Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

361
Зачод! Мона мою одну шнягу, до котрої руки не доходят записати до тебе в чергу після Лямпи ЙоЙя?

362
    Шановні Дописувачі, Колєги та Друзі! Тема вичищена від каки, каку можна здибати у Смітнику(tm) якщо хто бажатиме. Насамперед, прошу пробачення за витерті адекватні відповіді Дописувачів на неадекватні дописи певної когорти персон. Ставимо жирну крапку на даній дискусії, а нові користувачі читають Правила Форуму, зокрема пункт 4.8 (питавсі BottleHunter за шо був бан). З Новим Роком!

363
Настала черга вітати BottleHunter'a з ДН!!! Вітаю старий,всього тобі самого файного, здоров'я, щастя та достатку!

364
При всій повазі, за що забанили Fozi? Порушень правил форуму я особисто в його дописах не бачу, щодо звертання на "ти" - то вже кожен сам вирішує, ніц в тому поганого нема. Ніц не розумію...

Не вважаю, що це доцільно обговорювати власне тут.Зрештою, більша частина повідомлень із цієї теми піде у смітник коли холівори закінчаться.

365
Шановні Fozi та MAN_(SHELTER) поперше, трохи поваги до старших форумчан, більшість тих, з ким ви влаштували "піпіскометрію" є зрілими людьми як по віку (25+ років) так і по досвіду. Шановних Користувачів лазити по бомбарях чи заводах за хабаром, просто, - не пре, ми шукаємо естетичну насолоду від об’єктів, в котрі лазимо, дехто згадує дитинство в промзонах, а судячи з оцього "звіту" вас цікавить саме хабар. Трохи поваги, якісних і інформативних фото, корисних дописів без фалометрії і підліткового максималізму і знайдете тут купу однодумців та друзів.
Якщо ти почитаєш мої коментарі,то переконаєшся що я нікому не нагрубіянив,і виховано спілкувався.Людям може бути і за 25,але може бути і таке що в 25+ річної людини,розуму так само як в 10 річної.Це факт.Постом вище я повідомив,що не хочу ні з ким сваритися.І мене образило те,що ти сказав що я лажу за хабаром...це обідно,тому що я лажу так само заради атмосфери,і повторяю що не я робив фотографії.
Тому давайте зробимо розумно:перестанемо розводити тут базар.А з приводу звіту:він був чудовий(я маю на увазі текст,мої слова може підтвердити модератор який його видалив)

 Констатую бан на дописи (поки-що) на три доби. Звіт був (направду) гівняний, ба звітом це "чудо" язик не повернеться назвати.Правда, не пригадую, щоб його тер. На жаль, коли людині 16+, то і її дописи, як правило, виглядають аналогічно(спишемо на постпубернантний період). Я вже не говорю про людей котрим за 25, а розуму як у 10-и річної дитини.Мабуть, дали себе чути інтелектуальні баталії у Ффконтакті чи інших популярних соцмережах. Яким іншим чином (навіть після мого допису) пояснити подальше "ти"кання незнайомим тобі людям?

Цитувати
Прошу розбанити Fozi))
Автоматично відбаниться за три доби,це не обговорюється. Також раджу звернути власну увагу на Ваші дописи - зокрема із точки зору граматики,синтаксису,вживання "русизмів" тощо. Майте повагу до своєї мови, а як не маєте - дописуйте іноземною без помилок. Наприклад, англійською чи монгольською.

366
Ца це оголошекня слава богі ніхто і не відповів!!!

   Ну і "слава богі", що на "ца це" нікт не відповів!Нашо було ось так в маси? Чи Пан гадає, що здивував когось тут знимками засраного бомбосховища? Особисто був у ньому, коли воно було ще більш-менш цілісне, незасране як орендарами, так і когортою школоти індивідів, що прагнуть здобути нові враження чи круто самоствердитись за рахунок цього, у VK в тому числі.

   Я не хотів та не хочу будь-кого образити, проте я згадую себе коли мав щастя зареєструватись на рідному форумі: у першу чергу перечитав Правила Форуму, потому усі дописи(їх ох як було не мало), потому лиш сім раз подумавши став дописувати, і зрештою нікому не "ти"кав навіть. Чому ж Ви дозволяєте собі таку зухвалу поведінку?

   З.І. У мене є співробітник, котрий за "слава богі" годен(безкоштовно, із хірургічною точністю) вирізати трендові на чорному ринку внутрішні органи.І це лише за те, що дану сентенцію варто писати із ВЕЛИКИХ букв та правильно відміняти слово(-а) в контексті допису. До чого це я? Ааа, згадав: це я до того, що перед тим як дописувати, треба доволі серйозно подумати над змістом, орфографією,граматикою тощо.

  З.І. Там не одне, а як мінімум 3 бомбосховища. Наступні два вже тру-дигери здибали?
 

367
Дуже зацікавила ота велика маска чи як там правильно,де можна придбати теке диво???
Прошу писати в приват))
дякую.

Велику маску можна придбати в Інтернеті, спеціально для цього YserL навіть дописав як вона зветься.Але це лише для тих, хто читати вміє(хоче,може)

368
Є.Куди і як?

369
Цитувати
Не знаєш в кого можна адрес(координати)взяти?А то про них жодної згадки(((
Знаю.Проте не скажу.Зрештою, із тих, хто володіє інформацією про розташуваняя - теж ніц не підкаже. Соррі. Проте можеш не засмучуватись: навіть знаючи місцезнаходження об'єкту ти все-єдно не матимеш змоги попасти на оглядини всередину.

370
Дуже зацікавив об'єкт,ніхто не хоче туда поїхати?

Та їдь на здоровічко, бажаю вдачі!  :) :) :)

371
   Нині Блондинка в кедах вкотре св'яткує свої 18-ті уродини. Із чим її шальоно вітаю, бажаю щасті та здоров'ї, всяческіх благ.
   З.І. І не дуже Roy'я муч, він ше знадобиться!

372
Іменинника нині привітав особисто, але ще раз хочу побажати всяких благ і купу друзів.

Bonus: ось так виглядав іменинник у жовтні 2009. На фото на передньому плані зліва.

373
Цитувати
За разок апарат не зрозуміеш з ним треба багато ходити і на початках копати все.
Не тому, а через те (BottleHunter дописав вище), цитую
Цитувати
Правилами форуму заборонена реклама без погодження адміністрації.
А почитати правила безплатно, без смс і реєстрації, можна тут: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,243.0.html

374
Цитувати
План сховища.Фото зроблене вдома.

Клас! Давно в бомбіку живеш?

375
Дякую колєги! Богу дякую же ви є!

376
Кеп? Бомбосховище на Нижній Старозалупенській. І ше у Львові.

377
То таки виходит, же в Новорічну Ніч буде нетривіальне шоу на дурці?

378
Із святом Андрійки! (втікає пильнувати свій гейт в хату)

379
1) Поглянути на рутер, якщо антена зйомна - прикупити антену із більшим к-ф підсилення. 99% що у тебе проста дипольна антенка із комплекту рутера;

2) Спробувати маленьку USB-ТД (наприклад ASUS WL-330NUL чи WL-330N3G), налаштувати в режимі повторуювача (вони таке вміють, сам пробував на WL-330N3G) та причепити десь посередині між тобою та основною ТД (вибирати експерементально, виходячи із найкращого рівня сигналу на твому робочому місці). Обов'язково перед цим відмоніторити, що твориться в ефірі на предмет занятих каналів (для Android наприклад безкоштовний WiFi Analyzer із GooglePlay), відповідно ТД вчепити на вільніший канал. Маймо на увазі, що ТД буде засирати 1 канал - проте, якщо вільних багацько проблеми не повинно бути;

3) Вияснити, чи ТД (та й телефон звісно) вміют працювати у діапазоні 5 ГГц. Якщо так - то дуже повезло: як правило діапазон 5 ГГц не такий засраний як 2,4 ГГц  у котрому зазвичай працюють старі (та нові дешеві) WiFi-пристрої). Перейти на роботу у діапазоні 5 ГГц.

4) Мучити керівництво на предмет встановлення Wireless контролера (наприклад, Сisco AIR-CT5508-500-K9) та декількох десятків точок доступу (наприклад, СISCO AIR-CAP2602E-E-K9), налаштування цього всього добра. Прекрасне та безпечне рішення, працює у нас у більшості офісів по Україні, централізовано керується із Львову. Із недоліків - дещо висока вартість  :)  Ціну видно у посиланнях.

380
Плани / Re: Євромайдан
« : 12.12.2013 11:22:47 »
Цитувати
Я збираюся. Тільки з добиранням ще не вирішив питання. Думаю їхати автобусом, тим що відправляється з пл. Митної.
Можеш нашою магістраллю до(з) Києва добратись.