Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1201
   Шановне Панство! Прошу конструктивно підійти до сабжа = Linux'oid старається для благородної справи, тому далі прошу дописи коректно і по-суті. Дякую!

1202
Цитувати
В шахті заборонені радіопристрої, крім радіомаячка в коногонці

  Маячок у коногонці? Дуже цікаво, направду чую перший раз. Мабуть дійсно заборонені радіопристрої, якщо ти так кажеш.

1203
Цитувати
- інженери енергетики
Шмайл, шмайл - накастайся тут у потрібний момент, що вже настав.  Від себе хіба можу надумати когось із радіотех'у . Як вам тема реферату? = GSM-нода шахтного базування яко альтернатива провідному зв'язку  :)

1204
Спорядження / Роблю Дозиметр
« : 25.05.2011 13:51:41 »
 а в слові Batery далі всього одна буква t...

1205
Смітник / Re: Львів Around
« : 25.05.2011 00:05:53 »
   Ось мені яка ще річ вдарила у клепку просто зараз: та картинка, що панство намалювали є доволі недеталізована, графічна ітд ітп. Чи не було б краще намалювати трек в GoogleEarth, викласти тутка (займає фігню)? У такому разі кожен бажаючий мав би можливість скільки завгодно деталізувати та уточнювати шлях, потому викласти його сюди - а вже тоді, най Шановні Дописувачі вирішують як буде краще йти.
   Цілком згоден із BottleHunter'ом, що відстань надто велика як на один день. Чому не розбити на N-днів (де N=2,3,...)? Чи то буде похід на рекорд?

1206
Плани / Re: Львів Around
« : 24.05.2011 23:40:51 »
Цитувати
А ніззя! Всім, хто попробує це зробити - анафема і суспільний осуд

А я сі попитаю, не зважаючи на анафему та суспільний осуд. Ібо дєло пахне загадков реальна касміческага маштаба  :)


З.І. №1: Тсссс... Анафема на еКСплорер'і, дорого(проте якісно), писати в ОП   ;)

З.І. №2:
    Ось мені яка ще річ вдарила у клепку просто зараз: та картинка, що панство намалювали є доволі недеталізована, графічна ітд ітп. Чи не було б краще намалювати трек в GoogleEarth, викласти тутка (займає фігню)? У такому разі кожен бажаючий мав би можливість скільки завгодно деталізувати та уточнювати шлях, потому викласти його сюди - а вже тоді, най Шановні Дописувачі вирішують як буде краще йти.
   Цілком згоден із BottleHunter'ом, що відстань надто велика як на один день. Чому не розбити на N-днів (де N=2,3,...)? Чи то буде похід на рекорд?

1207
Спорядження / Роблю Дозиметр
« : 24.05.2011 23:10:40 »
як жестокий ламер скажу - поправ Batery_3V - і все буде чотко працювати. Але не джелізом єдиним...

1208
Плани / Re: Львів Around
« : 24.05.2011 22:46:53 »
Цитувати
Дякую за пораду.
Звичайно що маршрут можна буде ще вдосконалювати. Я, наприклад, дуже добре знаю місцевість по маршруту починаючи від Кульпарківської і аж до Полтви (проти годинникової стрілки), хтось дуже добре знає інші участки. Завжди буду радий пропозиціям щодо скорочення та уточнення маршруту на всьому участку від Галицького Перехрестя до Кульпарківської (проти годинникової стрілки).
   
   А чого так багато написано про "проти годинникової стрілки"? Аж мене зацікавило. А по годинниковій стрілці пройти слабо?  :) А інші ділянки, окрім згаданої (ГП-->Кульпарківська) можна скорочувати та уточнювати? А ще цікаво, від Кульпарківської до Полтви проти годинникової стрілки - то як? Яке саме місце ти мав на увазі?

1209
Цитувати
Ну наразі там таке враження що нарощують пагорб, бо свіжі сліди тракторів і земля ще зовсім свіженька (край нарощеного пагорба дійсно схожий на обрив який може обсунутись) але на мене, поки я був нагорі та на краю, ніхто уваги не звертав а от коли дорогою тільки почав спускатись до споруд - одразу вискочив охоронець...

  Як мені ся здало = наверху просто рівняють місцину (хоча що тут будувати?). Ходили навесні тамка із Зелею - як виявилось найкращий шлях туди попасти, неспалившись на периметрі (а він місцями затянутий доброю колючкою) - то маслати по колії аж до місця, де зливають із цистерн всю ту хімію, що везуть на Ензим. Нам попалась цистерна із аміачною водов, так що медом нам не пахло  :(
  Отож, як туди дойдемо - наліво вниз є гарні, але доволі круті сходи вниз (є на фото від Astrolon'a) - ними спускаємось донизу та насолоджуємось.
  Як були із Зелькою там = спенетрували кожен кавалок території, а вже потім зайшли у ангар, що видно у тебе на фото. Зараз там склад запчастин Ензиму - ми застали відкриті двері, охоронця, же так моцно спав, же мусів його будити. На складі - купа новеньких електромоторів, труб із незаржавійки різного діаметру та купа всього іншого цінного добра. 
  Ймовірно,  охорона вас поперла через те, що ви ломились прямим шляхом до об'єкту її відповідальності.

1210
Цитувати
На вихідних проходились відрізком фантомної залізниці від тракту глинянського і саме там, нижче зліва від відгалуження колії намагались дослідити таємничий об'єкт. На табличці біля заїзду поряд з вагончиком написано "Вхід суворо заборонено. Небезпечна зона. Об'єкт під охороною". От і зацікавило чим саме ця зона небезпечна. Але ця територія дійсно охороняється і нас культурно попросили піти звідти. Тихенько проводжаючи аж до асфальтного заводу.

  Небезпечна мабуть тим, що там зсув грунту (якщо задом стояти до Ензиму, то буде по ліву руку), щось таке собі схоже на піщаний кар'єр - не маю підтвердження, але здається із десяток років тому там засипало дитину, що там гралась.

1211
ну вперед, юні дослідники!

1212
Гумор / Re: Смішні фотки штири (4)
« : 23.05.2011 09:54:58 »
Точно "ОН"  :)

1213
От так воно буває, улюблений Myo Xp мене підвів, причому не де інде, а в колекторі, на вузькому слизькому бортику, і коли руки були зайняті. Неприємно. Прийшов до висновку, що дана модель не розраховна під нашу діяльність, і навіть під ту, котра офіційно анонсується Пецлем.

У ліхтарика є маса переваг перед іншими, але все ж, кріплення шнура це все таки його ахіллесова п'ята. Хоча поломка незначна, після невеликого ремонту він ще світитиме й світитиме, я все ж подумую над його заміною.

А для заміни приглянув таку модель - Fenix HP10 , маса переваг, потужність, вибір режимів, економічність, захищеність IPX8.  З мінусів -  накаладний дифузор, не дуже зручно.
або Petzl TIKKA XP? Практично все гут, але мені замало потужності світла. Для мене чим більше світла, тим краще.
 
Ще раз лишній раз переконуюсь, вічного нічого не буває, ламається все і всюди, на то вона і техніка.

 Ситуація дійсно кепська, але б ти мав чекнути його перед тим як йти. Будь-що колись таки вломиться (знаю же тоді тобі було не до того зважаючи на обставини). Fenix'и насамперед буди тактичними ліхтариками, що у них вийде на іншому "полі" - тра дивитись та тестити. ІМХО адекватного Petlz'a не дістатут, а Petzl не зможе випустити на ринок такі гарні тактичні лятарки яко Fenix. Два різні виробника, у кожного своя специфіка - пхатись у "неосвоєний" діапазон може бути боляче, неприємно та не зовсім адекватно.

1214
Всяке-Різне / Re: Труби в Стрию
« : 21.05.2011 18:39:33 »
   Обговорення тут, користуючись моментом нагадую, що: фото має бути на ПІКАСІ, розмір 800 х 600 чи 1024 х 768 (а не 1280 х 1024), формат JPEG. А ще маэ бути створена відповідна тема в ОБГОВОРЕННІ, без цього також ніяк. Щиро раджу звернути на це увагу!

1215
   Має трабли конкретно ця модель - ніхто цього не заперечує. Але Petzl це Petzl. То Шановне Панство не якесь-там гіффно, Ferarri також ламаються деколи. Мабуть просто треба частіше перевіряти ліхтарик, а ще врахувати те, що у мене та Роя ліхтарик однієї моделі, куплені в одному і тому самому місці, розкид по часу невеликий = веду до того, що могла бути "крива партія". Віж таков хірні ніхто не застрахований, причому тут невідомо хто винуватий - виробник чи продажник. Можливо, у продавця вкурені в попу працівники складу футбола грали пакунками із ліхтариками. Хоча, такий виробник мав би дану ситуацію передбачити, не продавати ліхтарів такому "дистрибутору".

  Мораль цієї басні така: нєфіг гнати на Petzl - із усіма буває, а із найближчими конкурентами явно частіше. Хтось знає щось краще за Petzl у його ціновому діапазоні?(кастом не пропонували).
 
   Дякую!

1216
    Во туво так, VeNick одружується завтра. Штамп у паспорті вже поставив цього тижня, завтра фінальний аккорд - вінчанні, церква, ксьондз, сповідь, пиятика. Во тово тебе вітаємо тебе нижче. Від себе бажаю щасті, дофіга бубла, розуміння та злагоди у новоствореній комірці суспільства  :) Ну і звісно шальону купу mini-VeNick'ів!!!

   З.І. І же б жона пускала ти безпроблемно із еXplorer'ом пошпацерувати, а ще краще із нами усіма разом ходила.

1217
 Ну Зельо, старий пердун, мої вітанні! Йно найкращого у житті!

1218
Приєднуюсь до привітань!!! Шоб тобі все було +100500

1219
Не вірю своїм очам... Панове, це не фейк ? :)

Cамі знимки чи риба у Полтві?  :)

1220
Я шахтарочка сама,
І звуть мене Люся
В мене Янукович муж
А я не боюся

Шахтарочка, молодесенька
В мене Янукович муж
А я не журуся    Все почалось у минулу суботу, 14/05/2011. Злий модератор в своїй резиденції  мирно варив зупу, поки Romashka десь шпацерувала з InkognitA'ов по центру. На недовгу долю секунди шляк трафив світло - і радіо гаффтоматично перемкнулось з Ера-FM на не менш улюблену станцію Радійо Roks. По прошестю 2 хвилин, світло знову трафив шляк (але вже другий  :) ), а радіо перемкнулось на ФМ Галичина.

    Мушу сказати, що модератор дуж давно є, {ймовірно} одним із найбільших поціновувачів шляхетного & прекрасного українського року (зрештою, не тілько року) = а Мертвий Півень по моїй клясифікації займає єдне із перших місць. А на ФМ Галичина у прямому ефірі виступав Місько Барбара, хто не знає --> то той чувак, що у Мертвого Півня атвечає за вокал. І атвечає конкретна і якісно скажу Вам!

   Далі все просто - Місько та ведучі обіцяли у якості презенту альбом Мертвих Півнів, що цього року мав місце - зветься "Радіо Афродита". Більше  про нього можна прочитати на офіційному фан-сайті, власне тут. Як пишуть: «Радіо Афродита» – це позивні радіостанції УПА, що понад півстоліття тому доносила до світу відомості про перебіг українського визвольного руху.
  
   Далі все було гаффтоматично: dial-up дозвон в студію --> висимо 3-4 хв. на дроті --> ефір (йой, такий сексуальний голос в Адріяни) --> привітання в ефірі --> leave your contacs --> забираю альбома в студії, що по знаходиться за адресою пл. Соборна, 12 (поверх третій).  У результаті отримав диск з новим альбомом (без коробки- очевидно OEM-версія  :) ), листівку з фото Мертвих Півнів УПА-style, а що найголовніше = автограф від Міська Барбари!!! Я ся волочу від того, маю надію, що ви також.  
  
   Фото знизу, придивіться - там, здається Місько про eXplorer згадав!