Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1981
Гадаю, що фото тут уже надто багато. Як ше хто буде заливати - то вже будьте ласкаві скидувати оригінальні фото, а не фото одного і того ж у різнх ракурсах. Тема дуже перевантажена фотками. Дякую!

1982
 :) Я б сказав, що культура йде із Львову і далі  :) і пиво не виключення!

1983
Дякую, + усім від мене. Радий, же ви накінець вибрались!

1984
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 03.05.2010 16:20:46 »
все тут, тему блокую. Продовження далі тутко

1985
Гумор / Смішні фотки 3
« : 03.05.2010 16:19:38 »
 Щиро радий що у вас усіх почуття гумору є, котре презентуємо дописами нижче. Про Picasa"у прошу не забувати!

1986
Викладаю деякі фото нижче - писати і коментити не має потреби на мою думку --> гадаю нас чекає окрема нова тема про арт-фестиваль, де усе викладемо гарно, літературно та по полицях. Йно можу сказати зара - хто не пішов (не попав) із тих чи інших причин - дуже не поталанило. Закликаю усіх на відвідинини хфестивалю!

1987
Golem, вид ззаду. Йно з виставки! Маю підозри, же є покидьки котрі хтіли б натиснути чорні кнопки  :) Не дозволимо!

1988
Також приєднуюсь до побажань щодо Першої Приватної = особливо хтілось би бачити ППБ "Моцне" на розлив  :)

1989
Агов, тру-експлорери, де ж ви? :)
Невже ніхто не хоче порівняно "за копійки" потрапити на ЧАЕС? :o :o :o
Щось нас наразі трохи маленько виходить...

я сі дуже пробаченні прошу, але той хто знає чого мене не буде, у мну каменя не кине (брущеткі також). Дякую!

1990
Чесно, написав так для проби,  думав що модератори не дозволять існування такої теми, дуже вона суперечлива. Особисто для мене це свято. Далекого 1943 було сформовано дивізію СС Галичина (14. Division Grenadiere der Waffen-SS "Galizien") переважно з хителів тогочасної Галичини. Велику роль у формуванні відіграла УГЦ, капелани якої брали участь у фармуванні дивізії. Добровольцями записалось більше ніж 80 тис. чол, та зарахованими приблизно було 13 тис. чол. 28 червня 1944 р. за наказом командувача групою «Північна Україна» генерал-фельдмаршала Вальтера Моделя дивізія була введена до складу 13-го корпусу 4-ї танкової армії, яка тримала оборону 160-км відтинку фронту біля м. Броди. Та 22 липня 1943р дивізія була розгромлена в так званому Бродівському котлі. Рештки дивізії ще довго не давали спокій Радянським військам. Це так коротко з історії. Чому питання вважаю суперечливим? Багато хто називає вояків Галичини посіпаками Гітлера, запроданцями і зрадниками. Особисто для мене це люди які використали шанс для здобуття незалежності своєї держави.

Ну модератор йно один тут поки (смію думати, що у світлому майбутньому модераторів стане більше). Суперечлива тема? - може й так, а може ні. Кожен має право на висвітлення власної точки зору - незалежно від того які світлини у тебе на стіні висять - Бандери & Шухевича чи Сталіна & Берії.

1991
Супер! Від хати в капцях зможу зайти! а шо то за цікава шняга, о 12-йти кулках шо паралельно вхідним дверям незаймано висят? Цінник?
Stinger тепер буде роздавати аффтографи кубітам...Тра зварити пиво "Полтва", "eXplorer" ну і "Лощина" із відтінком молока та лікеру "Старий Львів". Точно піде на ура!

1992
Приєднуюсь, Героям Слава! А ось якшо б ти в своє повідомлення (перше в темі) вклав коротку історію та пару світлин - ціни тобі не було б! Може спробуєш виправити ситуацію шляком редагування свого повідомлення? Дякую!

1993
Всяке-Різне / Re: Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:53:38 »
ось це і є прикро, люди почали забувати...Йопт, а то ж наша з Вами рідна земля, наша Україна. Образливо стає за таких громадян матолків.

1994
  Знав про подію раніше, сьогодні завидів на ZiK'у. Отож усі просто мають відвідати дійство, а головне там те, же буде Roy свої світлини презентувати. Може троха буде із нашими писками з форуму, а також багацько чого іншого цікавого.
  Також величезні подяки організатору та нашому кулєзі gor_qkop'у . Viva Explorer!

1995
Всяке-Різне / Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:21:28 »
   Цей день 24 роки тому особливо пам'ятаю, пам'ятаю як зараз = погода була як зара на вулиці, йно значно тепліша. Можливо це був перший на 100% осмислений спогад про дитинство - іно 7 років мені було, через 1,5 місяці народився молодший брат. Соррі, то був такий ліричний відступ. Тоді (і довший час далі) люди ставили свічки на підвіконнику на усю ніч палати - як пам'ять полеглим героям, що боролись з атомним вогнем! Так мене бере за серце як дивлюсь на вікна сусідів і бачу там повну темноту чи відблиски телевізора...Ніколи не забуду погашеного світла на районі і запалені свічки практично у кожному вікні. Зара того не є...жаль...страшно прикро...
   Хто ще окрім мене сьогодні запалив наніч свічку чи плянує це зробити? Хто шо про це думає? Прошу дописувати!

1996
мої вітання старий, най в тебе буде все гуд, особливо здоровічко!

1997
шось я то пропустив, соррі хлопаки

1998
От так от, всі збиралися, кричали, галас підняли, а двоє взяли та й мовчки зробили! молодці! що тут ще додати...

так звісно тру! слів немає - але може варто було когось попередити хоча б приватно, я так си думаю пішло би в 2-3 ризи більше народу ніж поточний склад. Користуючись моментом смію просити про повернення на хфорум I_am_Name та Wanderer'a. На мою думку, настав час зарити МСЛ-50 війни та почати із нового листа. Вас направду бракує кулєги!!!

1999
Обговорення тутко шановні Пані та Панове

2000
   ну щодо списків я не в курсі, але така штука як БестПортал. Там можна висловлювати свої думки про різні контори, переглядати відгуки інших дописувачів тощо. Особисто стараюсь заюзати той сайт, якщо замовляю товар/послугу у невідомої мені компанії.