з території мех колони не видно,кругом куча ангарів,і забудов. Шкода, якщо теперішній час ,і байдужість знищать памятку.
4
Шановне товариство, деяким із нас бракує грошей навіть на бахіли, і тому виникла іде здешевити їх закупівлю і доставку зробивши одне оптове замовлення.Тож усі хто досі немає бахіл, але бажає їх придбати(і трішки поберегти свій гаманець) пишіть тут розмір, кількість необхідних вам бахіл. Після формування замовлення буде обрано постачальника і здійснено закупівлю.
П.С. Святодій інвестуй не лише в апаратуру.
Старий,а можна  більш розширено,можливо крім бахіл є щось ще/quote]

5
Смітник / місто Галич.
« : 29.11.2016 20:14:32 »
В листопаді їхавши в Івано Франківськ,спіцяльно вийшов в м.Галич.Колишній центр Галицько-Волинського князівства-наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях,перша згадка про  який відноситься до 898 року.
Пацани,я ніц не буду писати,захочете самі глянете в інтернеті. Нажаль в той день дуже лив дощ,тай часу було обмаль(1.5 год).Ось невеличкий фото-звіт.

6
Зовсім недавно їздив в відрядження в Івано-Франківськ.На одні з вулиць наткнувся на зовсім не звичний ліхтар,мабуть це перший експереминтальний в місті,більше не бачив їх.Цікаво як би ми в себе у Львові почали впроваджувати такі технології ,мабуть це була офігенна економія електроенергії. Наскільки мені відомо за бугром це звичане явище.

7
Смітник / Re: Хороший Львів
« : 03.09.2015 16:58:44 »
Я хотів би, щоб дописів тут з часом стало більше, ніж в темі про Поганий Львів.

Гарна пропозиція...

8
Вчора ходив трохи з металошукачем.В районі Ставчан надибав ось цей затвор.Панове допоможіть будь-ласка ідентифікувати цю знахідку.До якого типу стрілецької зброї віднести цей затвор.

9
Смітник / Re: Поганий Львів
« : 11.03.2015 12:57:53 »
Панове, можливо я виклав ці знимки не вцій темі,але проходячи біля цих підприємств(ЛАЗ,ПОЛЯРОН),мені серце крається.пІДПРИЄМСТВА МОГЛИ НА БЛАГО БАТЬКІВЩИНЕ ПРАЦЮВАТИ І ПРАЦЮВАТИ.НЕ ВЖЕ МИ ТІЛЬКИ РУЙНУВАТИ ВМІЄМО!!!! :-[

10
Цікаво який маштаб  ось ця цяцька має?

Сторінок: 1