Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3001
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 20:58:58 »
Аkella:

1) де ж фігачилось де попало? конкретно будь-ласка;
2) катайся си на роверку, а ми вже якось самі вирішимо,що і як маркувати;
3) правильно кажеш;

щодо себе:

1) радий за тебе, що так оригінально виглядаєш - певно для зменьшення опору повітря при їзді на свому біциклю;
2) реєструйся так надалі, це дійсно допоможе тобі знайти більше друзів на інших форумах;
3) а ти не бійся знайомитись, а прийди і покажи себе та поясни свою позицію;

YserL:

1) можеш дати, але не дав.
2) не вважаю за потрібне давати тобі відповіть на твої глупі питання! Для прикладу (чисто теоретично) як
тупій блондинці (котра при тому хамить - будь чесним із собою) пояснити скажімо ядерну фізику та квантову
механіку? Та й навіщо пояснювати?

Сумую: ти приперся сюди і нахамив. Заховався за лівою поштою, жодних інших деталей не залишив. Як дописувачі
форуму мають на таке реагувати на твою думку?

3002
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 20:45:48 »
  Звісно, можливо, що то не він (доведеться попросити пробачення та поставити пиво Anti-HolyWar-Beer), але думаю що це таки він.

3003
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 20:37:41 »
   а Скіні  сидить на Веломаксі  (Зацікавлений, 152 повідомлення) та на Бескиді  (Сеньйор, 260 повідомлень).  А ше так випадково набрав пошук фотографій на гуглі із запитом Skinnyman, результат - доволі смішні фото. Фото нашого героя!!! А ше адреса в  ЖЖ-ці вказана у нього у профілі. Внизу аватарко на Бескиді.

3004
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 20:28:57 »
+ звісно, таки деякі із моїх припущень справдились  :)

3005
у новій мають бути великі підвали із стосами книг, думаю там також можна зробити декілька незлих кадрів

3006
  супер, коли встиг?! я мабуть про це не знав чи забув? а про місця написав вище

3007
   Я думаю кількість людей буде обмежена - то ж все-таки для "НЕтуристичної України" робиться. gor_qkop домовиться маю надію, а я постараюсь допомогти йому у цьому чим можу.

3008
ну я би також (бо тему створював  :) ), отож нас уже троє!

3009
так точно! нечітко висловився, поправив пост

3010
    Домовитись завжди можна! І у даному випадку тільки так! Думаю, що усе вийде гарно. Все-таки бомбосховище між першим та четвертим корпусами мабуть-таки є судячи із ВШ. У понеділок до знайомих у політехніку зазвоню, попробую вийти на проректора по господарській частині - можливо допоможе. Також радив би знайти вихід на завкафедри БЖД - там-то вони усе знають, що під політехнікою твориться.
    А також лабораторії кафедри фізики у головному корпусі, бібліотеку на пл. Юра та наукову на Професорській + для чистоти совісті усе, що знаходиться під кормушкою  :)

3011
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 19:50:00 »
   Тааа, не усіх ідіотів війна забрала.Таких йолопів як ти на форумі було уже багацько - усі у смітнику, де ймовірно і ти скоро будеш. Може давай якось в на живо зустрінешся із нами, ми гарно пояснимо тобі хто тут є хто  :) І про гопників, і про дівчаток усе розкажемо - бо таке складається враження, що ти шмаркач слинявий, а кобіт бачиш тільки у порножурналах на які тихо дрочиш десь у тихому місці давлячись своїм кретинізмом. Приходь, давай - поки можеш дописувати на Explorer створюй тему в "Планах"  :) . Думаю, багато хто забажає з тобою познайомитись "поближче". І виглядати по тому будеш точно адекватно свому ніку (якшо звісно досі так не виглядаєш)  :)

   Свою сміливість ти показуєш створивши адресу на 10-ти хвилинній спам-пошті... Конгеніально! (бідне небожетко, шо ж так? страшно реальну адресу вказати?)

3012
    1) Віриш, самі офігіли як вчора побачили! (про люк у Полтву);
    2) То здається коло мого рідного радіотехнічного корпусу, 90% шо там труби із газом у котельню, що за корпусом. Але чекнути при світлі треба обов'язково! (про твій люк)

3013
фото дайте плз, не зрозумів де цей люк. Як виглядає кришка ?

   Нема фото, я ж писав вище. У 22-00 вечора трудно зняти шось мобільним коли валить пара знизу. Кришка прямокутна, десь 1м х 1,5, з грубого джеліза. Нажаль із гугла показати наочно не вийшло - шукай на газоні коло нижнього (засраного) бомбіка, то десь із 2-3 метри від бордюру по праву руку якшо йти від від перехрестя вул. Лепкого та Листопадового чину до памятнику ів. Франку. На карті орієтовно показано Х. Але найкраще буде дочекатись усіх бажаючих та піти групою!

3014
Ya-ya, Бери Жону в Новий Розділ!

Як матиме можливість поїхати - обов'язково візьму!

3015
Дууууууууууууууууже дякую!

3016
так і зробимо, думаю гарно буде коли усе пожовтіє чи на снігу

3017
+ дякую чоловіче!!! Жона у захваті від футболки (про себе взагалі мовчу), пропонує фотосесію для Експлорера зробити.

3018
Плани / New Розділ, по раз другий
« : 10.09.2009 23:02:40 »
    Так ся стало, що минулого разу тілько я і Зеля вибрались у New Розділ. Навіть із ночівкою не встигли половини побачити(липень був, жара нестерпна - поза 35 на сонцю). Тому пропоную (звісно за умови гуд-погоди) дружно туди поїхати на наступні вихідні, 19-20 вересня(субота-неділя). При наявності килимка та спальника буде повний матрац гарно суміщений із експлором(місця для матрацоночування легко хватить на людей 40 яко мінімум), маршрутка від приміського за 10 грн. протягом 1,5 год. завезе вас прямо під об'єкт. Плани будуть уточнятись, слідкуйте за темою. Дуже рекомендую усім.

3019
та й по фото із супутника виглядають незле...

3020
   Так саме і є Romchick, правильно пишеш. Оскілько був у капцях далеко не зайшов +- 100 метрів направо та наліво від входу. Направо до пам'ятника Ів.Франку тунель йде дугою, далі зайти не вдалось через капці. Наліво від входу, через метрів 20 стікає колектор, що ймовірно йде під Листопадового Чину до управління Джелізниці, готелю Дністер та Церкви Юра. Яйкоподібної форми, тра трохи пригнутись шоб пройти. Далі основний тунель прямує в сторону Городоцької. 100% нульовка для знайомства із Полтвою - зручний вхід у центрі міста, невеликий потік, зручний прохід, сухо, основні стічні води міста сюди не зливаються. Зручна притока. Нажаль нормальних фото дебільником не вдалось зробити через пару. Чекаю тему у планах, хтілось би десь на next week чи раніше.