Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2981
Ну наразі обіцяють сонячну погоду на неділю. То є добре. Хоча навіть маленький дощик мені не відбив б бажання їхати туди :)

2982
Хотілось б позитивної розвязки. Ну і +1 звісно.

2983
Сьогодні на офіційному сайті Чорнобильської АЕС відкрив сторінку контакти, і побачив ось це.
Уважно, з певною ейфорією перечитав ці рядки. Так виходить, що теоретично відкрилась реальна можливість відвідати станцію. Невже аж  така гласність.? :)  Якщо так - то це безумовно радує. Думаю, варто спробувати. Тут вже дядько Смайл нам в поміч ;)
В кого ще якісь ідеї, думки по темі?   


Для відвідання Чорнобильської АЕС необхідно надіслати листа на ім'я генерального директора ДСП ЧАЕС Грамоткіна Ігоря Івановича з проханням про організацію візиту.
У листі вказати наступні дані:
· організація
· країна
· дата відвідин
· мета візиту
· кількість членів делегації з указанням прізвища, імені,по-батькові, посад і громадянства
· паспортні дані (серія і номер), рік народження членів делегації
· марка і номер автомобіля, на якому планується візит, прізвище і ім'я водія
· контактні телефони особи, що займається підготовкою візиту.

Листа необхідно відправити на факс приймальні директора 0 (4579) 2-56-70 не пізніше, ніж за 6 днів до передбачуваної дати візиту. Продублювати лист факсом до відділу міжнародного співробітництва
0 (4579) 2-61-71.
За рішенням керівництва ЧАЕС буде підготовлена і погоджена програма, що є підставою для в'їзду в зону відчуження і на територію ЧАЕС.
Пропоновані об'єкти для відвідування:
1. Об'їзд навколо станції, інформація про об'єкти.
2. Макетний зал ЧАЕС (макет станції, енергоблоків, інформація про діяльність ЧАЕС, перегляд відеофільму).
3. Оглядовий павільйон об'єкта «Укриття» (макет об'єкта «Укриття», фотоекспозиція, інформація про стан і діяльність на ОУ, перегляд відеофільму).
4. Оглядові відвідання м. Прип'ять і Чорнобиль.

Для уточнення питань по організації візиту на ЧАЕС звертайтеся в сектор організації візитів відділу міжнародного співробітництва ЧАЕС за телефонами 0 (4579) 26171, 0 (4593) 43424.

2984
Ну і трохи матрацної частини))


Чекаємо, поки зготується

Житлова кімната

В очікуванні.

Похмурий ранок та чалапання додому

Новороздільський струмок.

Ми десь в Ню Роздолі

Там де бібліотека для дорослих


Автовокзал

Заслужений відпочинок після відпочинку :)

P.S. Учасникам "експедиції" респект від мене та + в рейтинг!

2985
Та.поїздка була унікальна... Вийшло дві різні частини подорожі: дослідження об'єктів та так званий "матрац". Що одне, що друге міцно закарбувалося в пам'яті. Особливо матрас. ;D Давно не реготав так як тоді ))).
А об'єкт своєю величчю захоплює. І розмірами і дестроєм, і відчуттями та враженнями. Час там справді зупинився. Як було приємно дивитись, доторкатись до різних предметів минулого...посуд, канцелярія, меблі, фантики з-під гумок, плакати з комісаром Катані, тощо...
Пару фоток з цеху:


Труба заводу :)


Чорнобильський мотив
Отвір в перекриттіПрирода поволі пробирається всередину


Лесик йде на світло :)

2986
Пропоную відвідати це місце, в суботу або неділю (17,18 квітня) на вибір. Наразі вже підписалися на поїздку :), Zelja, Stinger. Мета - гарненько облазити всі закутки та діри, зробити знимки об'єкту, та нас в процесі дослідження.
Місце таки доволі небезпечне, з несподіванками. Згодиться мотузка. Описане Golem'ом тут.
Відстань - 168 км, добирання поїздом, з виїздом приблизно в 5 ранку, або ж маршруткою.
Ваші пропозиції та поради:

2987
Хотів б кольорову.

2989
З приміського вокзалу

2990
останні новини)))
неділя повністю вільна і суботу після обіду... :P
Питання на засипку, а приєднатися після обіду в суботу можна якось буде? ::)
Хіба просто на маршрутці туди самотужки приїхати та й до нас приєднатися :)
Там вже тебе зустрінемо

2991
А можна детальніше інфу про де цей музей розташований? а то не дуже орієнтуюсь там)
Ось: вул. Ю.Федьковича, 39, тел. 748-23-48 . В будівлі РОКСу.

