Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2801
Звіти / Re: Брацлав
« : 02.10.2009 23:17:04 »
Та ні, сильно не встиг ;), лопата була поруч...

   То й ви ше шашлика встигли посмакувати!!! Ото називається приємне із корисним сумістити! R.I.P. Мейсон (швиня Маша, хоч вона із родом із сонячного В'єтнаму, але певно вже встигла асимілюватись, ставши на вірну колію християнства ...)

2802
   Шановний пане Ponchyk'у, на багатьох форумах є така дивна функція пошуку. У разі її застосування вона б привела Вас сюди. Нема за що  :)

2803
  і закинуті дачі, що стартують від вул. Дж. Леннона, гарно описані dali_bude тут

2804
Плани / Re: І знову Полярон=)
« : 02.10.2009 22:27:21 »
  Не тре вам дядька Інкогніта, а впевненість у собі та вхід із вул. Венгерської поміж корпусами. Хоча звісно не факт, що пустять - тоді нам повезло. Вільний завтра із 13-00. пишіть

2805
   Дуже раджу до прочитання усім хто цікавиться авіацією. Аффтор (сам авіатехнік) розказує про свою роботу, про літаки, їхні вузли, призначення, процес ТО тощо. Все здобрено великою кількість фото та чітко, а головне зрозуміло закоментоване. Насолоджуйтесь тут!

2806
Звіти / Re: Брацлав
« : 02.10.2009 09:51:25 »
 + тобі скоро доведеться десь склад орендувати для складання викопаного добра, чує моя душа  :) Брацлав то є гуд, але Кортумова гора ще краще. Так шо чекаємо на тебе!

2807
 може на позначеній території шось є, але я про це я не в курсі. Віськова частина була точно на території самої Камянки-Бугської, на території самого міста. Якшо заїжати із Львова - то по ліву руку від локального Автовокзалу. Радари ймовірно були у напрямку Батятич...

2808
   Маркувати чи не маркувати пам'ятки архітектури - ось в чому питання, думаю я утримаюсь від відповіді. Ні за, ні проти - це конкретно від об'єкту залежить. Але респект та уважуха, що там поприбирали. Думаю, це гарний приклад та практика. Ось шойно подумав, ми б могли якось зібратись, скринутись грошима на машину, котра вивезе сміття. А перед цим звісно поприбирати дружною командою територію, і це не тільки Брюховичі можуть бути! Хто за?

2809
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 01.10.2009 09:33:22 »
 я також проти міста, на природі якось приємніше, органічніше чи шо...

2810
    Вчора увечері вибрались погуляти, пива попити... і шось подумалось, шо незле зайти у той бомбік. Тим паче, що там ніколи не були

2811
  Звичайно варто! Тіко чекаємо того часу коли yar-79 буде у Львові

2812
   Ще троха інфи про Бурштин тут, що мене дуже вразило, цитую: На станції є тепличне господарство, на якому вирощують банани, папаю, лимони, огірки та помідори  :)

2813
Література / Re: Шукаю книжку!!!
« : 30.09.2009 13:22:34 »
 Дуже-дуже дякую, приємно буде почитати. Якраз "Шоа у Львові" закінчую читати.

2814
  Бурштинська ТЕЦ, в сумі 12 енергоблоків, себто виходить єдна труба на 4 енергоблоки. В неті пишуть про "Бурштинський острів". Також на Вікі є інфа, що 2-3 котли працюють постійно на експорт, а сама станція включена в UTCE=Union for the Co-ordination of Transmission of Electricity. Згідно розшифровки виробника котла, ТП-100 = Таганрогський, Прямоточного типу, остання цифра 0 маркуванні вказує, що котел розраховний тілько на спалювання легкого вугілля (? шо то таке не знаю) або антрациту.

  2 gor_qkop: Котли ТП-100 та турбіни К-230-100 працюють таки по двоконтурній схемі, тобто вода другого контура (із озера) охолоджує відпрацьовану пару турбін (перший контур). Вода із озера напряму в котли подаватись не може (навіть після фільтування), оскільки за дуже невеликий час усі трубопроводи покриються товстим шаром осаду - згадай звичайний чайник, як він швидко покривається кальцієвими солями. Ясно, шо чайник можна почистити - але як бути із електростанцією на 12 блоків та сотнями, якшо не тисячами кілометрів різного роду труб. На мою думку, у першому контурі пряцює тільки дистильована вода.

2815
  Гарні фотки! Знову здихлий рататуй  :)

2816
Є шось там більше тої кімнатки? І апаратура із вигляду робоча, а чи працює?

2817
  Дуже гарна ідея! Я чомусь схиляюсь більше до груп із 2-3 чоловік. Та й зрештою, де набрати стільки маркерів та відповідної споряги? Хто знає орієнтовні ціни на це добро у перерахунку на одного дописувача?

2818
Цитувати
Я так розумію, що вода конденсується і стікає назад в озеро?

Не думаю, що власне так відбувається - це якось неправильно... Скоріш за все відносно холодна вода із озера прокачується через теплообмінники, де в свою чергу охолоджує відпрацьовану пару з турбін, котра власне конденсується і далі подається в котел на підігрів. Така собі двоконтурна схема. А вода другого контуру (та що була закачана для охолодження) зливається назад в озеро, звісно таким чином троха підігріваючи його.

P.S. Про плюсика аффтору забув дописати  :)

2819
  Красота, слів нема. Маю непереборне відчуття, що PRIMUS там побував... :) :(

2820
  Не гарячкуй Romchick'у пліз, направду кулєги допомоги просили із локаціями. + невеликий бонус переможцю за старання. Шацуй то як дружню допомогу.
  Зрештою у Правилах є пункт 4.8.6  :)