Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - YserL

1
Отож, нас чекають на 11 годину. Створив час у скайпі по поїздці, все обговорення там.

2
Є апрув на 24 травня на 10-00 екскурсія по РАЕС, на саму територію аес скоріш за все не попадемо.

3
Мабуть немає такої людини, яка не чула про найбільшу ядерну катастрофу, яка відбулася 26 квітня 1986 року о 01:23 на Чорнобильській Атомній Електростанції. Людський фактор із помилками у проекті атомного реактора опустошили 30 кілометрову зону і тисячі людей загинули. Більше 2 мільйонів людей потражало.Було куплено офіційний дводенний тур, і вдалося відвідати більшість запланованих об'єктів. По дорозі заїхали на площадку техніки, яка брала участь у ліквідації, і яку вдалося відмити до допустимого рівня радіації.Відвідали секретну ВЧ Дуга, або Дятел: загоризонтальну систему засікання старту ракет.Це дві антени,  150 метрів і довжиною 500 метрів, і 100 метрів на 250 метрів.Сплетіння тросів і вібраторів. Вартість системи більша ніж цілої АЕС.Машинний зал містив потужний на той час комп'ютер, який обробляв інформацію із атени, і виводив у зал:

Відвідали річковий порт Прип'ять.Завод Юпітер, безліч унікальних розробок. Працював до 1994 року. На фото феритова память, яка не боїться величезних рівнів радіації.Логіка, укруплені збірки радіокомпонентів. Виглядало гарно і футуристично, но не було надійним.На заводі розробляли техніку для ліквідації аварії. На фото графітова кладка ативної зони ректора.Вилізли на 16 поверхівку, звідки відкриваються краєвиди на все місто.А також на станцію і новий безпечний конфаймент.Тут зустріли захід сонця над безлюдним містом.По дорозі зайшли у парк відпочинку.Переночували у 2 поверховому готелі у місті Чорнобиль. У магазині навіть можна розрахуватися картою. Після 8 вечора в місті комендантська година. Пересуватися можна тільки автомобілем.На другий день заїхали на оглядову площадку станції. Із НБК рівень радіації впав.Не віриться, що у 1986 на місці блоку були руїни, які випромінювали смертельні рівні радіації.Недобулована градирня 3 черги, яка мала охолоджувати 5 і 6 енергоблок.Всередині високі рівні радіації. Намальований мурал присвячений ліквідаторам.Станція Янів, грязне місце. Тут незаконно різали на метал радіоактивну техніку.Залишки тепловоза, який вивозив населення під час ліквідації. Його і вагони просто перевернули із рейок.Залишки комбайнів, які вже не виїдуть збирати врожай.Лівий берег цікавий збереженими будинками мешканців.Церква, раз в рік тут відбуваються відправи.Жах, який пережили мешканці, які покинули свої нажитки. Чиясь улюблена іграшка.Евакуйовані діти, і не народжені...Спогади дитинства, які вкарбувалися на все життя.Загалом поселення жили небагато, в той час на західній Україні активно будували цегляні будинки, тут переважно деревяні.Славнозвісний кабінет Припятської школи №2, де знімали кліп Pink Floyd - Marooned.<a href="http://www.youtube.com/watch?v=P7YMI39sObY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=P7YMI39sObY</a>

Басейн, працював до 1994 року.Ззовні Зона відділена інформаційними знаками.Величезний обсяг інформації був доступний на http://forum.pripyat.com/ і зараз не доступний.

Також HBO випустив серіал "Chernobyl". Перша серія заінтригувала. Варто переглянути.

Відвідання зони чітко не можна охараткеризувати: це те місце де час застив у радянському союзі,  місце трагедії тисяч людей, місце де один момент перекреслив плани і вніс свої корективи.

4
Лист сформовано, відправляємо на станцію.

5
У зв'язку із актуальність теми РАЕС (глушіння блоку після пожежі автотрансформатора).
Відпишіться коли хто хоче відвідати (потрібно вказати терміни у листі).
На саму станцію кажуть не пустять, но тренажери мають.

Список:

 • YserL (?auto)
 • Golem  (auto)
 • Svyatodiy ? червень
 • Dima_Bear
 • Electri4king
 • Опілля
 • Fenriz
 • Fenriz +1
 • Drusja
 • Drusja +1
 • Roy
 • Stinger
 • Гандзя
 • Svyatodiy ?

Скиньте в приват ПІБ, ДН, Паспортні дані

Орієнтовна дата 24.05.2019

Автопоїздкка: Львів-Радехів-Луцьк-Ківерці-Оконськ-Полиці-Вараш 284км
Скоріш за все буду на авто (потрібно замінити систему охолодження).6
Орієнтовна дата 24.05.2019

7
Сорі, пропустив. Додав.

