Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Андрій74

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »
1
Якось в інтернеті попалась мені стара поштова відкритка з видом палацу за 1902р.На 19 грудня зробив собі подарок на св.Миколая ,поіхав на оглядини палацу.


Палац знаходиться в м.Судова Вишня,в південно-східнії частині міста.Був збудований в на початку 18 століття.Спочатку власниками маєтку була родина графів Коморовських.Граф Антоній Комаровський мав двух дочок,які мали унаслідувати спадок батька,нажаль так сталось що ні одна з дочок не були одруженні,ну і відповідно ніхто з них не мав дітей. На початку ХХ століття маєток був проданий родині Марсів.Найбільший розквіт палацу прийшовся на часи знаного естета Яна Станіслава Віталіса Марса,який був власником Судової Вишні на початку ХХ столяття.Після смерті старого власність успадкував внук Кшиштоф Марс,який зремонтував палац після шкоди завданої першою світовою війною.

Родина Марсів володіла маєтком до початку другої світової війни,поки цю територію не віджали совети.Підчас війни маєток знов грабують і нищать.

Павколо палацу є великий парк,територія 6 гектарів.Гугл каже що цей парк посадив ланшафтний архітектор Арнольд Регрінг


У радянські часи палац був переобладнаний в гуртожиток зооветеринарного технікуму.За неньки України в1995р палац згорів,з тих пір стоїть у руїнах,обжитий бомжами і місцевою пацанвою.Цеглою місцеві газди не брезгуютью.В середині находитись досить не безпечно,в любий час щось може впасти на голову.
Сьогодні памятник находиться в власності міста(типу на балансі) ;DРуїни хотіли продати за великі гроші,але потенційні покупці відвертаються від пропозиції.Влада ,після реформи децентралізації почала шукати інвестора,який міг би відновити палац. Влада підготувала конкретний проект,в якому пропонується передати залишки маєтку інвестору за символічну ціну 1 гривня!!!
Так би виглядав палац після реконструкції

[/u
Нажаль нікому руїни не потрібно,багаті дяді хочуть лише тих 6 гектарів землі ,без палацу.От і стоїть памятка архетектури 18-19 безхозна.Шкода.
Кому цікаво приїжжайте,дивіться поки є ще на що подивитись.

[url=https://ibb.co/2YywyRc]

Вилазка вдалась,побільше б таких свят собі робити ;D ;D ;D ;D

2
Цікаво шо він там робить, досить не звично.

Щось подібне ми з сталкером найшли в Винничках, не далеко від . На форумі є фотка

3
Розподільчий щит віденської фірми Сіменс-Гальске 1910р.Таких щитів по Львову є досить багато, всі в різному стані.Ось такий витвір інженерії і історіі міста я зовидів на вул. Пекарській.По роду своєї діяльності,я завжди мріяв заглянути в середину. Мрія збулась  ;D
 
Троха не потемі, вибачайте!!!
https://zaxid.net/u_lvovi_demontuyut_polski_transformatorni_budki_n1404824

4
Ось такий нуп є на вул.пекарській. що в середині, нажаль не знаю. Зовні досить в непаганому стані.Маю підозру що він охороняється!!!


5
50 на (по) 50 +

6
Golem,a хто спонсор всього дійства,приміщення,і т д

8
Чесно не було можливості піднімати.
Особливо до уваги не брав,але їх там два. Один від одного на відстані три метра

9
Ось такий креативний люк на вулиці Окуневського


10
Андрію скинь в приват номер картки,перекину гроші. Не маю нажаль зара часу зустрічатись. Монету при нагоді заберу,якщо ти не проти?

11
Це дерево росте біля поліклініки в Рудно. Рулетки нажаль не маю. Якщо вірити місцевим аборигенам йому більше ніж 200років


13
Приклад декору з старої цегли,пліт в старому селі.Нажаль я не є фахівцем в цьому напрямку. Можливо комусь буде цікаво!!!
i see a picture

14
Є ось такі австрійські вішаки.Якщо поритись можна багато чого найти

15
В міській раді ,в підвалі найшов ось такий чи то водяний,чи то газовий лічильник

В ідеальному стані. Таке враження що про нього забули. Гарно збереглось табло і бірка

Цікаво чи є якась інформація про виробника. Гугл наразі не має інформації.


16
Або везіння

18
Попердньо +.До 14 березня майже місяць.Важко сказати як воно буде.

20
А скільки коштує такий витвір мистецтва?

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »