Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1081
Цитувати
Яко людина що читала багато форумів, раджу читати таки спелітературу, бо на форумах як правило ламери пишуть, або не ламери, а шарящі і або дуже просто пояснюють, як я тут дещо, для розуміння тими, хто не в курсі))
Так от, читайте спелітературу - вона врятує світ.

Що спелео- має спільного із сабжем? Хфоруми треба читати, ібо із 99,(9)% шлаку можна при ясній голові отримати тих самих 0,(1)% правдивої інхформації. Звісно, не форумами єдиними...але...

1082
Цитувати
кухонний - то майже всім знайомий  Терра, він очевидно не розрахований на перевищення норми в кількадесят разів.
 
 Ой, смішно! Ви мабуть якийсь із ДП використовуєте? - із тих, котрі починають шось показувати коли фон > якого дядька Ренгена на годину? А на кухні у Вас не NaCl, а сіль із Сs-133  :)

Цитувати
персонал, якшо придивитися, таки петляє між калюжами (про купання і мова не йде)
чому? спробуйте поміряти фон на асфальті і на траві біля нього, тоді дізнаєтеся
Над Прип'ятю (на око дууууже чистій річці) дозиметр був просто в істериці.

   Та міряло багато людей, це наочно показано у багатьох ламерських відео із матолками недалеко АЕС, котрі заплатили незлі гроші за екскурсію. Може трохи Ваших фото та відео в студію? Мені так видається, що Ви серйозна людина сповнена життєвого досвіду, котра зокрема має величезний досвід перебування в Зоні.  Поділіться ж нами Вашими фото та відео, чого цуратись? Я ж зовсім не кажу, що можливо Ви дитина із буйною фантазією, що перечитала декілька дитячих форумів про ЧЗВ та троха Сталкера побавилась  :)  :)  :)

Цитувати
теоретично вивести радіацію може те що прискорює обмін речовин, зокрема алкоголь, через якого форсує роботу печінка, нирки. Далі все як глаголить навука токсикологія)

   Ну пан практично писали, а не теоретично. Практично, ВіаГра також прискорює обмін речовин. І ще багато чого. Форсує, форсує - тільки не виведення радіонуклідів, а води із організму. Я ось наприклад знаю із чим дуже ймовірно пов'язаний міф із алкоголем, а Ви? Раджу трохи форумів почитати, перед тим як відповідати тут.

1083
Цитувати
I'm pretty sure the the sulphuric acid plant is gone, I mean this "metal octopus":

Yes, it gone...Gone forever. Currently, there remained a lot of bricks and ceramic parts that are likely involved in the manufacture of sulfuric acid to increase the area of ??reaction. Please wait, soon to be actual photos taken by Zelja.

In any case, I am sure that you will never regret having come here!

1084
  Ну не дози опромінення, а "гаряча" частинка, що попала всередину організму реально через якийсь доволі великий час може привести до якоїсь онкології.

Цитувати
 там місцями кухонний дозиметр вирубається, особливо над водоймами.
 Що таке кухонний дозиметр?  Персонал станції воду обминає - спірне питання, я читав доволі багацько про воду в Зоні, з того що прочитав - кака лежить на дні, бо тяжка. Якщо не піднімати мул, то вода після кип'ятіння/фільтрування цілком придатна до вживання. Із мохом усе зрозуміло. Можливо персонал, як і усі люди не любить бруднити собі одяг/взуття?
  Також, ви не відповіли на моє питання, щодо Вашого твердження, цитую: алкоголь виводить трохи радіацію.

1085
Цитувати
алкоголь виводить трохи радіацію.
:) Можна докладніше? Чи це наслідок забави в S.T.A.L.K.E.R ? :)

Цитувати
малі дози радіації бувають з гіршими ніж наслідками ніж великі
Це дуже залежить, який саме орган був опромінений. Здається, не буду брехати - статеві органи витримують без наслідків одноразово більшу дозу, ніж наприклад спинний мозок. Про це можна гуглити - багато чого є написано.

Цитувати
а по зоні шлятися де трафило не рекомендую,
Не можу не погодитись. Маєте якийсь досвід? Поділіться будь-ласка, гадаю усім цікаво буде.

1086
 Дякую, дуже гарно написано - із задоволенням читав. + Я так розумію, можна чекати на продовження?

1088
Дякую, гарне мабуть місце. Просив би фото перезалити на Пікасу, а на Раді-Кал.сру - часто фото пропадають, зле буде видаляти потому гарну тему.