8
Випадає скоріш за все у травні відвідати у робочий день.


9
У зв'язку із актуальність теми РАЕС (глушіння блоку після пожежі автотрансформатора).
Відпишіться коли хто хоче відвідати (потрібно вказати терміни у листі).
На саму станцію кажуть не пустять, но тренажери мають.

Список:

 • YserL (?auto)
 • Roy
 • Golem  (auto)
 • Svyatodiy ? червень
 • Dima_Bear
 • Electri4king
 • Опілля
 • Fenriz
 • Fenriz +1
 • Drusja
 • Drusja +1
 • Stinger
 • Гандзя
 • Sunnyman

Скиньте в приват ПІБ, ДН, Паспортні дані

Дата 24.05.2019 10:00

Автопоїздкка: Львів-Радехів-Луцьк-Ківерці-Оконськ-Полиці-Вараш 284км
Скоріш за все буду на авто (потрібно замінити систему охолодження).10
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 06.05.2019 15:05:23 »
Екскурс по террах і фото нутрощів:
https://blog.uaid.net.ua/buy-terra/

11
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 06.05.2019 13:13:57 »
У дозиметрах Спаринг-Віст знайдено суперсекретне меню, яке дозволяє переглядати і оновлювати калібровочні коефіціенти. Це дозволяє зменшити похибку кожного пристрою.
https://blog.uaid.net.ua/terra-calibrat/

12
Смітник / Re: Дозиметрія
« : 03.03.2019 14:14:12 »
не працює)

13
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 03.03.2019 00:01:56 »
прикольно, в мому потрібно міняти всі напівпровідники і конденсатори

14
Я власник відеореєстратора Gazer F117 – і в певний момент стало потрібно переглянути відео, виявилося що збилася дата до 2015 року – що ми маємо: відео пишеться тільки в один файл, бо по логіці ПЗ перезатираються старіші. Ігото відео немає… Це трохи розізлило, і я почав шукати способи вирішення.
Про заміну прошивки, і додачу GPS модуля у статті:
https://blog.uaid.net.ua/gazer-f117-gps/

15
карта складається лазером-дальноміром і кутом? Я в фантастиці типу прометея бачив дронів які робили 3д модель)

16
Обовязкове місце для відвідування у Празі. Був там два рази.
Особливо коли заходить сонце.

17
Технології не стоять на місці, електроніка мінімізується, появляються нові стандарти. Також відходять в минуле аналогове телебечання, тому ми завітали на екскурсію у апартатну львівської телевежі на Високому Замку.


За поточні роки великим кроком вперед є відключення аналогового телебачення і перехід на цифрове молення DVB-T2. Це дозволило зменшити використання частотного ресурсу, підвищити якість зображення, а також звільнити частоти для 4G зв'язку.Потік на станції по всій Україні приходить із Києва через супутник Astra 1G 31.5° у потоці T2-MI і швидкістю 72,79 Мбіт/с, і передається на передавачі. Доречі ресівером U2C Denys можна дивитися канали прямо із супутника. Локальні канали підмішуються у потік по локальній мережі. Один мультиплекс займає ширину 8 МHz (яка розбивається на підслоти), і передає цифрові дані із корекцією помилок.В потоці йде переважно 8 цифрових каналів. Також передаються прошивки ресіверів, токени авторизації, телепрограма.


Передавачі DVB-T2 займають пару стійок: по стійці на мультиплекс, і шафа активки, а також супутникового тюнера.Обладнення Rohde&amp;Schwarz. Стійка складається із Exciter SX801, модуль керування NETCCU 800,А також 4 підсилювачів нижче.Сигнал з передавачів сумується, і по одному фідеру (чорний справа) передається на антену на висоту 170 метрів. У Львові цифрові канали йдуть на 22, 28, 33, 40 каналах.Своє знайомство із цифровим телебаченням почав 1 вересня 2012 року: дідусь, як ветеран ВВВ, отримав приймач Strong SRT 8500. Тюнер спокійно приймає канали польського телебачення біля Городка у стандарті DVB-T із Перемишля на каналах 26, 43, 59.В той час роздали близько 1 мільона приставок. В наявності були ексклюзивні приставки Strong і Romsat, оскільки канали були шифровані із використанням системи безкарткового доступу Irdeto.

Свій телевізор LG 32LN541U із DVB-T2 тюнером я купив у липні 2013 року, а також купив CAM модуль Neotion Irdeto Cloaked за 39$, вони якраз появилися на ригку. Тут і криптосхема, і система активацій через OTG.Із 17 серпня 2014 Нацрада зовов'язала Зеонбуд вимкнути шифрування телеканалів у Т2 мережі. 11 вересня 2014 року вимкнуто шифрування більшості каналів, шифровані лишилися Ентерфільм, Зум, Кіноточка, К2, Вінтаж, Ескулап, Піксель, НЛО, Бізнес. 11 жовтня 2014 року знову шифровані канали, окрім БТБ, 12, 112, 24, захід. 9 січня 2015 року остаточно відмінено шифрування усіх каналів. Виставив на продаж CAM модуль, і успішно продав.

