Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2361
  Про один точно знаю, сам там був коли меблі забирав - спускався ліфтом з головної будівлі. Але точно пригадую, що у ліфті підвал фігурував під кнопкою №1, себто якщо там ще два поверхи донизу то ліфт туди не спускається.

2362
дуже легко запропонувати не читати )
особисто я думку автора зрозуміла і з неграматично написаного повідомлення.
а модератор міг би і без яскравих кольорів відредагувати повідомлення, яке ганьбить рідну мову, - самостійно.

   Міг би звісно, але все-таки першочергове право редагування має автор. Автор не реагує на дописи - жаль, я писав йому в ОП. Як модератор за%:?сь редагувати усі повідомлення.

   до Одинокого Дігера:

   Рахуй, хіба то  проблема? Як мені хто вкаже на мої помилки, то скажу "дякую" за науку і надалі знатиму, як не треба чинити чи писати. Як би ти читав форум, то би знав - що коректно Incognito, а не Inkognito. Але так вийшло же я некоректно юзернейм пишу (дурних питань у тебе не виникло б, як би читав багато = але там багато букв, бачу неосилиш) - але так задумано. Може Пан зважаючи на власний рейтинг спробує поспілкуватись face-2-face із мною, а не іонізувати повітря пустими словами?

   P/S: розкинь очі на себе, та на свою кількість дописів та рейтинг. R.I.P.  :o

2363
  
Цитувати
за 3 хвилини мінімально відредагувала. читати повідомлення з цими червоними виправленнями набридло. у будь якому випадку так демонстративно вказувати окремим авторам на граматичні та лексичні помилки вважаю неумісним, якщо редагувати - то всі вже повідомлення адже на форумі далеко не філологи відписують.

   Тому власне просив автора через особисті повідомлення виправити це, давно - реакція відсутня. Оскільки не отримав відповіді протягом розумного часу, то проставив непевні місця на мою думку. Я не філолог, закінчив радіотехнічний і мав "3" по українській мові. На мою думку, принаймі "И" на "І" можна було б замінити без особливих проблем.


  Набридло? - не читай просто! А от так знущатись із рідної мови я не дозволю! Поки я модератор так не буде!

2364
 1) The Saint (Святий);
 2) Тор Gun (Стрелок);
 3) A Beautiful Mind (Прекрасный Разум);
 4) Pianist (Піаніст);
 5) Zwartboek (Чорна Книга)
 6) Трансформери
 7) Трансформери: Помста Полеглого
 8 ) SwordFish(Гасло: Риба-Меч)
10) Дев'ятий округ (District 9)
11) Нot Shots(Гарячі Голови)
12) Hot Shots! Part Deux (Гарячі Голови-цвай)
13) Interstate 60 Траса 60

2365
    Виникла ідея створити відповідну тему. Прохання дописувати на форум посилаючись на IMDB - там практично кожен фільм можна знайти. Дописи без посилань гафтоматично переміщаються у "Смітник" (tm)
    P.S. я ще ось тут закликаю створити кожного свій пост. А потому як хто згадає черговий тру-фільм не створювати новий допис, а апдейтити існуючий. Дякую!

2366
Смітник / Re: Chervonograd SS-20
« : 15.12.2009 19:57:35 »
нагадую Авторам останніх постів, що тут Звіти, а не чат чи вільне дописування... Дякую!

2367
    Як уже уже такий тренд на форумі пішов, прошу нік на рукаві у такому вигляді: Inkognito, просив би шрифт +1 чи +2 до минулого разу (у залежності як буде сі поміщати, головне - жеби цілком напис було видно збоку на рукаві)

    Дуже національно так виходить  :)

2368
Я сам з Червонограда,живу в старій частині міста.Знаю що в тих шахтах і дотах(дзотах)шукати вже нема що,до нас все вичистили.В ангарах зробили майданчик для пейнтболу.Я живу в будинку,який побудували для військових,які служили в тих воєнних частинах,можу сказати що вони прожили не більше 60 років,всі вже мертві,мій дєд тоже.А вот де стоїть полазити так це замок Потоцьких,там підземні ходи ідуть аж до бендюзького лісу під Зах.Бугом.Ще чув що в іншу сторону хід іде до Белзу,але вони всі замуровані,але цегла не помєха,головне що не бетон.

