Останні повідомлення

#91
Я знаю місце / Re: Копачі
Last post by Олесь - 03.10.2021 20:49:53
Вперше бачив когось з мінусовим рейтингом )). Успіхів на копі.
#92
Я знаю місце / Копачі
Last post by Стрелок - 02.10.2021 12:10:49
Привіт камарадам!
Нарешті появився час знов зайнятись улюбленою справою, металопошуком і всякого різного. Шукаю однодумців, або хоча б цікаву наводку на містячок біля Львова.
Буду радий відповідям тут або в пп. Всім іншим щастя, здоровля, багато племінників! ;D
#93
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
Last post by Golem - 26.09.2021 05:35:56
Така вона наша популярність.  Офіціалів за дігерів приймають  😂😂😂


#94
з радістю , а де там мегалодони пропливали поділитесь ?


#95
Цитата: STALKER від 13.03.2016 22:21:48
маю фото майже всіх колонок львівських(ну я так принаймі думаю). Ще хіба 3 не сфоткав. Колекція фотографій величезна. Ще в 2012 році то почав.
Пам'ятаю, в дитинстві на вулиці Дібровній була колонка, де всі діти звідти пили, або ж набирали воду, коли були відключення. Зараз вже її немає.

А чи є фото і інформація про такі колонки на території Стрийського парку? Або ж про свердловини в Стрийському парку?

Чому запитую. Є ідея відновлення доступу мешканців Львова до безкоштовної питної води із свердловин. І оформлення цього задуму у формі бюветів з можливістю набирання води в тару. Спочатку - у верхній частині Стрийського парку (як пілотний проект). Для прикладу, у Києві нараховується близько 200 таких бюветів, в Тернополі вже встановлено приблизно 5.
При цьому свердловини бурять часто на місці старих закинутих свердловин, зокрема на яких були такі водокачки.

На рівні міськради питання розгортання таких бюветів точно піднімалось у 2018 р., але щось втілення цього задуму загальмувалось.

Для реалізації цієї ідеї було розроблено проект для громадського бюджету Львова на 2021 рік. Посилання на проект: 
Громадський бюджет міста.
Це пілотний проект, який потім можна буде поширювати на інші райони міста. Проект потребує додаткових досліджень (наприклад, щодо старих свердловин, зокрема у Стрийському парку).

Найближчим часом буде проводитись поширення інформації про цей проект.
До речі, зараз є можливість виграти конкурс на медіапідтримку цього проекту (зйомка відеоролику (з історією цього питання), просування і т.д.). Хто хоче підтримати проект у конкурсі - прохання перейти на один львівський ресурс (посилання нижче) і під дописом про конкурс в коментарях вподобати проект № 190 "Облаштування бювету з альтанкою з питною артезіанською водою у верхній частині Стрийського парку".
Посилання на конкурс в фейсбуці для голосування

Прохання не розглядати це як рекламу, це намагання втілити ідею для покращання життя громади міста з використанням історичного досвіду. Дякую!  :)
#96
Ось картаЙти напряму не рекомендую. Там внизу річка і дуже стрімкі схили
#97
А можете місце сказати де в Загір'ї крейдо відклади можна поколупати?

Ато приходиться лиш акулячими зубами в Хоросно перебиватись)

При бажанні можна було б якусь спільну вилазку організувати палеонтологічну.
#98
Вітаю , ось такі цікаві знахідки з дуже давньої їсторіі Львівщини. Знайдено біля села Загір'я.
Кре́йдовий пері́од — останній (третій) геологічний період мезозойської ери. Розпочався близько 145 млн років тому, закінчився 66,0 млн років тому. Тривав, таким чином, близько 79 млн років. У крейдовому періоді серед рослин з'являються покритонасінні[5], які дедалі набувають більшого розвитку. Серед тварин з'являються перші плацентарні ссавці, а у воді панівне становище захоплюють кісткові риби.

На початку крейдового періоду зберігався теплий і м'який клімат. Наприклад, в Антарктиді клімат був приблизно таким, як у сучасній Великій Британії.

#99
ПОруч є ще одна церква. Ось детальний опис.

Село Кугаїв розташоване на південь від Львова, за 4 км на схід від стрийської траси. У XIV ст. село було у королівській власності.[2] Згадується село 23 листопада 1447 року в книгах галицького суду . Саму церкву з дороги не видно , треба буде уважно шукати в хащах , це її і вберегло. координати 49.689233499669704, 24.0411021239701
#100
Доброго ранку, шановне товариство!
найближчім часом плануємо бути у Кам'янці, і хотіли скористатись з поради
Цитата: Golem від 20.07.2021 14:49:04
Де найкраще місце для ночівлі з наметом в Камянці-Подільському? Правильно, на пагорбі «коло корони».

До місця ночівлі веде рівна грунтова дорога. В суху погоду туди заїжджає практично будь-яке авто. Від фортеці до корони пішки йти десь тридцять хвилин. З собою потрібно взяти воду. А сухі патики можна наламати в придорожніх кущах.
аби переночувати 1 ніч і помилуватись краєвидами. Оскільки потяг приходить пізно увечері, то до фортеці доберемось вже по темряві. Прошу, порадьте, де зручно перейти через канйон і видертись на пагорб?
34 Гості, 0 Користувачів