2992
Для мене проблема в колекторах - це слизькі бортики. Порою несу в руках фотік, штатив і світло. Одного разу чуть не пірнув з тим всім. Йдеш, полюєш за цікавим ракурсом, а під ноги якось вже увага і не звертається.

Тому придумав такий собі девайс на ноги. Накинув приблизний ескіз, як б вони мали виготовлятися та кріпитися. Може хтось із дописувачів має якісь ідеї та зауваження по конструктиву ?  Зокрема цікавить питання надійного кріплення до бахіл.

2993
 Так, димка не є велика проблема. Витримка + ліхтар потужний. Ідеально ліхтарик з галогеновою лампою, найкраще пронизує димку. Чим тепліша температура світла тим краще.

2994
Вчора з Смайлом проходили поруч РОКСу. Згадав про діючий музей Львівської залізниці, що там знаходиться. Зайшли та були приємно вражені. Зал невеличкий, проте в експозиції є дуже багато характерних цікавих речей, документів, все поєднано якось з історією Львова. Пан Роман ще провів нам екскурсію детальну, відповідав на наші прискіпливі питання. Одним словом must see! )

Правда графік роботи зовсім кепський, в вихідні - замкнено, будні з 8:00 до 17:00.

Пару хвоток звідти:


Луна-парк, що був колись позаду гори Лева

Історія розвитку та занепаду вокзалу


скоростемір

детальний макет електровоза Н-60

телетайп

лічильна машинка-комптомір, використовувалась до 1939 року

апарат Морзе


2995
йой, як багацько хтіло їхати, а так затихло все...
Дійсно, що ж ви так...Де ж ви, тру-дослідники, а?

2996
Знахідки / Re: Знахідки
« : 08.04.2010 12:54:34 »
Знахідка викопана біля Золочева, в лісі між селами Ясенівці та Залісся, (час ПСВ, бій між російською та австріською арміями). Місця там копані-перекопані, але пощастило знайти ось ці Лєбелі, на клаптику землі площею десь 2 м. Стан їхній доволі хороший, і що цікаво, вони різних з країн та заводів виробництва, асорті таке собі, загалом 7 різновидностей. Як на мене, незвично доволі. Ще не всі наразі ідентифіковані.


Ось такий букет (звісно, це вже ММГ) ;)


2997
Мені дуже прикро що в нас таке робиться. Стадний ефект, звірство, перегин палиці конкретний. Щоб отак на землі сиділа дівчина і плакала??? Це занадто. Я б не проти щоб в такий день була противага цьому, а саме групі людей, яка б була озброєна не водою, а кулаками. Вихопити когось старшого одного з них, і збити на "квасне ябко". А потім в фонтані скупати. Прийняв б в цьому участь.
Ну але це так, емоції...Зло на зло не катить. Тут прямий обов'язок патрулів, наявне хуліганство в громадських місцях. Хоча можливо таки самі й ховаються. :) Пам'ятаю як колись ДАІшник зупинив авто на просп. Свободи, а звідти на нього відро води)). Так, можливо й 1-ий спосіб  пикобійні актуальний))

2998
Обговорення / Знахідки
« : 08.04.2010 01:02:45 »
Обговорюємо нижче, основна тема тут:

2999
Знахідки / Re: Знахідки
« : 08.04.2010 01:01:03 »
Різного роду знахідки - які в певному плані історично утотожнені з нашим регіоном, є важливими цікавими артефактами нашого часу. Кожна знайдена річ несе в собі цікаву інформацію, та й навіть буває таке що річ потребує ідентифікації. Щось знаходиться випадково, а щось шукається спеціально, для того щоб знайти. Отже, тут місце таким знахідкам, а тут їхнє обговорення

3000
ИМП потрібен для того, що збираюсь провірити одне легенду!!! Під час розкоркулення 1939 року одного ну дуже заможного пана за надмірні багацтва не просто вивезли до Сибіру, як вони це любили робити, а розстріляли !!!! При чому не забрали у нього жодної копійки, просто не знайшли !!! А все майно яке у нього було вилучили на коресть держави. включаючи будинок де він жив. Сімї у нього не було ні дружини ні дітей. Отже тільки він один знав, місце заховання скарбір. Логічно припустити, що це було на території маєтку де він жив, оскільки були спроби пошуку і знайшли на горищі будину тільки одну пачку німецьких марок! Швидше за все інші скарби він закопав у землю. Тільки щоб знайти їх потрібен або глубинний металошукач який коштує від 2000 у.о. або сканер землі!!
От я і цікавлюсь чи є якісь альтернативи для них !
Для того ИМП не підійде. Можливо, можна й в оренду апарат взяти при тій ситуації. В таких випадках "скарб" можна знайти в місцях, де заможніші селяни (куркулі) закопували в землю. Це під деревами, або ж під хатою, тобто в погрібі.