Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2801
 а це перепрошую Лощина чи Бомбік на Чорновола? Хоча стіл знайомий - New Розділ?

 З.І. Фото як завжди супер!

2802
Цитувати
З.І. Лощина після паті - то суцільний аллес

   Тут у пості написано, останній абзац. Мабуть ти неуважно читав, що ми усе своє (а також не своє, що залізло у кульки) забрали із собою.
   Зрештою, де свідчення того, що ми насмітили у бомбіку на Чорновола? Останні рази хлопаки туди спускались взагалі без нічого, хіба недопалок могли кинути, таке буває.
 

2803
   Напряму думаю ніяк, але саму векторку викинути в формат зрозумілий для карт-едітора контри думаю можна. Ото було б файно поганяти на тих картах! Реальний хіт!

2804
   Unfortunately now I can't verify the coordinates - I will do it on Monday, than post some answers. About Polonina Runa you can read it here. There is no information about BARS-104, no coordinates at all.

Цитувати
How can I send you a private message?
After writing my message,I could not enter the code from the image beacuse I do not see any image in the window...Something's wrong.

   Do you have ICQ-number? My number is 282-212-620, you can send message almost anytime! There's some bugs on site with the images, best way is to use ICQ to contact me.

2805
   Знайшов цей об'єкт на Google Earth - координати  52°44'28.98"Пн х 13°57'39.75"С (соррі, вдома неангломовний GE). Є декілька фото на гуглі, а дойчляндською місце називається - Troposph?renfunkzentrale 301 Gesch?tzter Garagenbau.

2806
   Для тих, хто по якихось причинах не врубався у вищенаписане - ось тут фотки hadsz'a. Дойчляндія, зо місця званого Wollenberg, станція 301. Хто був на цих об'єктах, мене зрозуміють - фото представляють реальну цінність - у нас дестрой, а у німців як завжди ідеальний порядок. Дуже цікаво співставити єдне та друге.

2807
 Thanx a lot!
 Іmpressed by the photos from Germany - ideal condition.

2808
 думаю це через Техніку Безпеки --> матрацуючих багато. Окрім того усім відоме місце, тому нецікаве для кулєг (мабуть давно встигли там побувати)

2809
Дякую, але мене цікавить не Кортумова Гора, любьязно вами запропонована, а саме місцезнаходження Брюховицького форту.
Можливо у Вас, пане inkognito, випадково завалявся лінк на координати?

Лопухнувсі, вибачайте будь-ласка (пятниця як-не-як)! Ні, там власне ше не мав честі бути, тому не можу із цим допомогти.

2810
   Підсумовуючи, головне джерело від ДП-5 не приймати внутрішньо. Чи не розривати захисну фольгу та жувати епоксидку (у котрій власне радіоактивні елементи ся містять), що під нею. Тоді буде все ОК!

2811
Історія в Землі / Re: Брацлав
« : 02.10.2009 23:17:04 »
Та ні, сильно не встиг ;), лопата була поруч...

   То й ви ше шашлика встигли посмакувати!!! Ото називається приємне із корисним сумістити! R.I.P. Мейсон (швиня Маша, хоч вона із родом із сонячного В'єтнаму, але певно вже встигла асимілюватись, ставши на вірну колію християнства ...)

2812
   Шановний пане Ponchyk'у, на багатьох форумах є така дивна функція пошуку. У разі її застосування вона б привела Вас сюди. Нема за що  :)

2813
  і закинуті дачі, що стартують від вул. Дж. Леннона, гарно описані dali_bude тут

2814
Плани / Re: І знову Полярон=)
« : 02.10.2009 22:27:21 »
  Не тре вам дядька Інкогніта, а впевненість у собі та вхід із вул. Венгерської поміж корпусами. Хоча звісно не факт, що пустять - тоді нам повезло. Вільний завтра із 13-00. пишіть

2815
   Дуже раджу до прочитання усім хто цікавиться авіацією. Аффтор (сам авіатехнік) розказує про свою роботу, про літаки, їхні вузли, призначення, процес ТО тощо. Все здобрено великою кількість фото та чітко, а головне зрозуміло закоментоване. Насолоджуйтесь тут!

2816
Історія в Землі / Re: Брацлав
« : 02.10.2009 09:51:25 »
 + тобі скоро доведеться десь склад орендувати для складання викопаного добра, чує моя душа  :) Брацлав то є гуд, але Кортумова гора ще краще. Так шо чекаємо на тебе!

2817
 може на позначеній території шось є, але я про це я не в курсі. Віськова частина була точно на території самої Камянки-Бугської, на території самого міста. Якшо заїжати із Львова - то по ліву руку від локального Автовокзалу. Радари ймовірно були у напрямку Батятич...

2818
   Маркувати чи не маркувати пам'ятки архітектури - ось в чому питання, думаю я утримаюсь від відповіді. Ні за, ні проти - це конкретно від об'єкту залежить. Але респект та уважуха, що там поприбирали. Думаю, це гарний приклад та практика. Ось шойно подумав, ми б могли якось зібратись, скринутись грошима на машину, котра вивезе сміття. А перед цим звісно поприбирати дружною командою територію, і це не тільки Брюховичі можуть бути! Хто за?

2819
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 01.10.2009 09:33:22 »
 я також проти міста, на природі якось приємніше, органічніше чи шо...

2820
    Вчора увечері вибрались погуляти, пива попити... і шось подумалось, шо незле зайти у той бомбік. Тим паче, що там ніколи не були