Не будемо заходити в політику, і мутність контори Зеонбуд, один факт: 18 лютого 2014 року вимнуто 5 канал у Т2 - чорний екран, у аналогу зависле зображення (відновлено 19 лютого о 08:00). Із супутника відео не переривався.Також у Криму після окупація у травні 2014 року переналаштували 18 передавачів. 4 російських мультиплексів женуть із супутника ABS 1 75E.Вернемося до аналогового телебачення. Вимкнення переносилося з року в рік, і остання дата була прийнята 31 серпня 2018. І тут 30 серпня 2018 року Сарненський районний суд Рівненської області в особі судді Рижий Олексій Анатолійович, за позовом Мізюрко Надія Юхимівна і Телерадіокомпанії "1-1", заборонив вимикати аналог.

Масове вимкнення аналогових каналів відбулося 1 вересня 2018 року з 10:00 до 10:15 вимкнено 13 аналогових передавачів. алишилися UA:Перший, місцевий НТА а також 12 канал. Згодом через заборгованість по електриці вимкнули UA:Перший.

На даний час у ефірі Львова із аналогових каналів по графіку тільки НТА (57 канал) і ZIK (12 канал).

Розглянемо передавачі аналогового телебачення. Із опису "цифри" видно що ефір використовується неефективно.Напівпровідниковий 20 КВт передавач UA:Перший (8 канал).Передавач 1-1 на 5 кВт.Решта каналів передавалася маленькими передавачами TXUP1000 і TXUP2000 на 1 і 2 кВт вихідної потужності.Якщо ви телевізор не дивитися, то із радіостанціями стикаєтеся у автомобілі. Більшість радіостанцій передаються із Високого Замку. Сучасні радіоприймачі поміщаються у пару юнітів, сигнал сумується у хвилевід.Раніше один ламповий передавач займав пару квадратних метрів, наприклад Дождь-2, потужність 2+2 кВт. Стоїть в резерві. Неефективний по КПД.

Запобіжники і індикація перегоряння.Стрілки в нуль.Також транслюються ще канали у діапазоні УКВ: радіо промінь (УР-2), 67,04 МГц радіо культура (УР-3), а також 67,82 емануїл. Три канали спокійно поміщаються в одній стійці. Аудіо сигнал береться із супутникового ресівера.Аудиторія УКВ пенсійного віку, а також їх можна слухати через радіо типу KIPO KB-308.Телефони, автомобільні приймачі приймають у FM діапазоні 88-108 Мгц.Біля передавачі можуть розміщатися і компютери планувальники, які вижають плейлист у ефір. Мають свої UPS.Формуванням аудідіо на вхід передавача займається USB аудіо картаДля комутації передавачів використувувалися такі "тумблери"Система суматорів.Передавальна антена виглядає так:Серед обладнення зустрічаються TESLA.Анfлогове радіо зараз у світі витісняться цифровими радіо, в Києві запустили цифровий радіо мультиплекс DAB+. Мало розповсюджене, у Європі стандарт мовлення DAB, мій приймач Roberts Robi не зможе приймати канали.

Є вимкнене обладнення ситеми ЦО, зараз оповіщенням займаютсья студії.Система коаксіальних кабелів до студії.Також тут колись розміщувалося обладнання Алтай.Трохи сучасної техніки, цікаво що деякі студії переють звук по E1 каналах.Для моніторингу коректності роботи передавачів використовують SDR приймач з плагінами. По спектру зразу видно, якщо є якісь відхилення.Звідси також можна передават потік на супутники через Центр Космічного Зв'язку "Азимут" біля села Сасів. Раніше цим користувалися дипустанови.Працівники розказували про світіння вежі і фідерів від статики/снігу. Також під час удари блискавки може зависати або перезавантажуватися обладнання, а також перегоряти вимнені світодіоди підсвітки. Виглядає десь так.Список актуального і історичного ефіру можна переглянути на сайті Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні.

Тепер хочу потрапити у такий центр зв'язку:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QkRBzmQ0gEY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QkRBzmQ0gEY</a>

Інормація на блозі

18
Привіт всім!

Поступило прохання не викладати на паблік конфіденційну інформацію як ото номери телефонів, камери спостереження і тому подібне.

Заберіть\перенесіть кудись будь-ласка подібні фото з публічного доступу.
Номери телефонів на апаратурі теж? Моніторинг скади?

20
+1 якщо буде місце)