Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1261
Гумор / Re: Смішні фотки штири (4)
« : 19.04.2011 00:00:59 »
Зеля стайл:

1262
Смітник / Re: ЛьвівХімСільмаш
« : 18.04.2011 23:23:09 »
То не машзал.

   Перестань будь-ласкавий домахуватись до слів, в т.ч. нових дописувачів без досвіду, бо ІМХО негарно. Дякую!

1263
   Поки панство вчорай нюхали си цвяхточки в Ботанічному Саді, малисмо нагоду поглянути на Стебниківський КАЛійний комбінат - але там, десьмо ше не були, а саме - збагачувальну фабрику. Нижче декілька знимок, усі фото - на пікасі:

  Ось це електропідстанція (діюча), що раніше давала світло на весь кумбінат, а тепер по ній йде світло на Стебник та частину Трускавця:


Зеля та Великі Колеса:


Вид на шахти:


Відстійників тут було набагато більше ніж навіть на тій Яворівській чи Новороздійській Сірках:


Ще шахти:


Матьора котельня та супер-труба:1264
файно полазили, але далеко не все змогли обійти. Згодом залию троха фото та відео в основну тему. Дякую дядьку за гарний звіт - у мене не доходять руки писати так багацько.!

1265
ні, із протилежного боку

1266
 Через вхідні двері  :) Без приколу

1267
Цитувати
) добавим, менш відвідуваний мною ніж інші, мабуть через це.
як будеш десь у нас, то перед цим дайся чути. На пошту чи в ОП - буду радий познайомитись.

1268
а чого мого рідного Міст-Експресу у списку перевізників не є?

1269
Нема за що чоловіче! Ось як з'являться гриби обов'язково треба буде кудись на довший час поїхати - може здибаємо того Сотонинського Гриба!  :)

1270
Там металу ще немеряно всередині. + залишки незрозумілих приладів. І розлита ртуть... По-моєму, причин достатньо.

 Як на мене причин недостатньо. Все, що становило таємницю давно там не є. Я ртуті я там не видів, але як навіть є - то причина хвилювання МНС, а вони явно як solution ніколи б палками ВШ не засипали.

1271
В мене є знайомі знаючі тамтешні місцевості. Цього року мав туди поїхати за грибами, але не вийшло. А гриби там славетні! От тільки треба мати когось, хто 100% знає місцеві гриби, бо там можуть бути сюрпризизи штибу  ультраядовитого "сатанинського гриба", після споживання котрого вже ніхто не врятує і котрий дуже ефективно косить під чорноголовця (сіточкою, кольором)

   Від умовно-їстивного Сатанинського Гриба нічого не врятує? Я тобі скажу, якщо ти на нього таки нарвешся (а то трудно) і поїш го у сирому виді, до від срачки тебе врятує активоване вугілля, від можливих спазмів шлунка та кишків - Но-Шпа. А як потрудишся СГ засмажити, а краще відварити разок, а вже потому засмажити (відвар злити або віддати "найкращому другу") - то і вугіллі, і Но-Шпа тобі ніколи не придадуться. І "нікакіх смертельных исходов" від СГ не буде, то не біла поганка.

  Як то можна спутати СГ із іншими боровиками? Мабуть можна, але треба для цього постаратись. У будь-якому випадку летальними випадками це не грозить. Готовий продемонструвати поїдання СГ коректно зготованого, але то вже десь на кінець літа.
  

1272
  У принципі, нічого туди сунутись більше - і так усе вже бачили. Мене тільки інтригує той факт, що наполегливо хтось заварює герму, затикає ВШ патиками (їх не проблема вибрати). Питання полягає в тому, чому даний факт має місце?     Всередині давно уже все пусто. Навіщо ж тоді такі заходи - маю сумніви, що заварювання герми відбулось із ініціативи мешканців прилеглих будинків.
  Таки має бути якась цінність цих об'єктів - може ще не всі кобелі спецзв'язку викопали навколо чи хто сильно із СБУ дбає за об'єкти, що фактично нічого для них не значать, але все-таки лежать на балансі? Чи таки місцеві хочуть отримати льоха де можуть тримати бульбу та засолене сало? У кого які думки із цього приводу?

1273
   Дякую чоловіче! Ти як завжди на висоті - точно і влучно. Ото мене все вразило - і місце, і природа - а воті вулики на деревах із BPS (Bear Protection System  ;D ) просто добили! Респект усім вам!
   Гадаю, на факт обговорення настав уже.

1274
Для набору людей для прибирання під мостом на фантомній джелізниці будь-ласка створи відповідну тему в Планах із чітким вказанням дати та часу місця збору. Усі інші повідомлення щодо фантомної залізниці у цій темі будуть видалені.

1275
Цитувати
Всьо вони там були, просто тре шолову вверху було підняти) Дякую Інкогніто за редагування)

Нема за що, просто сі задумай чого в шапці (і взагалі) не варто було писати.

1276
Обговорення тут!

1277
Де б***ь ОБГОВОРЕННЯ? Це усі фото?

1278
Цитувати
а в Пана Parsifal'a є хоч якийсь досвід у виживанні? повірте, це і так не є так дуже просто (якшо більше ніж півтори доби), а Ви тут ше про якийсь сценарій розказуєтє.

  А у Пана Lesyk'a є такий досвід? Якщо є - прошу поділитись!

1279
Круто! Дякую за детальний репортаж. Підвал і справді виглядає як кімната з якимось барахлом. Невже тяжко поприбирати, витерти пилюку і все акуратно поскладати?

Ну і питання про землетруси. В нас є літописи і історичні хроніки десь за останню 1000 років. Чи є згадки про потужні землетруси які, наприклад, могли б зруйнувати Високий замок чи скажімо Сихів? Якшо нема, то ймовірність шо будуть зараз - дуже низька. Незважаючи на всю їх науку і давачі.

Ну і цікаво було б чисто з наукової точки зору дізнатися по яких критеріях можна відфільтрувати вибух на карєрі поруч від вибуху бомби в Штатах? Чи коливання землі спричинені завалом підвалу від аанлогічних коливань в Японії.

1280
Обговоренні є во тут