Лесик, перепости своє повідомлення нижче.

1090
Спорядження / Re: Вибираю рацію
« : 01.08.2011 09:07:58 »
Цитувати
Функція контролю радіоефіру

А це що за фігня?

Переглянув ТТХ обох рацій - усі однакові, за виключенням вищенаведеної, а також моніторингу двох кАналів одночасно - не певен, що у Мотороли таке є. ІМХО у Мідленді батарок таки забагацько, вага відчутна. ААА зараз не проблема, +із собою резерв завжди треба мати (при потребі, можна повитягувати із ліхтарів).

1091
Підсумовуючи: кавалок Грузії під моск***ми, але все-таки Грузія.

1092
Спорядження / Re: Вибираю рацію
« : 29.07.2011 00:14:43 »
начебто, виглядає сумісним із тим, що Drusja дописував. Ручки тонкої підстройки ще ніхто не відміняв  :)

1093
Красота неземна, тілько не Росія, а Грузія...після Росії звісно...

1094
На рахунок стримерів колись один з клієнтів вирішив собі поставити такого роду бекап систему, але трохи подумавши - дешевше вийшло купити середняковий комп з кількома хардами в рейді-дзеркало і туди бекапити.

Скільки дані коштують - так вони і зберігаються. При втраті даних система їх зберігання як правило модернізується, хтось отримує догану або місце на біржі праці. Особисто не довіряю хардам >= 1 Тб через високу густину запису, на роботу думаю про SCSI over Fibre Channel, FC-світч та FC-адаптери у всі сервери + віддалена система збереження даних, що істотно віддалена від серверної - хоча б 300-400 метрів.

Цитувати
Ще були таки штуки як zip-диски. Хтось що може про них сказати?

Один раз, дуже давно юзав. На 100 мб здається картридж був, коштував страшно дорого. Це були жорстокі 90-і  :) Вже мабуть давно вимерли як вид.

1095
Цитувати
Наскільки читав по форумах, саме на заправках деяких, принаймні в Києві заправляють. Пропан-бутан, зимою трохи інший склад, із нижчою температурою кипіння, яким заправляють і авто.
Але там треба який перехідник. Та й до маси певної, щоб не роздути балон.

Угу, 72% ізя-бутан, 22% просто пропан, все інше - бутан. Чи пропан/бутан 30/70? Так є на заправках? Матьорий перехідник , мабуть супер допоможе. Звісно, можна залити хоч це, навіть горіти буде.

1096
Газ коштує 6.50 за 1000 грам. ::) це дорівнює що жестянка коштує 95% :P

Потішно. Не 6,50 за 1000 гр = 1 кг, а за ОДНУ ЛІТРУ.

З.І. Той газ, що на газ-заправках жодного відношення не має до того, що
міститься у бальонах пальників.

1097
Але як будете так, то туди не ходіт - там багацько злили забугрових гудронів...


1098
георадарів не так багато на всю Україну - кількість вимірюється декількома десятками, переважно власники - будівельні контори чи їх грошовиті підрядники. Най ми yar-79 поправит, він в курсі.

1099
Як на мене місцина таки варта: дух покинутого жилого містечка нічим не зімінити. Така собі лайт-версія Прип’яті. Мав би як поїхав)


Місцина 100500 разів варта відвідин, тут слів не є! Але спеціальних та екслюзивних відвідин не варта. Нагадаю, як хто не знає чи не читав - у New Роздолі є ще великий, докладно незбаданий нами кавалок території, площею значно більше ніж Орбіта. Тут і виробництво H2SO4, фосфорних добрив та багацько чого проміжного. Усім рекомендую на бухідні із наметом, по грошах вийдуть копійки.

1100
Пробачте, за бакланення теми, але - скільки я не передивлявся фото із ОРБІТИ, ніц не побачив схожого навіть на  залишки Кримської АЕС, далі копіпасти і текст внизу:

Раз

Два

Три

ШтириЗвісно, дух експлорера тяне - але пертись в таку далечінь, тратити купу грошей - щоб зовидіти декілька багатоповерхівок, магазинів, розвалену ТЕЦ - хіба воно того варте? Махніть в F*ck Park та у New Розділ - отримаєте значно більше сатисфакції. Такий об'єкт варто дослідити у комплексі якоїсь поїздки, а спеціально їхати туди - економічно не вигідно. Нагадую, що це лише моє ІМХО.