Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

541
Плануємо я + Deadmeat_junior поїздку, на день, або ж два. Мейбі ще Rufus.

Що маємо на меті:
- відвідати ДСШ "Нікольська"
- декілька цікавих дахівок
- метрополітен
- музей авіації в Жулянах
- можливо Клов

Також, є варіант залишитися і на неділю.

Хто має бажання, приєднюйтесь.

Виїзд в п'ятницю ввечері поїздом.

542
Зроби фото клейм!

543
Плани / Re: Київ 2016
« : 21.11.2015 23:08:14 »
То нічьо, головне шоб ляпів на бажаних об'єктах не було. Судячи зі списку, деякі об'єкти серйозні.  8)

544
Плани / Re: Київ 2016
« : 21.11.2015 22:39:53 »
Оскільки, в минуле ми ще не навчилися десантуватися, змінив рік в темі на 2016 :)

545
Нас преса й так читає і добре знає)
Прекрасний фотобанк і легкодоступний матеріал  :)

546

Частка переходів із соцмереж зазвичай складає не більше 10% всієї аудиторії. Але навіть щоб досягти такого рівня, треба грамотно оперувати соцмережами - це ціла наука. Одним Фейсбуком тут не відбудешся, треба ще Твітер, G+, VK і т.д. Пости мають відбуватися в певні години та дні, для максимальних переходів. Цільова аудиторія також має величезне значення. На жаль, в нас нема ніякої притомної аналітики, щоб я свої слова проілюстрував.

Левову частку відвідувачів займають переходи по прямій рекламі (що для нас не підходить) і SEO трафік, тобто ситуація, коли через унікальний контент пошукові системи ставлять нас в пошуку високо. Отже, потрібні нові звіти)

Моя точка зору:
Для подальшого розвитку треба суміщати всі доступні способи: соцмережі, статті на сайтах зі схожою тематикою, конкурси на сайті, співпраця зі ЗМІ, влаштування зустрічей учасників, постійне наповнення новим контентом. Інакше нічого якісно нового не буде.

Цілком погоджуюся. Ти ж уявляєш, скільки на це потрібно витрачати часу? І бажано не одній людині. Щоб грамотно оптимізувати процес.
Це треба окремо обговорювати.

547
О, молодець!  Дякую, що написав!
Я от дивлюсь на стан колектора і акуратність викладеної цегли, і дивуюсь якості та стану. В яких роках побудований цей колектор?

549
Поважного, ага. Я аж взоржав) Описуючи свої походеньки, поважним не станеш.
Чим більше людей пише, тим краще, як на мене. Жоден ресурс в світі не опирається на консерватизм. Свіжий контент і свіжі точки зору - ось те, що робить сайт популярним. Тому треба, щоб всі посильно брали в цьому участь.

Трохи правда, трохи ні, але надовго ця ідея з голосуванням ситуації з зі звітами та активністю загалом, суттєво не змінить. За свіжий контент та свіжу точку я вже писав вище, пивом ти новогого дописувача не сильно заманиш, чи ше якимись смачними лєгумінами.)) Хіба таку забаву щомісяця організовувати. І гоупро у фіналі))


А для життя форуму, мало бути більше флуду і довільних тем. Ми ж в свою чергу, зробили ставку на якість матеріалу, інформативність, що як наслідок відбило бажання "писати" іншим користувачам. Обмежили, так сказать коло.


Вітаю переможців! Я б хотів переформатувати то поповнення в то холодне пиво яким Модератор нас і підбадьорив порухатись біля клавіатури, бо пиво в компанії дослідників смакує не аби як  ;D Рой ти ж також хотів солонинку від автора!? Чому не показав майстер клас.
Ромко, я ту солонину сам собі купую і їм.
Мені головне щоб не я писав, а були послідовники, які б теж любили ту справу та хотіли викладати гарний матеріал. От що.
Це найкраща втіха для старожила))).

Підтримую. Я встиг пропрацювати/стажуватись на 4 різних сайти (включаючи традиційні ЗМІ й прес-служби) і зрозумів шо форма нерідко важливіша за зміст.
Свіжість контенту=ексклюзивність=трафік.
Саме тому тому ЗМІ вигадують різні форми подачі одної і тої ж інфи.
Не варто порівнювати наш сайт до новинних каналів, де вміють з пука мухи розвивати історію, щоб всі це бачили і перепощували.
В нас все по іншому. Саме важливіший зміст а не форма. До того ж, цей інструмент не буде працювати на тлі форуму.  В нас ще читач може відпочити від нав'язливого контенту))


+всяка пітримка для початківців,новачків.Враження складається що всі +++++++ мають тільки досвідчені explorery.
Підтримку? Ти або хочеш писати, або ні. Підтримка завжди є у новачків, є правила користування та ОП завжди прихильної адміністрації.


Насправді, я не бачу нічого поганого в тому, що відбувається зараз з форумом. Взагалі, це очевидне явище.
Форум, активний кістяк якого показало наше голосування - 21 особа. 21 одна особа Карл!  ;D, - якій не байдужий цей сайт. Плюс ще з десяток осіб, саме така кількість займається наповненням контенту на даний час.

Один з дієвих способів залучити нову аудиторію до сайту, це на даний момент соцмережі. Група у фейсбук, будь ласка. Головне нею займатись, бо повинні бути щоденні публікації, для успішного розвитку сторінки.
Бо коли буде нова аудиторія, тоді й конкурси можна проводити, а не щоб серед старожилів)) Логічно, правда?

П.С. Переможців і учасників рясно привітав плюсиками)) Шоб Ви були здорові  :-*

Ото всьо, шо ми отут пишемо, сподіваюсь додасть стимулу.  ;)

550
А я анітрохи не дивуюся :)

Бо експлорер віддавна був більш інформаційним ресурсом (можна сказати спершу блогом кількох людей), тобто левова частка користувачів знаходила його з метою пошуку інформації, а частина випадкові гості, малий відсоток який тут затримувався. Для того щоб пити чай ввечері та читати, або коротати час на нудній роботі.
 Я ж теж так свого часу знайшов його. І навіть гадки не мав, що буду сюди писати. :)
Звісно, що не кожен з читачів буде мати бажання сюди дописувати, ба навіть більше - писати повноцінні звіти з характерних об'єктів. На то є блоги, соцмережі, де автор повноцінно розкривається і матиме більше читачів.
І варто незабувати про специфіку ресурсу.

А в нас вже так історично склалося, утворився невеликий кістячок форуму, можна сказати фанатів-старожилів, які пишуть. І саме  їхні звіти є основою, та поживною речовиною для читачів, і якщо пощастить, то і для майбутніх дописувачів.

Люди чекають на звіт з ЧЗВ (Руфус, Друся, Студент, привіт:)! ;D

Тому, теми на кшталт "голосування за кращий звіт", "кращий автор", тощо , на мою думку не тема для нашого поважного ресурсу.
Найкраща допомога  та підживка для ресурсу - це якісні звіти. І планування вилазок, походів. Причому від старожилів))

551
При такій кількості мінусів ,все таки ця система має один велики плюс,за нею мабутьне.Рано,чи пізно ціна впаде...

Я думаю, наразі ця штука дає деяким особам добре освоювати бюджетні кошти)))

552
Тільки звіт, на мою думку, не варто було ставити в розділ "Звіти", як би парадоксально це не звучало. Теми звідти зазвичай мають менше переглядів. Хз з чим це пов'язано - чи боти пошукових систем рідше туди заглядають, чи люди не знаходять. І виходить парадокс - гарно написані теми ніхто не читає.

Так, є таке. Думаю просто сукупність цих двох факторів.
Можливо, доведеться відмовитись від розділу. Бо справді шкода.

553
Прочитав на сонну голову)) Гарна в нас подорож вийшла, і звіт теж! Плюси в карму++
Мерсі

554
В мене сталася халепа. Мій ліхтарик відмовився світити. Якщо хтось може, візьміть для мене запасний. Буду дуже вдячним.
Я візьму тобі ліхтарик.

555
Котелок брати ще, чи вже доста?
Візьми мою термочашку, в тел режимі нагадаю ще. ;) і гострий ніж для мяса, жиб тоненькими скибка ти міг його настругати ;D

Файно, йду тоді мікроорганізми з неї викурювати)))

556
Котелок брати ще, чи вже доста?

557
Нездалі новини, товариство.
Володимир, з яким я організовую поїздку повідомив мені щойно, що в наслідок певних подій, діяння на кшталт екскурсій як наша заборонена вищим керівництвом комбінату, терміном на 2 місяці.
Очевидно, що в цьому є ще певний геополітичний підтекст.
Можливо, ще щось зміниться ближчим часом, про що я обов'язково повідомлю.


558
Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Банально, більше спирту взяти)))

559
Давайте о 18:00, в "сотці".

560
по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска
Дякую за інформацію!
В кожному разі, запах свого апогею досягає далі на очисних.