   Дякую за інфу, маю надію ти тут надовго - треба буде дослідити. В дотах та шахтах нічого немає, але нас власне воно не цікавить. Ми приїхали туди подивитись на те, що було - і відти нам ніц не треба окрім вражень. Звісно було б супер якби усе на місці стояло, але тут вже ніц не вдієш.
    
   Незадовгі на твою думку підземні ходи же аж до Белзу та до Бендюзького лісу? Є якісь факти про них?

   На шахтах рівень випромінювання фону не перевищує - вся сіль в тому, що ракети там стояли на рідкому паливі+окислювач. І власне токсичні компоненти ракетного палива могли бути причиною таких ранніх смертей...

2369
    Щира правда, перевірено на мому патроні (Манліхер як здається його yar-79 класифікуавав, першої світової). Від себе додам, що спочатку легка механічнка очистка, далі у банку де сі наливає не тілько "Туалетна Качка", але будь-яка срань для активної чистки кльозету + 2 частини H2O - туди ж патрони на час від години до доби (тут треба візуально пильнувати та трясти суміш час від часу).

    Протестив "Domestos" (фруктова свіжість курде, більш густа формула - як на банці писало) та HarPic MAX (тож супер сильний). Єдина спільна риса - наявність у складниках <= 5%гіпохлориту натрію - це саме та зараза, котра виділить кисень, кортрий активно окислить всяк заразу на поверхні. Теоретично дана штука мала б спрацювати також при полосканні у аптечному пероксиді водню, але то нечекнуто.

2370
 А во тут для трудящихся розклад руху - мож кому у нагоді стане:

2371
    Кур-де...8 шт. АА...При такій силі явно можна завидіти через ядро Землі якусь Австалію, бумерангти та кенгуру...Моцна штука...Судячи із тестів, Енержайзер не рулить зовсім...

2372
ну то я приєднуюсь до вітань (правда троха запізно). Жеби усьо було пучками, всьо будо чотко та меньше москалів.

2373
    Можливо двояка репутація власне пов'язана із тим, що на відміну від розкрученого ДураСell'ю Varta значно меньше продається? Себто веду до того, що дана продукція залежується на полицях магазинів - відси маємо такий розкид у показаннях.
    Хм, можливо було б варто нам провести власне тестування популярних батарок? Хто що думає із цього приводу?

2374
  Радий за ДураCell Turbo і приємно здивований Varta High Energy - можливо наступного разу як батарки у Пецлі сядут візьму саме їх для тесту. GP-ки як були в mainstream'і, так там і залишились - гарні робочі "коники" при демократичній ціні та загальній розповсюдженості.

2375
   Ось і маємо певну інформацію про Євро-2012 (нажаль інформація із мого минулого допису не справдилась принаймі по часу). Як було оголошено не пізніше як пів-години тому - Євро-2012 у Львові таки буде !!! Із чим вітаю усіх поціновувачів футболу! Троха інфи тутко

2376
Плани / Re: Іскра
« : 11.12.2009 10:48:34 »
   На форумі достатньо інформації. Правда для її отримання треба напрягтись та почитати, перед цим використавши функцію пошуку. Шоб ніхто не потів - ось тут написано здається доволі розгорнуто.

2377
Дійсно божественний захід сонця!!! Безподобно!

2378
 ДГХП "Яворівська "Сірка" - це під Шклом, під Яворовом, під Котами, під Немировом. Усе на форумі колєги!

2379
а там і АС немає здається...Ідеш до Янівського цвинтрару маршрутов чи семим трамвайком з центру, на місці сі питаєш.

2380
Про explorer.lviv.ua / Біда...
« : 07.12.2009 16:23:26 »
   Шановні дописувачі форуму та гості! Маємо велику біду та горе. 2-го грудня вночі мала місце автокатастофа у котрій загинув батько нашого колєги Zelja'і, мати в тяжкому стані у реанімації, деякі деталі тут. Словами не передати наші співчуття, але завджи прошу знай, що тут є вірні тобі друзі та коліжанки котрі не НІКОЛИ не підведуть тебе, а наші серця б'ються у такт із твоїм. Усім нам болить, мучить серце та душу ця втрата. Проте це не кінець, це тільки початок. Маєш бути моцним та впевненим, а ми у цьому тебе підримаємо!