Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3141
Ооо... то серйозно..  ;) Приєднуюсь до привітань!
Нехай завжди тобі усміхається доля! Міцного здоров'ячка і вдалих звершень! Успіхів у всіх аспектах життя!

3142
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.12.2009 01:50:57 »
Ше це цікаве відео.
Недарма годинний переліт літаком додає до річної дози 0,4 – 0,7 мбер. Хоча то не страшно. Річна норма по моєму 0, 5 бер

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8v0pn4ZpIGw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8v0pn4ZpIGw</a>

3143
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 23.12.2009 01:04:34 »
На рахунок сиру, після спілкування з людьми, які безпосередньо звязані з його виробництвом, зневірився в них, ті шо дешевші, (сичужні тверді та особливо плавлені). Радили коштувати сорти дорожчі (типу елітні), ніби в них дотримується технологія, і складники цілком натуральні. Хоча в міру своєї захланності жру і одні й другі. Навіть інколи ковбасу, незважаючи на те, що знайомий власник ковбасного цеху радив, що деякі з них взагалі краще до рук не брати.

Є один цікавий рецепт виготовлення такого собі доволі спицифічного на смак і на запах сиру, правда дуже корисного. Береться звичайний домашній сир (творог), не з пачки з магазину, а з базару. Трішки подрібнюємо його і кладемо в посудину і накриваємо кришкою. Залишаємо при кімнатній температурі від 3 до 14 днів, залежно від сезону. За деякий час там під кришечкою наш сир почне файно насичуватись бактеріями + моцно пахнути, шо являються добрим признаком готовності, та подальшої обробки. Далі до того додається троха солі і викладається на сковорідку. Включемо невеликий газ під нею, до моменту кипіння додаємо яйце і жменьку кмину. Виключаємо газ і даємо тій субстанції охолонути.
Виходить дуже поживна штука, пікантна на смак, і зі слів моєї бабці,  дуже корисна для органів травлення. Незнаю правда як на рахунок білків, не думаю що після кипіння щось залишилось.
Мені, родині нашій, ця штука шалено смакує. І друзям, правда деяким. :)  Все таки, на любителя той сир.

Рецепт цей походить ще від моєї прабабці, а також, думаю, на галичині він відомий ще багатьом особам.

3144
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 22.12.2009 18:51:15 »
Продаж в'яленої риби на ринку торпедо :)

3145
В нас як правило всі нововедення такого плану зустрічаються подібним звірством, бидлізмом.
Не всі ж хочуть жити краще. А жаль...

3146
Телескопічна трубка є в комлекті?

3147
Цитувати
привіт, камради! бачу є певний інтерес до приладів хім. розвідки. зараз маю дп5а з усіма лампами у комплекті, кому цікаво - зголшуйтесь

Можна подетальніше, що саме в комлекті, в якій кількості, і за скільки?

3148
Дякую, мені згодиться, +

3149
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 21.12.2009 21:43:24 »
Тру рецепт, слина тече коли читаєш..Лишається то попробувати.  
Думаю то буде така можливість скоро, на нашому паті ;)

3150
Перебуваючи в Польщі, у 2006 році, їздив на подібному рейковому автобусі. Від нашого відрізнється розміром, має  трішки інший зовнішній вигляд. Двері до кабіни машиніста скляні, дозволяло спокійно спостерігати за ним. А також, нажаль, відрізнється відсутністю битого скла, сміття ну і звісно, відкритим доступом до WC

3152
Отже, зібралось нас недільного морозяного ранку не багацько, були лише Inkognito, Stinger, VeNick та я. Зустрілись, та й попрямували до ст. Підзамче.
Дехто перед тим ще зайшов в кабачок, ну і поправивши здоров'ячко попрямували  до поїзду. Вагон просторий, зручний, біля кожного віконця присутній столик під яким є контейнер для сміття. Наразі виглядало все акуратно, не засмічено. Були касири, дві молоді дівчини, мабуть найгарніші касирші на Льв. залізниці :)
Для цього маршруту навпроти будинку ім. Гната Хоткевича зробили та обладнали зупинку, решту зупинок на маршруті оновили. На кінцевій в Сихові, нас приязно касирші попросили вийти на холод. "Уборка"... Відкрили туалет, який звісно, закритий для пасажирів, дістали віник, мр.Мускул і прийнялись совково-показово "пуцувати" вагон. По прибиранню, відро зі сміттям пішло десь на вулицю, і також любязно запросили нас всередину.
Доречі, більша половина пасажирів теж каталась так як ми, туди-назад. Вагон пустий майже був, тільки цікаво, як в будні?
Відчаливши від Психова, зійшли на зупинці "Коновальця" і поїхали в центр, на пл. Ринок поїсти якихось дойчляндських ковбасок гриль. Вже на пл.Ринок зустріли Декстера з Кшисьою, поффоткались з медведом грізним, правда, коштувала та знимка аж 2 гривника :) Грізний медвед був.


3153
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 20.12.2009 19:35:13 »
Сало з його поживною цінністю наразі найкраще. Для зручності, сало з часничком можна перемолоти в блендері, до майже однорідної маси, таким чином отримаємо смачнющу пасту, яка з легкістю маститься на шматок хліба.

3154
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 20.12.2009 19:05:33 »
Супер! +

3155
4-го грудня, після відвідин очисних споруд, частина нас вирішила дослідити підвали будинку з північної сторони. Спустились через отвір з надвору в підвали. В середині були поскладані мішки з будівельним сміттям, нашвидкоруч проведена мережа 220v. Загалом доволі чисто, просторі кімнати, склалось враження, що в найближчому майбутньому планується там якийсь більш вагомий ремонт, і в подальшому, для переобладнання підвалів для якихось інших цілей. В одній із кімнат були розкидані ксерокопії планів приміщень.
Так що було цікаво. Залишилась тепер недосліджена частина західної сторони, а також південна сторона.

3156
і ще трохи:

3157
ще фото:

3158
Ось і деякі фото з зимової вилазки на очисні споруди (04.12.).
В цю пору року очисні споруди видаються ще більш брудними, похмурими і гумнистими :), разом з характерними "пахощами", що водночас покращує сприйняття об'єкту, відчути його атмосферність та техногенну значимість.
Було нас чимало, благо, в основному працівники очисних виявились привітними людьми, для тих, хто був вперше, з радістю провели міні-екскурсію, особливо в шнековому цеху в подробицях... :)

3159
Головне ні в якому разі не користуватись тими "елементами живлення". Загнав маглайт ними, розтіклися, поруздувалися... Притому що були в ліхтарі відносно недовго.