Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3141
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 23:52:35 »
Мені підходить одна й друга названа дата.

3142
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 17:31:28 »
Я за однозначно! На рахунок транспорту вважаю, доцільним та найзручнішим буде добирання поїздом. Київський напрямок все таки, безліч поїздів. Зокрема поїзд Львів-Луганськ. Зупинка на станції Кривин, той же Нетішин. Ну і без пересадок звісно.

3143
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 17.02.2010 00:56:43 »
Цікаві стоматологічні манекени з виставки дентал 2007, Львів

3144
Непоганий план, підтримую. І запасний маршрутик цікавий.
Оприділяємося з часом, +1

3145
Так виходить що це результат сучасного СНД-шного машинобудування. Тріснута рама на відносно новому авто.
Оскільки пригода трапилася на Городоцькій, думаю стан дороги ще до того має якесь відношення. :-\

3146
+ від мене

3147
Погоджуюсь зі :-). Так і є. Аналогічну систему можна зустріти й на І.Франка 90.

3148
Стіна ця цегляно-камяна, впринципі є місця де можна перелізти через неї.

3149
Цитувати
Зель, я не про сральники, а про кімнату де ліжка складені, там в стелі труба 100-ка стирчить, і через неі небо видно ззовні, довжина на око десь метра 2,5 - 3
Є така труба, є вона в тій кімнаті де рубильник.

3150
Ще кілька фоток:

3151
   Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу, (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х. Мабуть тоді й останній раз були тут люди, а також вимикачі, крани вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.


P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
Цитувати
Воно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  

3152
Бомбосховище біля церкви Юра або ще правильніше, біля цирку, на території дитячого майданчика.  
Бомбік донедавно був закритий, висіла дебела колодка, яку я місяці 2 тому вже не замітив. От і настав час його побачити вже зсередини. Прихопивши нову колодочку, після відвідин бомбіка на Городоцькій 147 всі гуртом рушили до нього.
Двері, які добряче обледеніли, не хотіли зразу відкриватися. Завдячуючи нашим спільним потугам а також Стінгеру та Смайлу (за надану саперну лопатку та ломик) двері нам піддалися. Підняли доволі важкі двері, підперли під стіну та й спустилися вниз. Доречі, на майбутнє - одному підняти їх практично неможливо, а також слід уважно закривати зісередини, бажано втрьох.
Попавши всередину, зразу в памяті згадується бомбік під Добробутом, площа майже ідентична. Відчувається висока вологість. В кімнатах акуратно поскладені гермодвері, в тому числі квадратні з ВШ. В одному кутку кімнати стоять на купці сегменти дво-поверхових ліжок. Одне навіть є зібране , біля якого стояла кастрюля з ложкою, в якій були залишки їжі невідомо якої вже давності. Цікавим знайденим артефактом була пляшка з під Львівського пива, судячи по етикетці середина 90-х., мабуть тоді й останній раз були тут люди. Вимикачі, крани також вказують на цей період.
Присутні фільтри, є клапани надлишкового тиску. Сантехніка майже ціла. Цікавий умивальник  - на вигляд звичайна залізяка  радянського періоду, доторкнувся - пластмаса, ніколи не зустрічав таких. На перший погляд води ніби немає, а також світла, хоча спеціально не перевіряли. Вигрібна яма відсутня. Звичайно, дизель-генераторна установка також відсутня, вловлюється лише її характерний запашок.
Закривалися двері втричі важче ніж відкривалися. Ніяк не вистачало лишнього сантиметра для того щоб пропхати колодку в отвір. Все ж, з допомогою ударів, лопатки та лома вдалося закрити. Тепер об'єкт зачинений. Ключі знаходяться в мене, Зелі та Стінгера.
Обговорюємо тут

P.S. Згадав допис від Sasha1990, а саме:
Цитувати
Воно походу діюче відносно. Нам на БЖД казали
Якщо так, невже то краще що маємо в тому "стані" на теперішній час?  :-\

3153
Цікаво, як в нас на рахунок сильного бокового вітру? Ось зразки посадки літаків при боковому вітрі: тут і тут. Побачити б вживу...

3154
Звісно, мега зачот! Класні кадри! Цікаву тему відкрив! Ніколи не доводилось знімати літаки, мушу попробувати.
Цікаво, як на тій коротенькій смузі виглядав "велетень" Антонов... :)

3155
Однозначно йдемо, нехай може й без драбини, але з наполегливістю та хорошим настроєм ! :) А мотузочка таки згодиться.

3156
Бомбосхвовище на Городоцькій 76, маг. "Адідас". Будинок - класична "сталінка", 50-х років забудови. В подвір'ї будинку знаходиться спортивний майданчик на підвищенні, також там і замічена ВШ. Імовірно, вхід туди з підвалів будинку.

3157
Класичний американець :) Цікаво, що за модель того Форда, часом не Таурус?

3158
От і маємо ще одне обслідуване бомбосховище!
Зібрались на вилазку сьогодні так спонтанно, проте організованo. Багацько ж нас було...Zelja, Stinger, Deadmeat, SANECKA, Ostik, Fenriz, :-), і йа.
Гуртом вирушили до подвіря, та й по черзі влазили в ВШ. Як і здогадувався, з вентшахти веде десь 15-ти метровий тунель до підвалів будинку, квадратний по формі, висотою десь 1 метр. Аналогічно як на Чернігівській. Проте все було відкрито, ніяких замурований герм.
Отже, пройшовши доволі незручний тунельчик, (вірніше пролізши), попадаємо в кімнатку, в якій класичний квадратний гермоотвір. Відкриваємо, і вуаля - ось воно! Перше що відчуваємо - то легкий каналізаційний запашок, видно колись тут були проблеми з стічними водами. Деякі каналізаційні стояки та труби хаотично розташовані в кімнатках. Зараз все полатане. Загалом це звичайний підвал, який в радянський період був перетворений під бомбосховище. В бомбіку присутня електрика, є вода, а також один цілий унітаз :) Розкидані де не де автозапчастини. Також присутні певні побутові речі. Вразили щурячі нори  у великій кількості, і ще також дуже цікавий промисловий дзвінок, котрий закріплений на стіні. На випадок тривоги мабуть...яка, сподіваюсь так і ніколи не настане...  ;)

3159
Всяке-Різне / Re: Патрон
« : 10.02.2010 21:54:16 »
Колись була в мене така, і також з вернісажу. Ще також цікаві люльки з того ж металу продавались донедавна там.

3160
Зустріч о 19:00, головний вхід костелу Ельжбєти. Всім підходить?