Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1081
Цитувати
Вибачте за неточність, фраза яка Вам не сподобалася мала звучати так: "вплив алкоголю здатний виводити радіоактивні частки з організму".
Внаслідок інтоксикації з організму вимиваються не тільки спирт і поживні речовини, при цьому виводяться і радіоактивні речовини (напр. стронцій, цезій, йод, плутоній).
Ше раз звиняйте не знав що мене сприйняли дуже буквально, я мав на увазі не радіацію як випромінювання, а як радіоактивні частинки, хоча стосовно альфа-випромінвання то це і є вищезгадані частинки (атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)

Нема за що, хотів наголосити, що якби було більше точності та докладності із самого початку то не було б потреби розводити бучу вище.  :)

Цитувати
(атоми газу який не пропускає шкіра і навіть папір)
Ну не атоми, а ядра атомів гелію-штири  :)

1082
Цитувати
Сміюся Я Вам зустрічно пораджу почитати трішки радіоекології (можна екологію людини чи токсикологію - що як виводиться) , бажано випущеної після 1991р., бо післячорнобильські совкові видання пишуть або дуже мудро, або на зразок нічого страшного.
Віагра також дієва штука, так само як і сауна. Ну червоне вино прийнято рекомендувати, а ж не пишу водкай фсьо лічити)

    Дякую за гарну пораду - начитався вже доволі, і до 1991 і після. Пан далі буде уникати прямої відоповіді на моє конкретне питання Можна докладніше? Чи це наслідок забави в S.T.A.L.K.E.R ? стосовно допису алкоголь виводить трохи радіацію.

   З.І. №1 Радіація - це випромінювання, яким чином його можна виводити із організму мені невідомо...Воно собі прилетіло, опромінило, сповільнилось і затрималось (чи полетіло ослаблене далі). Що виводити? На швидкості світла, хай навіть не у вакумі? Можливо Пан плутає щось? Можливо варто почитати щось на зразок цього ?

  З.І. №2 Я Вам зустрічно пораджу, навчитись користуватись банальними HTML-тегами, зокрема quote. Гугліт чи стартуйте тутко

1083
Цитувати
Яко людина що читала багато форумів, раджу читати таки спелітературу, бо на форумах як правило ламери пишуть, або не ламери, а шарящі і або дуже просто пояснюють, як я тут дещо, для розуміння тими, хто не в курсі))
Так от, читайте спелітературу - вона врятує світ.

Що спелео- має спільного із сабжем? Хфоруми треба читати, ібо із 99,(9)% шлаку можна при ясній голові отримати тих самих 0,(1)% правдивої інхформації. Звісно, не форумами єдиними...але...

1084
Цитувати
кухонний - то майже всім знайомий  Терра, він очевидно не розрахований на перевищення норми в кількадесят разів.
 
 Ой, смішно! Ви мабуть якийсь із ДП використовуєте? - із тих, котрі починають шось показувати коли фон > якого дядька Ренгена на годину? А на кухні у Вас не NaCl, а сіль із Сs-133  :)

Цитувати
персонал, якшо придивитися, таки петляє між калюжами (про купання і мова не йде)
чому? спробуйте поміряти фон на асфальті і на траві біля нього, тоді дізнаєтеся
Над Прип'ятю (на око дууууже чистій річці) дозиметр був просто в істериці.

   Та міряло багато людей, це наочно показано у багатьох ламерських відео із матолками недалеко АЕС, котрі заплатили незлі гроші за екскурсію. Може трохи Ваших фото та відео в студію? Мені так видається, що Ви серйозна людина сповнена життєвого досвіду, котра зокрема має величезний досвід перебування в Зоні.  Поділіться ж нами Вашими фото та відео, чого цуратись? Я ж зовсім не кажу, що можливо Ви дитина із буйною фантазією, що перечитала декілька дитячих форумів про ЧЗВ та троха Сталкера побавилась  :)  :)  :)

Цитувати
теоретично вивести радіацію може те що прискорює обмін речовин, зокрема алкоголь, через якого форсує роботу печінка, нирки. Далі все як глаголить навука токсикологія)

   Ну пан практично писали, а не теоретично. Практично, ВіаГра також прискорює обмін речовин. І ще багато чого. Форсує, форсує - тільки не виведення радіонуклідів, а води із організму. Я ось наприклад знаю із чим дуже ймовірно пов'язаний міф із алкоголем, а Ви? Раджу трохи форумів почитати, перед тим як відповідати тут.

1085
Цитувати
I'm pretty sure the the sulphuric acid plant is gone, I mean this "metal octopus":

Yes, it gone...Gone forever. Currently, there remained a lot of bricks and ceramic parts that are likely involved in the manufacture of sulfuric acid to increase the area of ??reaction. Please wait, soon to be actual photos taken by Zelja.

