Автор Тема: Об'єкти для зйомок короткометражного фільму  (Прочитано 1011 разів)

1 гість дивиться цю тему.

bad_taste

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Всім привіт! Чи не міг би хтось порадити закинуті інженерні споруди або військові об'єкти, які не охороняються і до яких є вільний доступ? Потрібні декорації для зйомок короткометражного фільму в жанрі постапокаліптики. Грошей немає, тому потрібні найти халявні варіанти). Можливо, у когось є власний топ найвражаючих місць України, які б підходили для зйомок? Буду дуже вдячний!
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1324
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Привіт. Можна більш конкретніше описати бажаний об'єкт для зйомок?
Типу Львівщина, чи десь далі, підземний чи наземний об'єкт, реквізит (залишки меблів, обладнання, тощо), розміри, тип споруди і т.д. Насправді варіантів дуже багато.
Можливо, є якесь відео чи інша візуалка, подібне до того, що Ви хочете? Тоді нам легше буде щось підібрати, під ці критерії.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

bad_taste

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Привіт. Можна більш конкретніше описати бажаний об'єкт для зйомок?
Типу Львівщина, чи десь далі, підземний чи наземний об'єкт, реквізит (залишки меблів, обладнання, тощо), розміри, тип споруди і т.д. Насправді варіантів дуже багато.
Можливо, є якесь відео чи інша візуалка, подібне до того, що Ви хочете? Тоді нам легше буде щось підібрати, під ці критерії.
Найкраще було б Львівщина, але якщо є якийсь цікавіший варіант в Західній Україні, то можна і його розглянути. Об'єкт - наземний, розміри об'єкту повинні бути досить великі, щоб була можливість зняти епічні кадри з дрона. Можливо, ідеальним варіантом був би завод з незвичними чи навіть космічними архітектурними елементами(наприклад, як в штабі комуністичної партії в Болгарії).
Також чув, що біля Припяті є багато закинутих сіл, в яких давно ніхто вже не живе, але хати лишились. Можливо на Львівщині є щось схоже?
Найголовнішим критерієм залишається вільний доступ до об'єкту. Дуже важливо провести зйомку спокійно без втеч від охорони і собак).
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 230
    • Перегляд профілю
Найближча "Прип'ять" до Львова - це Липівка.
Тема туть
Локація туть

Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1324
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Рекомендую Вам Калуш, а конкретно сульфатно-магнієву фабрику, знаходиться ось ТУТ.
Середовище мені здається відповідне. Є і хвостосховище (пагорб), солене озеро, якісь дачі, і найголовніше, трохи поруйнована, проте ще ціла і впізнавана територія комбінату.

Про Калуш можете почитати тут і тут.

Покинуті дачі на Кортумовій горі чи в районі вул. Щурата теж можете розглянути.

Як матиму час, та як щось прийде до голови, докину щось ще.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

bad_taste

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Найближча "Прип'ять" до Львова - це Липівка.
Тема туть
Локація туть
Дякую, цікаве і добре знайоме місце)

Рекомендую Вам Калуш, а конкретно сульфатно-магнієву фабрику, знаходиться ось ТУТ.
Середовище мені здається відповідне. Є і хвостосховище (пагорб), солене озеро, якісь дачі, і найголовніше, трохи поруйнована, проте ще ціла і впізнавана територія комбінату.

Про Калуш можете почитати тут і тут.

Покинуті дачі на Кортумовій горі чи в районі вул. Щурата теж можете розглянути.

Як матиму час, та як щось прийде до голови, докину щось ще.

Цікавий варіант, фотки вражаючі. Я так зрозумів, що за останні роки все сильно понищилось і зараз особливих проблем з охороною немає? Обов'язково поїду, потрібно дослідити об'єкт. Дуже дякую!
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1324
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
Охорона є, але для благих цілей, думаю, не проблема буде домовитись.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Шкода, що із New Роздолу практично ніц не зосталось...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile