Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

1681
Це добре, що об'єктом почали опікуватися, облагороджувати. Незважаючи на те, що так вільно там вже не полазиш, місце буде збережене. Приємно, ще комусь це небайдуже. Хочу туди ще раз, в четвертий раз :)
Згадую за Лощину, чому б таким не зайнятись і нам?

1682
Виходить в обговоренні відокремленні дописи від користувачів, загублена послідовність.  В існуючій темі вона є збереженою і що характерно для форуму, дописи людей, здогади, думки, повинні бути вкупі. Буває хтось виклав фото якогось цікавого електровоза, тощо і пости нижче власне цікаві його означенням, скажімо від Venick'а, а в даному випадку вони розділені, в обговоренні. Проблемно буде  скажімо з пятої сторінки теми заходити в обговорення і шукати інфу. Тому вважаю, що не варто розділяти. Флуду, офтопу, подякам - зась, а дописи по темі мають бути.
От що скажу, бракує нам якісного сайту...

1683
Особисто мені місто сподобалось. Банально, від знайомства з подарованими трамваями. Дороги, та все інше також запам'яталось, а також ціни на таксі. Приємно вразило. Ну і чистота вулиць.
В багатьох відношеннях Львів, порівняно з Вінницею "нервово курить в стороні". Нажаль.  :(

1684
Основна тема тут

1685
Так, дороги, інфраструктура краща ніж у Львові.
Але незабуваймо про обговорення

1686
Я був б дуже здивований, якщо б трубоукладчик був знайдений, хоча б в напів-розібраному стані :)

1687
Багато хто там шастав свого часу, ніхто спеціально не слідкує за цим. Різні соціальні верстви населення - від ментів до наркоманів та циганів. Останніх кілька разів бачив.

Авторе, зверни увагу на оформлення та розміщення теми! Насправді, в темі "Лощина" все чудово описано, сказано і показано. Є в нас правило, перед тим як щось писати та оформляти тему, треба неполінуватися та переглянути вже існуючий матеріал.

1689
Залік! +

Треба туди якось навідатись, бо вже скучив за тим запахом сховища))

1690
Справді краса.

Розміщаю фото, для кращого сприйняття: :)


1691
Звучить цікаво, міг б приєднатися. Проте, точно буду знати не раніше як за два тижні до планованої поїздки.

1692
Ось так виглядають сидіння у вагоні 2 класу. Три сидіння проти двох, якщо порівнювати з київським експресом (котрий знімають з маршруту доречі). Маємо мінус по комфорту, а також по ціні - 307 гривень за квиток з Києва до міста Лева. У вихідні націнка + 10%. П'ять годин у дорозі.
До порівняння - Київським експресом до Львова їхати 6,5 годин при ціні 84 грн. у другому класі.1693
Я до Вас постараюсь приєднатись. З мого боку фото та відео апаратура буде забезпечена.

1694
Вже вчора конґратулював кулєгу, тепер ще й тут можна. Всі ми звідси знайомі))) Вітаю Ромчик! Міцного здоров'я, успішної роботи, та щоб завжди був час на експлор та цікаві вилазки!

1695
Драбина ця вже там давно. Ця інсталяція має пряме відношення до мистецького об'єднання "Дзига", котре розташоване нижче.
Ось їхній сайт - http://dzyga.com/content/view/113/226/lang,ua/, можливо там буде більше інформації.

1696
Молодці, всім залік! Маю два питання:
А що саме з Hel_2 сталося, повпливала колекторна атмосфера, чи несвіже повітря?
В якому місці колектору розташована табличка з написом?

1697
Вчора вернувся з карпат, дві ночі випробовував свій новий спальник Deuter Dream Lite 300 

Температура вночі впала до +5, спав в трусєлях, було комфотно.  :) Якісно зшитий, добра гарнітура, приємний матеріал. Ну і вага 600 грам.

1698
Плани / Re: Чорнобиль 2012
« : 26.04.2012 00:52:22 »
Дякую за тему.

Коротко від себе

Багато хто знає, що для мене означає "Чорнобиль". Фобія ще з шкільного віку, десятки перечитаних тематичних книг, відеофільмів, переглянуто тисячі фотокарток.  Але, найцікавішими, і водночас болючими для мене  є розповіді очевидців, справжніх ліквідаторів техногенного лиха, з якими мені щастило спілкуватися. З ними, з справжніми ліквідаторами, котрі пройшли через пекло 86-го. Ці поламані долі, знищене здоров'я, запивання таблеток горілкою -  це я все бачив. Це і є Чорнобиль. Це Ми. Це Україна...

Якщо говорити про пам'ять, про людей, котрі справді врятували континент від трагедії - то це в першу чергу пожежники. Перші - шість осіб, котрі взяли на себе удар розпеченого ядерного звіра - а це Володимир Правик, Василь Ігнатенко, Віктор Кібенок, Володимир Тишура, Микола Титенок, Микола Ващук, ніч 26 - го для них стала фатальною.  Вічна пам'ять героям!

Мало хто знає, але під уламками реактора, в сумнозвісну ніч 26-го залишився на віки - Валерій Ходемчук. Один працівник, який тієї ночі був на зміні, могилою для котрого став саркофаг четвертого блоку.
Ось лист прощення його Мами, загиблому Сину. Почитайте будь ласка ці слова простої жінки.Згадаймо про пілотів мі 4, мі 8. Мало хто живий залишився. Саме завдяки їхнім зусиллям, радіактивний пил нерозповсюджувався на далечінь. Робота важка була, для багатьох смертельна, якраз над жерлом реактора.Згадую також Івана Лисенка, світлини котрого, з перших днів аварії  донесені до нас.
Також, відеооператора Володима Шевченка - його фільм "Хроніка важких тижнів"

Всі ці люди виконували свій професійний обов'язок.  І віддали своє життя за це.

Дякую Вам!
Вічна пам'ять Героям! 

1699
Цитувати
Будинок № 14 - середня школа № 1. До Радянської влади - єдина у Львові державна гімназія з українською мовою навчання. Вона заснована в 1787 році при університеті. Спочатку мова викладання був німецьким, з 1848 року - українським. У даному будинку гімназія знаходиться з 1906 року. На ті часи це було більше, ніж звичайний середній навчальний заклад. В умовах жорстокої національної дискримінації гімназія була єдиним джерелом підготовки кадрів з числа українців. Свого часу тут працювали А. Вахнянин, І. Верхратський, Ф. Колесса, М. Возняк, С. Людкевич, Д. Лукіянович. І її випускники можуть зробити честь будь-якій школі. Варто тільки назвати імена С. Тудора, В. Бобинського, Ю. Велікановіча.

Взято звідси. Також в подвір'ї гімназії знаходиться вентшахта)

1700
Вітаю Саня!!! Так так, сильно не захоплюйся  ;)
Бажаю здійснення мрій та міцного здоров'ячка!