Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3141
Пропоную на мить відволіктись від Львівської залізниці на світову ;)

Колись в Цюриху побачив ось таку чудову стареньку мотрису. Зацікавившись нею, погугливши вийшов на ось такий суперовий сайт, з фото та відео матеріалами про залізницю та рухомий склад з усіх куточків світу.
Поїздивши трохи по Швейцарській залізниці,  захопився нею особливо.Приємно дивувало, як з любов'ю  доглянутий кожен електровоз, вагон, неважливо новий він чи старий.  Залізниця Швейцарії - мабуть це ще одна її характерна візитна картка, поряд з годинниками та шоколадом :) Маленька територія країни - вся пронизана залізничним полотном поміж гір та озер, при подорожі, потреба в автотранспорті для швидкого сполучання між населеними пунктами відпадає.

Чого лише вартує гора RIGI яка переплетена залізничими коліями, по яких до вершини курсують різноманітні типи поїздів...

Піднімався на ту гору ось на такому незвичному "гірському трамваї", котрому під силу вельми круті підйоми, на яких стояти в вагоні було вже дуже незручно.
Секрет такого підйому полягає в зубцях, які прокладені посередині колії :)


3142
А як ти хочеш попасти в книгосховище?
Я з тобою там фотки класні получаться :)
То було б мегабомбезно попасти туди і познімати. Ще й побачити на власні очі зісередини об'єкт, який зберігся, і не зазнав значних перетурбацій протягом довгого часу.

3143
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 01.02.2010 02:34:17 »
Я б з радістю, заодно відкриємо нові ракурси для зйомки

3144
Вау...наш конструктивізм не перестає дивувати. Думаю Venick буде знати що то...

3145
Батарею від нокії BP-6M візьму в тебе. Пиво з мене ;)

3146
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 31.01.2010 02:16:49 »
 ;D

3147
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 30.01.2010 18:54:07 »
ще фотки:

3148
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 30.01.2010 18:49:33 »
Та.Лощина особлива в зимовий період...Природні витвори з льоду...дійсно красиво. На початку лід, а глибше всередині тепленько так і вода де-не-де дзюрчить.  Ех, романтика. Якраз в цей період Лощині пасує назва " Сонна лощина".  :)
Темні, коридори, брили льоду...дзюрчання води - все це навіювало на певну містику. На тій хвилі актуальними для нас були жарти про привидів, та різних аномальних явищ.
Ось пару світлин  від мене:

3149
Хотілось б з вами, проте незнаю, як ранком підуть справи по роботі. Поки що 50/50

3150
Дуже цікаво! Теж відвідаю виставку

3151
Ось сучасне фото (2007р.) цього місця, зроблене в подібному ракурсі.

3152
Було щось таке, бачив. Навпроти Динамо, зразу біля тротуару. Квадратний отвір, вимурований з цегли, хід спрямований в гору. Наразі засипаний, опалим листям, смттіям та землею. Коли розтане сніг - глянемо

3153
Цитувати
В цїєї "Татри" від Татри тільки 8-ми циліндровий мотор з коробкою, та фрагменти приборної панелі. Решта -Волга ГАЗ-21. Ще документи від Татри. А ще талановитий механік господар в неї був (він це все і зварив до купи), але наскільки чув він помер років 5-6 тому
Так, багато хто вважає, що це заводська розробка, а також, що ця машина була розроблена спеціально для спецслужб. Все ж таки для цих цілей в союзі була спроектована
 ГАЗ-23. А Татроволга, дуже цінне авто в інженерному плані.

3154
   Актуальна тема, зачот!
Дуже шкода Татри, що стояла на Калічій горі, прозвана Татро-Волгою. Мотор в неї в багажнику, V - подібний, шести або восьми циліндровий. Поки стояла на вулиці, добили її вщент, розтарабанили салон. Ще й корозія на крилах виднілася. А машинка таки унікальна, правда  невідомо чи б в такому стані піддалась реставрації.
   ЗИС,  частенько стояв на Драгоманова. Десь півтора року тому бачив його на ходу. Памятаю, колись на ньому їздив батько моєї однокласниці.

3155
Цитувати
В районі Верхнього Синєвидного свого часу планувалося споруджння АЕС, зважаючи на площу (між В.Синєвидним і Корчином) блоків 2-3.
Колись читав, що в планах перегляду будівництва АЕС на західній території СРСР, була ділянка біля Самбора.
Хоча згодом зупинились на двох місцях: Рожнятові та Нетішині.

3156
В неіснуючому музеї ПрикВО ми так і не могли зустрітись зі сторожем та власне, з другим страшним псом, який в кінцевому результаті декого заблокував всередині будівлі)). Перший (малий) пес з рук Inkognito отримав порцію котячої консерви, тому забув за свій обовязок охороняти. Площа будинку доволі значна, безліч коридорів та розгалужень, присутня також ліфтова шахта. Для будівлі, дощ , вітер та мороз ще не зробили великої руйнівної справи поки що. Мабуть тому і охороняється, ще від однієї руйнівної сили, а саме, від рук людських.

Тунель на Франка 50 цікавий та унікальний по своєму тим, що рідкісний саме у Львові. Адже у нашому місті безліч будинків, де наприклад рівень поверхні грунту може бути на рівні 1, а той 2 поверху, як є в даному випадку. Не було б його - сирість, намокання, плісінь у помешканні гарантовані.
Швидше за все будинок побудований за часів Австро-Угорщини, маркується як пів-люкс, побудований на совість, для заможних людей.

Пару фото від мене:

3157
Однозначно підтримую, це крок вперед

3158
Попробуй чекнути на "Іскрі", шо на Зубрівській. Там де лахи, секонд хенд спродують. Колись там бачив аксесуари до лиж

3159
ТУ3 дійсно унікальний! Шкода тільки, що гілка надто коротка...
Памятаю, як колись у 1999 році, катався в ньому. Після відправлення зі станції "Паркова" всі вагони зійшли з рейок, швидкість була десь 10 км/год, склад потягу доволі нахилився в сторону...Почалася паніка, вагони закриті, діти які там працювали розгубилися. Була ймовірність того, що потяг перекинеться. Через деякий час, допомогли старші всім мобілізуватися, та визволити дітей з вагонів.

3160
Головне бути в старому одязі, не вимазатись не вийде :)