Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

801
Вінчестер здихає, і тут мало шо допоможе - можна пробувати HDD Regenarator чи подібний софт щоб ремапнути bad-сектори, проте грунтовно це проблеми не вирішує. Якщо немає грошей на новий хард, то:

1) діагностуєш хард, дивишся адреси поганих секторів/блоків;
2) форматуєш вінчестер таким чином, щоб погані сектори/блоки знаходились на місці, котре не використовує жодний із логічних дисків в системі;
3) profit;

Ємність диска від цього звісно зменьшиться, про якийсь час працювати можна буде (як показує практика, недовго).802
2 Bottlehunter
В арсен, по дорозі візьми шашлик , а я захоплю картоплю, хліб і сало... Хто бігтиме повз пивничку візьмете Яра і все пиво та медівку , що зможете донести)

Фе...В Арсені шашлика не не роблять. там лише продають легкомариновані відходи. Шашлик на кінець світу робиться лише власноруч із свіжозабитою свині (мєсо має пару днів "вистоятись", тому будьте обачні, плануйте свій кінець світу правильно - гарантую, ніколи не забудете  :) ) або на крайняк у Володі на БогданоХмельницькій Рогатці.  :) 

З.І. Про Володю і Рогатку то я без приколу, направду

803
Алгоритм такий:

1) Телефоную Брюсу Уіллісу та Чаку Норрісу (послідовність не важлива), кажу же є невеликі трабли, розяснюю ситуацію;
2) Бекаплю eXporer (хоча після пункту №1 то вже не так важливо);
3) Роблю вигляд, що пускаю соплі із рідними у стилі кінохфільму Агмагедон(див. пункт 1 - я вже знаю, що все буде чотко);

З.І. А взагалі-то ХЗ, що буду робити - не дай Бог із таким стикнутись. Але знаю точно: сидіти на місці не буду, соплі пускати також - не мій стиль. Мабуть буду шукати рішення, ібо ситуацій без виходу не буває. Все-єдно, раніше чи пізніше всі там зустрінемось

Во так

804
Google вносить рандомну похибку? ??? Цілком може бути...

805
INKOGNITO - 1шт,14х2,5см, з липучкою.
EXPLORER - 1шт,14х2,5см, з липучкою.

Гроші в Пивниці.

806
Цитувати
Ніяк не можу погодитись. Не хочу розводити холівару, але коли я п'ю чай, мені абсолютно не хочеться щоб він відгонив щойно пролитою банкою з йодом (саме такі асоціації особисто в мене викликає запах і смак навіть прокип'яченої води). Незнаю як там справи з водою в центрі, але на Стрийській щось не дуже.

    Я також не можу сказати, що задоволений водою - а властиво не задоволений, тому зазвичай в хаті вода з Раківця, у гіршому випадку бутльована. Дійсно, до органолептичних показників води із крану у Центрі особисто я зауважень не маю - окрім накипу на каструлі при кип'ятінні, але ж ця вода внутрішньо нами не споживається.
   

807
Цитувати
Якість питної води у місті Львові є однією з найкращих в Україні.

Не бачу приводу для сміху - дійсно краща ніж скажімо в Донецьку, Луганську, Єнакієво, Кривому Розі тощо. Загалом, дійсно одна із кращих в  Україні. Але то лише в Україні і юш, ніхто ж не каже про те, що "найкраща" западенська вода не дотягує до найліберальніших норм того ж Євросоюзу.

808
Вітаю солезіянта, радий же ти є, же є eXplorer та купа файних друзів. Так тримати і най нас буде більше!

З.І. При нагоді з тебе фляшка  :) :) :)

809
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 27.03.2012 08:04:40 »
XЗ, некомпетентний у таких питаннях. Проте розташування "криївки" в якихось 1,5 км від центру Військового Містечка №61 мене б навела на думку, що це (можливо) залишки чогось інженерного. А в саме військове містечко №61 не вступавис?

811
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 25.03.2012 16:51:54 »
Цитувати
RE: Marshall Kross

Дякую, розсмішив  :) Welcome  на форум

812
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.03.2012 17:44:54 »
Цитувати
Нещодавно став щасливим власником дозиметру ДП-5В

Вітаю, то просто ППЦ! Де дістав? Такого не може бути практично, бо усі ДП-ххх ми вже давно вигрібли!!!  :)
Цитувати
зі складського запасу, в доброму стані, пристрій повністю справний
Просто чудо, а як знаєш, що 100% справний?
Цитувати
Тепер треба його випробувати у польових умовах, треба тільки поміркувати де саме)
Як він "повністю справний" (див. вище), то якого чорта його тестити в польових умовах?  :D Змотайся на ЧАЕС, там точно потестиш...Хоча ХЗ, ДП-5В, його хфеноменальна чутливість просто вражає, тим більше, що він тру паше, із схрону, повірений мабуть  :) Вото добра порада: як тільки стрілка піде троха направо, замотуйся у простиню та тихо повзи у сторону кладовища (шоб паніку не сіяти в маси у котрих ДП-5В не є)

814
Дякую, захрестив. Йно не забувай наступного разу Обговорення, більше хфото  ;)

А окрім того: категорично прошу перезалити фото на Пікасу. Не хтілось би терти наніц - але фото із ффКонтакті тут довго не пролежить, було вже багацько випадків. Прошу заюзати магічну функцію ПОШУК на форумі, все дуже гарно та детально описано. У разі чого - прошу в приват.

815
Дякую, захрестив. Йно не забувай наступного разу Обговорення, більше хфото  ;)

Категорично прошу перезалити фото на Пікасу. Не хтілось би терти наніц - але фото із ффКонтакті тут довго не пролежить, було вже багацько випадків. Прошу заюзати магічну функцію ПОШУК на форумі, все дуже гарно та детально описано. У разі чого - прошу в приват.

816
Дякую, Обговоренні тут. Прошу не забивати забувати next time

818
+1 Є. Але й збирають базу, ПІБ, тел, емейл і т.д. :)

Та і прапор їмка в руки. Зовсім не обов'язково вказувати реальну пошту, ПІБ, телехфон. Рівно же як із своєї рідної ІР ходити :-)

819
Мої вітання старий! Головне щоб малий був здоровий!

820
Пишу раніше, щоб могли всі запланувати свій час. Вилазка не для новачків, терикон, хоч легкодоступний, але небезпечний об’єкт і, судячи з запаху, що ширить зранку містом, якийсь з них горить.

Наразі плюсуюсь, але все кардинально може змінитись. Тому наразі прошу на мене місце вхотелі не резервувати.

З.І. Що згоріло, то не зігнило  ;)