Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Golem

1
Стара липа в Деревачі коло готелю Ельбрус. За словами людей з готелю, має статус памятки природи. Судячи по вимірам йому під 600 років. Тобто це дерево було свідком майже всіх подій з цієї статті.

Загальний план


Готуємо інструмент


5,7м


5,8 якщо звести кінці з кінцями


п. Декан Аграрного Університету як мірило


2
Щоб ви не думали що ми якась шаражкіна контора. Тут є публічна презентація Короче прибутки в Сайпреса навіть більші ніж наш уряд просить у МВФ для порятунку цілої країни.

Компанія реально велика, існує давно і в Україні має офіс пятнадцять років. Причому в офісі майже всі інженери. Так шо ми маємо свою нішу і відрізняємся від інших ІТ компаній.

3
На прохання Міші скопіюю ще сюди і додам троха більше фоток і локацію.

Надибав нині дуб на районі. Обхват 3 метри 40 см. Коефіцієнт для дуба 1. Тобто йому вже мінімум 300 років. То ж пасувало б зробити його памяткою природи місцевого значення.

4
Надибав нині дуб на районі. Обхват 3 метри 40 см. Коефіцієнт для дуба 1. Тобто йому вже мінімум 300 років. То ж пасувало б зробити його памяткою природи місцевого значення.5
Вигляд на індустріальну Зелену та Фак Парк з готелю Соната. Все клікабельне.

Панорамка всього і зараз


Окремо міст на Сихів


ЖК Пасічний


6
Машина для обсмажування какао та кави. Тут пише шо вона дуже рідкісна. Виробник існує і досі.

Судячи з вигляду її хочуть здати на брухт. А зараз лежить собі гниє в дворі на Промисловій 52. А запросто могла б прикрашати якийсь тематичний ресторан чи кавярню. Дякую Гандзі за допомогу в розшифровці що це!

7
На місці колишнього Бункера на площі Двірцевій схоже що буде станція "Залізничний Вокзал"

8
Додам троха фоток зсередини самого бункера

Тут колись був фонтан та паркувалися машини


Схожий на робочого?


Ех, гарне було місце шоб сховатися від вокзальної суєти. І побілка теж на стінах була
Один телефонний кабель висить обірваний
Цікаво чи це все виріжуть і зроблять наново чи воно ще робоче
Па-па, до зустрічі після реконструкції!


9
Так, нам теж рекомендували Екскурсію. Що там дуже цікаво, вони розказують про кожного з ведмедів і все таке. Але ми не хотіли чекати тому пішли так.

10
Притулки бувають різні: туристичні, політичні, для безхатченків, для неповнолітніх, а ще - для ведмедів. Притулок - це місце де ти в безпеці, де є захист та розуміння, де ти почуваєшся майже як … «Дома Жиррр!»  - сказали б ці Ведмеді якби вміли говорити.Мати Тереза стала відомою давши змогу бідним людям провести останні дні свого життя з гідністю. Ведмежий притулок в селі Домажир займається приблизно тим самим. Вони збирають/забирають по всій Україні покоцаних життям та людьми нещасних ведмедиків і займаються їх реабілітацією.

Домажир це лише 15 хв автом від Епіцентру на Городоцькій, як їхати на Новоєврейськ чи Сраковець. Гарна асфальтована дорога, багато вказівників на цей притулок, є де запаркуватися. Якщо добиратися маршруткою то лише 2 км йти пішки від траси. Або можна зробити велотур зі Львова в Домажир через Ясниська.

Одразу при в’їзді кидається в очі що все тут зроблено по сучасному. Охайні будиночки, турнікети на вході, оцинковані огорожі. З нас двох взяли 105 грн по пейс пасу і ми пішли шукати ведмедів.


«Ото дурні! Краще б поїхали в зоопарк чи цирк. Там ще купу іншої звірини можна побачити» - дехто подумає. Та, насправді, є величезна різниця між звичайним зоопарком і притулком Домажир. В більшості зоопарків немає того відчуття коли ти сам на сам з твариною в дикій природі.

А тут кожен ведмідь має пурєдний кусень свого лісу в якому вільно їсть, спить, сере і все решта чим вони там займаються. Друга відмінність від зоопарку це вузька спеціалізація. Притулок займається медведями і лише медведями. Ніяких тобі білочок, зайчиків чи мавпочок. Тут про ведмедів знають усе, є необхідні умови та спеціалісти. Це як майстер що все життя ремонтує лише Харлеї. Так що ці ведмеді попали в своє царство небесне ще за життя.

