Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3301
Про explorer.lviv.ua / Re: Біда...
« : 07.12.2009 21:32:21 »
Підтримаємо чим можемо, головне тримайся друже, ми з тобою!

3302
Маю наувазі типу портретів і бюстів леніна,...а решта предметів того часу будуть актуальні, будь якого періоду. Головне щоб створювало відповідну "атмосферу", без конкретної привязки до політичного минулого.

3303
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 05.12.2009 11:36:06 »
Невже Дарвін правий?

3304
Цитувати
шось дуже далеко подібне зробили в Києві. Знайшов Петро Ландер.
Так, ідея подібно зреалізована. Це для Києва. В нас б пасувало трохи менше совкових елементів, менше простору і світла, ну і загадковості більше. ;)

3305
Ярлик в куртці, магазин одягу "reserved"

3306
Я з вами, мушу на ті гумниська подивитисі.ну і крім того може ше шось цікаве найдемо до споглядання

3307
Приєднуюсь до привітань! Здоровячка міцного бажаю і успіхів у всіх нових починаннях!

3308
Колись, гуляючи по депо-захід надибав порізаного тепловоза 2М62. Цікаве видовище, колись в минулому був такий моцний агрегат, а зараз справляє жалюгідне явище. Мабуть в цьому місці систематично утилізують деякий рухомий склад.

3309
Класні фото, особливо там де Іnkognito з Марічкою в кабіні, прямо як машиніст з помічником ;D

3310
Що ж, дійсно так і є, дякую!
Дивлячись на карту європи з забрудненням цезієм-137, уявлєш наскільки це все серйозно...,екксперти магате тоді недарма таку паніку розповсюдили.

3311
Дійсно хороший опис, все чітко викладено.

3312
Така своєрідна перемога для нас, це радує.  :)

3313
Всім Романам, Романовичам вітання, успіхів в цьому не завжди легкому житті!

3314
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 01.12.2009 01:24:01 »
"Нарада"

3315
Завжди хотів потрапити в такого роду тунель, глянути зсередини. Цікаво, як  наприклад в тунелі з колією де присутня електрифікація...Кріплення, якесь освітлення і т.д.
П.С. Коли надто близько підйшов до  периметру, охоронець почав нервого з кимось по рації спілкуватись, та й я ще до того не зовсім тверезий був щоб на контакт йти :)
Тунель знаходиться в Ямне (Яремча), інший його вихід там де є цей дот при дорозі.

3316
     Сьогодні мав цікаву розмову з дядьком знайомим, який з червня 1986-го по листопад працював в зоні, був начальником медбатальйону. Розказував про специфіку своєї роботи там, як власне необізнаним в радіації воякам "клепки" вставляв. Неоминули і тему про похід в зону. Дав рекомендації деякі. Верхній одяг бажано щоб був з такого матеріалу, на якому мінімум збиралось пилюки і легко б змиваволось водою. Взуття прорезинене, можна гумові чоботи. Ночівлю вибирати краще в приміщеннях, в ідеалі на горищах цегляних будівель. Вода, їжа - все з собою. Сон на прорезиненій матерії, карематі, для того щоб відштовхувати альфу (плями забрудення можуть займати зовсім невеликі розміри). Воду якщо десь вже набирати - то не з струмка, а краще з поверхні річки. З рук бажано познімати обручки, перстні, ланцюжки. Обов'язково треба мати дозиметр, дп-5 підійде для бета випромінівання.
     З його полку всі офіцери нажаль загинули. І все через елемантарну недбалість - зривали з дерев фрукти, ягоди, гриби, все їли. Знайомий його, лікар рентгенолог додумався з'їсти зірвані ним же 2 білі гриби, які акурат займали площу відра, як результат, радіаційне ураження кишківника і смерть через тиждень в шостій лікарні москви. А він вижив в цей пекельний період, приймав йод і старався по мінімуму перебувати на недеактивованій території.

3317
Цитувати
Цитата
Фото музею залізнодорожнього транспорту м. Брест http://www.sottovoce.ru/travels/2005/brest-railroad/
Ухти, супер,зачот+

3318
Можна було б копнути, вгамувати цікавість. Цікаво, наскільки метрів він засипаний ?

3319
Спуск в каналізацію:

3320
Ну що ж, зібралося на вилазку нас сьогодні багацько, зокрема й нові дописувачі форуму. Помешкавшись троха, повизволявши декого з лап контролерів, рушили безпосередньо до входу в палац. Вхід туди виявився доволі оригінальний, в бастіоні, ліворуч від крайніх воріт палацу. Відкривши двері, потрапили в його невелике приміщення, в якому був отвір, котрий завів нас в одну напівзасипану кімнатку, ну і від неї потрапили в третє невелике приміщення, в якому було щось на зразок колодязя. Глибина невелика, десь 5 метрів, засипаний землею. Роздивившись детально все, вирішили звільнити місце для інших зацікавлених (місця небагато, троє ледь розвертаються), як тут стався прикрий трабл з телефоном - впав  на дно колодязя. Завдяки Bigdanу який спустився на дно, був піднятий телефон і обслідуване дно :)