Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - _Tarik_

Сторінок: 1 2 3 4 5 »
1
Піти глянути і знайти  :) А там вже далі діло техніки  ;) Просто якщо палити залази і місця, то нічого годно не залишиться...

2
Хоча підказує мені думка, що це просто оглядовий колодязь, з якого нікуди не вийдеш. Хоча тим не менш цікаво, треба перевірити !  :)

4
Ось ще кілька фото

5
Привіт! Уточни,будь ласка ,точне місцезнаходження люка)

6
молодчина, ставлю величезний плюс !)  ;)

8
одного теплого сонячного дня я блукав містом у пошуках пригод, десь біля форуму я помітив новенький Джимік та Голема з ССРДЗС і Іллею. Як виявилось, вони вилізли з Полтви, та їхали далі шукати пригод. Я вирішив дружелюбно скласти компанію. Поївши дуже класної шаурми, ми попрямували до вокзалу зустріти Вергаза і його подруг, а вже через декілька хвилин опинились у бомбосховищі:трішки годного сохрану:ну і класного приладдя:


і звісно ж робоча ФВУ :Ось так ідучи біля вокзалу, знайшли залаз у бомбік. Дякую всім хто був у цей день і за гарно проведений час !

9
елеватор на Шевченка


привіт усім 👋, навідався з товаришем на елеватор, та бомбік під ним.

зацікавила мене ця вентшахта, вирішив погуляти навколо неї, через секунду помітив вхід (сорі, не фоткав)заходимо всередину :зустріла нас пошарпана герма:далі санвузол :головний зал :кімнатка, де по теорії мала б стояти ФВУ :
пізніше ми зрозуміли, що надія на більш-менш цікавий бомбік в районі Рясне померла, ми пішли розвідувати залаз на сам елеватор :
знайшли, перевіряємо надійність сходів :далі екстра-швидкий підйом на дах, та чудовий вид :
далі пішли шукати залаз в сам елеватор, через 5 хвилин пошуків ми вже були в якійсь кімнаті (вибачаюсь за необізнаність) :далі знайшли сходи вниз, які привели нас у цікаві двері і якби я вчасно не зреагував, не було б кому писати цей звіт  :) :пізніше ми почули звук потяга, та пішли знову на дах, аби подивитись на нього. Це був ВЛ-80 з вагонами у яких вугілля:
тут ми почули дивні крики в споруді, та наш інтелект підказав, що пора накивати п'ятами, поки не пізно. Коли ми вже перелізли паркан з колючкою, то помітили злих 3 охоронця, які ламали двері десь у середині. Ось так і закінчилась наша вилазка )

10
думаю можна поділитися фото з нелегального походу на кран ЖК "Avalon up"
 
ходимо навколо огорожі в пошуках підходящого залазу:


5 хвилин пошуків і ми вже на третьому переході:


ще 10 хвилин і ми в кабінці кранівника:


вилазимо на вершечок крана, та спостерігаємо чудовий краєвид з заходом сонця:


трішки акробатики від 2руфса:


вид на проспект Червоної Калини в сторону кінцевої 4 трамваю та вулиці Сихівської:дякую Віті за компанію, та охороні, яка сліпа :)

11
привіт усім, навідався у бомбік під садочком над парком Франка.
на входах поставлені решітки, щоб діти не попадали.
12
і під ЛАЗом є і під львовом взагальному

13
укртранснафта14
принімалово по-львівськи  :P ;D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9zd6zws6jvw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9zd6zws6jvw</a>

15
виконую обіцянки, проник в гол. цех
16
Гм, а як же злосний охоронець? З вами приймав участь в акції?)
а він відпочивав в свого колеги по роботі )

17
і до відома тих, хто хоче сходити в головний цех- охорона всередині сидить тепер постійно ! Сьогодні бачив охоронця 2 всередині !

18
так, як і обіцяв- викладаю фото з бомбіка ;)залазили ми чз вш, що на дорозі до КПП. Так само і вилазили. Ми ледь не спалились. Видно стан бомбіка,як він змінився за деякий час. Всі протигази серії "ГП-5" на землі, аптечок немає... Від цього навіть якось сумно стає на душі. Ми втратили ще один цікавий колись об'єкт...

п.с. підтвердження слів, про протигази.


19
дах кінотеатру "Дзвін"
20
за останні декілька років усе різко змінилось
Сторінок: 1 2 3 4 5 »