Більшість з них були народжені в неволі і все життя провели у мацьопких клітках, де немає толком як розвернутися. Це як закрити людину на все життя у туалеті та передавати їй їжу через вентиляційний отвір. Не життя а суцільна мука. Надодачу цих тварин часто використовували як наживку при тренуванні собак. Не те щоб я був проти собаководів, але ведмедів реально шкода. Або заставляли їх працювати нон-стоп на панелі у цирку. Як наслідок за 20+ років свого життя ці бідні тварини здобули багато травм: як фізіологічних, так і психологічних. Тому їх тепер потрібно посилено лікувати.А ми ж шпацеруємо свіжим, весняно-підлітковим лісом з ще першим пушком на гілочках. Зліва сітка паркану, справа теж паркан. Посередині гравійна доріжка. Зламати цю огорожу для дорослого медведя що дві пасіки обікрасти. Та до сітки підведена електрична напруга. В повітрі літає легкий запах горілої шерсті та смаленої медвежатини 😊.

Аж раптом боковим зором помічаємо дві здоровенні коричневі туші, що з усієї дурі несуться прямо на нас. Швидкість така, що їсти вже не буде кого, бо затопчуть до смерті. В мені прокинувся древній інстинкт самозбереження, який за роки блукання по Полтві був троха згас. А що як електрику в селі вимкнули, а притулок немає своїх упсів на охорону периметру?

Втікнути від ведмедів нереально, бігають вони куди швидше за людину. Лізти на дерево – без шансів. Ця скотина хоч і важка та з великою дупою, але викарабкається будь-де. Люків в каналізацію, щоб сховатися, у лісі теж немає. Битися з ними розкладним ножиком Victorinox??? Так шо нас врятує лише наглядач з перцевим балончиком або охоронець із пістолетом. Якщо добіжить та попаде звісно що…

Та, на наше щастя, медведі не стали перевіряти на міцність енергосистему України. Вони неочікувано різко зупинилися лише за кілька сантиметрів від огорожі. Мало не торкнулися її своїми вологими носами. Скажу чесно: ми хоч і не всралися, але проперділися таки пурєдно. Посміявшись один з одного йдемо далі.На жаль чи на щастя, але маленьких ведмежат тут немає. Всіх ведмедів ще на вході каструють. Це перепустка в рай. Тварини, що виросли у неволі, не вміють самі добувати їжу. Відповідно, не зможуть навчити цьому і своїх медвежат. А місце в раю не безмежне.

«А ти ростеш, старієш, вмираєш
А тої правди так і не знаєш…»

Співав Скрябін про ведмедів-кастратів. Та крім сексу і людятини ведмеді ще дуже полюбляють їсти арахіс, фісташки та інші горіхи 😊 Тому якщо потрібно надовго чимось зайняти ведмедя, щоб могти спокійно поприбрати його екскременти - то на землю розкидують жменю дрібних горіхів. І поки ця скотина довго та нудно вибиратиме їх з трави язиком, то можна з нею хоч селфі робити.Зараз притулку десь коло десяти ведмедів. Майже всі живуть у одиночних вольєрах. Деякі мирно гріються собі на сонечку, деякі міцно сплять глибоким валерянним сном, а деякі парами лякають туристів. Як ті що ми бачили.

Насправді мені було цікаво пройтися лісом, що кишить ведмедями. Я навчився їх знаходити далеко в кущах, звикнув до поведінки та динаміки руху, почав розрізняти сліди та кал ведмедів, просто помилувався цими чудовими істотами.

Наостанок додам що люди тут працюють дуже привітні, територія доглянута, є озеро, будка з морозивом та дитячий майданчик. Гарна точка щоб прогулятися на вихідних з сім’єю.

11
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 16.04.2019 04:49:20 »
В історію дослідження Полтви додам цю книжку.
Хтось з наших робив? Чи просто Полтва вже виходить з андеграунду :)12
Похвально! Бігаєш? Може хочеш приєднатися до марафону?

Ну і в тему про здоровий спосіб життя приаттачу тут стару добру статтю. Може комусь ще пригодиться.

13
+1 практично будь який час

14
Вирішив нагадати Нелегалу про 102 роки ;)

15
класний у вас тут форум :) багато цікавих об"єктів. цілий день перечитував теми на форумі)))

сподобався цей об"єкт. цікаво було б на нього подивитись/пофотографувати вночі. можливо є бажаючі туди з"їздити?

Дякую. Стараємся :) Пиши тему в плани!

16
Або використати вже існуючу майстерню Станом на 20 січня вона пустувала

17
Вул. В.Великого магазин .. Океан..  доживає останні години. Розумію що не дуже історична цінність але все одно шкода.


