Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2361
    Кур-де...8 шт. АА...При такій силі явно можна завидіти через ядро Землі якусь Австалію, бумерангти та кенгуру...Моцна штука...Судячи із тестів, Енержайзер не рулить зовсім...

2362
ну то я приєднуюсь до вітань (правда троха запізно). Жеби усьо було пучками, всьо будо чотко та меньше москалів.

2363
    Можливо двояка репутація власне пов'язана із тим, що на відміну від розкрученого ДураСell'ю Varta значно меньше продається? Себто веду до того, що дана продукція залежується на полицях магазинів - відси маємо такий розкид у показаннях.
    Хм, можливо було б варто нам провести власне тестування популярних батарок? Хто що думає із цього приводу?

2364
  Радий за ДураCell Turbo і приємно здивований Varta High Energy - можливо наступного разу як батарки у Пецлі сядут візьму саме їх для тесту. GP-ки як були в mainstream'і, так там і залишились - гарні робочі "коники" при демократичній ціні та загальній розповсюдженості.

2365
   Ось і маємо певну інформацію про Євро-2012 (нажаль інформація із мого минулого допису не справдилась принаймі по часу). Як було оголошено не пізніше як пів-години тому - Євро-2012 у Львові таки буде !!! Із чим вітаю усіх поціновувачів футболу! Троха інфи тутко

2366
Плани / Re: Іскра
« : 11.12.2009 10:48:34 »
   На форумі достатньо інформації. Правда для її отримання треба напрягтись та почитати, перед цим використавши функцію пошуку. Шоб ніхто не потів - ось тут написано здається доволі розгорнуто.

2367
Дійсно божественний захід сонця!!! Безподобно!

2368
 ДГХП "Яворівська "Сірка" - це під Шклом, під Яворовом, під Котами, під Немировом. Усе на форумі колєги!

2369
а там і АС немає здається...Ідеш до Янівського цвинтрару маршрутов чи семим трамвайком з центру, на місці сі питаєш.

2370
Про explorer.lviv.ua / Біда...
« : 07.12.2009 16:23:26 »
   Шановні дописувачі форуму та гості! Маємо велику біду та горе. 2-го грудня вночі мала місце автокатастофа у котрій загинув батько нашого колєги Zelja'і, мати в тяжкому стані у реанімації, деякі деталі тут. Словами не передати наші співчуття, але завджи прошу знай, що тут є вірні тобі друзі та коліжанки котрі не НІКОЛИ не підведуть тебе, а наші серця б'ються у такт із твоїм. Усім нам болить, мучить серце та душу ця втрата. Проте це не кінець, це тільки початок. Маєш бути моцним та впевненим, а ми у цьому тебе підримаємо!

2371
  це слід розуміти як те, що ти будеш?

2372
  То старі споруди, шось там крутиться та вертиться - але не в курсі чи щось ощищається. Проте точно знаємо, що там міститься лабураторія котра бере проби води(якщо дан субстанцію водою можна назвати) на оцінку і щодня декілька раз рапортує про склад H2O санстанцію. Також коло неї розміщаються ремонтні майстерні. Маю надію, у неділю дослідимо більше.

2373
    Боянисто звісно, але по желанію трудящіхся прошу записуватисі на 3 вилазку на Очисні Споруди Львова. Жеби кожен новий "дослідник калу" знав де має шанси виплисти на поверхню у разі недотримання ТБ. Місце зустрічі - готель "Львів", що на Чорновола, коло входу на 10-00 без запізднень у неділю 6-го числа грудня 2009 року від ДН чого чувака, котрого Христом звуть. Як то злий адміністратор Golem постив тут офісне фото - желаюсчі і сачуствуюсщі запрошуються!!!

  P.S. Хто зна, мож цього разу матимемо час та наснагу для відвідин ТЕЦ-2 та прилеглих об'єктів???

2374
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 04.12.2009 09:06:29 »
Класифікація "підземних мешканців" (моск.):

2375
   Нині святкує День Народження Golem. Користуючись нагодою бажаю йому здоров'я та щастя, ще більше друзів (та куліжанок звісно), творчих успіхів та здобутків, вдалих походів та вилазок. Маси цікавих об'єктів для дослідження!!! Ще раз мої вітання!!!

   P.S. До вітань приєднується YserL - не матиме можливості дописати тут ближчим часом через відсутність в Україні.

2376
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 02.12.2009 22:32:46 »
  Маю празник today() - став щасливим власником МКС-05 "Терра", лежит ту коло мене і ніжно попискує, фон стабільний 9-11 мкЗв. За що йому ЙОТТАзачод (Мега, Гіга, Тера, Пета, Екса, Зетта - тут просто не пасують) - і ось воно чудо!

  Фото нижче, ліва - моя Терра, права - YserL'a. Тож уже це третя "чорна" Терра на форумі. А також Терра-П є у Roy'a. Вважаю ми достатньо заладовані. Моя Терра - Free-4-All, зазичу усім бажаючим котрих знаю особисто.

   P.S. Йотта = 1024

2377
    Дійсно гарна стаття, велика та розгорнута. Перечитаю до кінця - буду шукати список використаної літератури, там мабуть також багацько цікавого знайдеться  :) Дякую!

2378
Треба буде сходити на вихідні, перефоткати та покататись

2379
   Отож бо, сьогодні Романа! Вітаю усіх Романів (у першу чергу Romchick'a, бо іно його тут Романом знаю) бажаю творчої наснаги, щастя, здоров'я, кохання, уваги кулєг. Ну і же би стояв як має бути коли треба. Усе інше - купите за гроші котрі  неодмінно заробите! Прохання дописувачів приєднуватись до вітань!

  P.S. Тему переіменував, маю надію так буде краще

2380
   На жаль, спеціально їхати не варто - хіба випадково будеш у справах в околицях. Во тут і тут. Вона ж звалась РЛС "Дарьял"