In any case, I am sure that you will never regret having come here!

1086
  Ну не дози опромінення, а "гаряча" частинка, що попала всередину організму реально через якийсь доволі великий час може привести до якоїсь онкології.

Цитувати
 там місцями кухонний дозиметр вирубається, особливо над водоймами.
 Що таке кухонний дозиметр?  Персонал станції воду обминає - спірне питання, я читав доволі багацько про воду в Зоні, з того що прочитав - кака лежить на дні, бо тяжка. Якщо не піднімати мул, то вода після кип'ятіння/фільтрування цілком придатна до вживання. Із мохом усе зрозуміло. Можливо персонал, як і усі люди не любить бруднити собі одяг/взуття?
  Також, ви не відповіли на моє питання, щодо Вашого твердження, цитую: алкоголь виводить трохи радіацію.

1087
Цитувати
алкоголь виводить трохи радіацію.
:) Можна докладніше? Чи це наслідок забави в S.T.A.L.K.E.R ? :)

Цитувати
малі дози радіації бувають з гіршими ніж наслідками ніж великі
Це дуже залежить, який саме орган був опромінений. Здається, не буду брехати - статеві органи витримують без наслідків одноразово більшу дозу, ніж наприклад спинний мозок. Про це можна гуглити - багато чого є написано.

Цитувати
а по зоні шлятися де трафило не рекомендую,
Не можу не погодитись. Маєте якийсь досвід? Поділіться будь-ласка, гадаю усім цікаво буде.

1088
 Дякую, дуже гарно написано - із задоволенням читав. + Я так розумію, можна чекати на продовження?

1090
Дякую, гарне мабуть місце. Просив би фото перезалити на Пікасу, а на Раді-Кал.сру - часто фото пропадають, зле буде видаляти потому гарну тему.

Лесик, перепости своє повідомлення нижче.

1092
Спорядження / Re: Вибираю рацію
« : 01.08.2011 09:07:58 »
Цитувати
Функція контролю радіоефіру

А це що за фігня?

Переглянув ТТХ обох рацій - усі однакові, за виключенням вищенаведеної, а також моніторингу двох кАналів одночасно - не певен, що у Мотороли таке є. ІМХО у Мідленді батарок таки забагацько, вага відчутна. ААА зараз не проблема, +із собою резерв завжди треба мати (при потребі, можна повитягувати із ліхтарів).

1093
Підсумовуючи: кавалок Грузії під моск***ми, але все-таки Грузія.

1094
Спорядження / Re: Вибираю рацію
« : 29.07.2011 00:14:43 »
начебто, виглядає сумісним із тим, що Drusja дописував. Ручки тонкої підстройки ще ніхто не відміняв  :)

1095
Красота неземна, тілько не Росія, а Грузія...після Росії звісно...

1096
На рахунок стримерів колись один з клієнтів вирішив собі поставити такого роду бекап систему, але трохи подумавши - дешевше вийшло купити середняковий комп з кількома хардами в рейді-дзеркало і туди бекапити.

Скільки дані коштують - так вони і зберігаються. При втраті даних система їх зберігання як правило модернізується, хтось отримує догану або місце на біржі праці. Особисто не довіряю хардам >= 1 Тб через високу густину запису, на роботу думаю про SCSI over Fibre Channel, FC-світч та FC-адаптери у всі сервери + віддалена система збереження даних, що істотно віддалена від серверної - хоча б 300-400 метрів.

Цитувати
Ще були таки штуки як zip-диски. Хтось що може про них сказати?

Один раз, дуже давно юзав. На 100 мб здається картридж був, коштував страшно дорого. Це були жорстокі 90-і  :) Вже мабуть давно вимерли як вид.

1097
Цитувати
Наскільки читав по форумах, саме на заправках деяких, принаймні в Києві заправляють. Пропан-бутан, зимою трохи інший склад, із нижчою температурою кипіння, яким заправляють і авто.
Але там треба який перехідник. Та й до маси певної, щоб не роздути балон.

Угу, 72% ізя-бутан, 22% просто пропан, все інше - бутан. Чи пропан/бутан 30/70? Так є на заправках? Матьорий перехідник , мабуть супер допоможе. Звісно, можна залити хоч це, навіть горіти буде.

1098
Газ коштує 6.50 за 1000 грам. ::) це дорівнює що жестянка коштує 95% :P

Потішно. Не 6,50 за 1000 гр = 1 кг, а за ОДНУ ЛІТРУ.

З.І. Той газ, що на газ-заправках жодного відношення не має до того, що
міститься у бальонах пальників.

1099
Але як будете так, то туди не ходіт - там багацько злили забугрових гудронів...


1100
георадарів не так багато на всю Україну - кількість вимірюється декількома десятками, переважно власники - будівельні контори чи їх грошовиті підрядники. Най ми yar-79 поправит, він в курсі.