Так, дехто виріс коло того. Для ниц це цінне як память. Дякую що запостив сюди. А то останнім часом все йде тільки в телеграм і в телеграм.

18
Як Ви думаєте, що є спільного між водопадом «Кам’янка» що коло Сколе і туризмом в Калуші? Справді нічого? 😉 Якраз навпаки! Водопад Кам’янка це один з найменших та далеко не найкрасивіших водопадів Карпат. Він знаходиться глибоко в лісі, донедавна туди навіть дороги не було. Та місцеві його активно розкручують от уже останні двадцять років. Як наслідок, бідна Кам`янка перетворилася в мега-туристичну точку. Мало який автобус з відпочиванцями минає її стороною.Те саме може статися і з Калушем. За нього взялася команда креативних та енергійних людей. Вони розробляють різні напрямки туризму починаючи від Дзвонів, вікових дерев та історичної спадщини і закінчуючи індустріальним туризмом. Додаємо сюди зручне розташування попри трасу і бінго! Треба вже бігти купувати там квартиру в центрі під Хостел, поки вони дешеві.

На фестиваль було запрошена багато пердставників преси. Вони професійно все описали та відзняли.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bGFjjpGUQGM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bGFjjpGUQGM</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6Zk58kPQ_Kw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6Zk58kPQ_Kw</a>

Я ж хотів би закцентувати на людях та їх сприйнятті мене. Раніше, коли я розповідав про Полтву, Лощину та індустріальний туризм загалом - то на мене, зазвичай, дивилися квадратними очима. В кращому випадку казали «А що там може бути цікавого?», а деколи навіть крутили вказівним пальцем в районі свого мозку. Зараз же навпаки. Типовими запитаннями були: «А скільки Ви берете за екскурсію?», «Чи можна привезти вам автобус людей?», «На які об’єкти Ви водите?» і тому подібне. Я з радістю всім відповідав та запрошував приєднуватися до нас.Назагал враження від фестивалю дуже позитивні. Багато нових знайомств, ідей та й просто приємно проведений день. Дякую Віктору Павліву за старання та організацію! Не дочекаюся наступного разу 😊


19
Приємно що люди дякують нам за звіти. :)

Був там нині. Одна з небагатьох ВЧ яку, "гад Порошенко", ще не відновив. Вона знаходиться посеред села поруч до Петлі Нестерова Вхід на териотрію вільний, діти бавляться тут в хованки. А ховатися і справді є де. Територія просто величезна!!! Якщо зробити пікнік на одній її стороні, то на іншій можуть спокійно марширувати солдати і ні про що не здогадуватися. Додаю кілька свіжих фоток щоб показати як воно є зараз. В принципі розруха і далі лишилася. Але не повна... Напевно один будиночок з склопакетами справно виконує свою функцію.

Та Сталкер з такими Антенами НЛО злапає!
і законсервуємо
Головний Пляц
У Львові тут вже були б місця для шашлику і покахонтас


Дорога з села


КПП


20
Несторов був перший, чий літак не розвалився в повітрі при виконанні цієї петлі. Зараз мертва петля така ж складність, як і розігнатися на автомобілі до швидкості 100км/год. Та, як бачимо на ТБ, наші сусіди вперто гордяться минулим 1913 роком. Замість того, щоб дивитися у майбутнє. І хоча весь світ вважає, що радіо вианйшов Марконі а Мерву Петлю зробив Пегу, деякі люди і далі живуть у власному світі. Руському...

А монумент тут стоїть по простій причині. Коли Нестеров вистріляв усі патрони і не зміг збити ворожий літак, то він не придумав нічого кращого, як протаранити його своїм літаком. Обоє впали і загинули. На логічний вчинок Героя мало схоже, більше на порив емоцій. Ну і то був просто розвідчик

Проїжджав в тих краях нині, то й вирішив заглянути. А чому б і ні, я там ше не був. Об'єкт масштабний та легкодоступний. Є де запаркуватися. Кущі ховають його від траси, то ж почуваєшся майже як в Чорногірській обсерваторії. Навколо мальовничі сосенки та зелена трава. Гарне місце щоб випити.

Серед великих плюсів мушу відзначити практично відсутнє сміття навколо крім будівельного. Зразу видно що тут вже провели суботник і поховали все в ями за територією комплексу. Ну і стелла тут куди аварійніша ніж у Львові. Але ж не падає курча :)


Жовківська Обсерваторія


"А я на небі, мила моя на небі"


Дорога від обсерваторії до Стелли


Ідеальне місце для пікніка


Я колись такі стели в школі на парті малював


Правдива мертва петля має бути в одній вертикальній площині


На кого ж впаде цей літак?


Пора йти до машини