Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1721
середня ціна - 200 грн... S-30 рулять! Вважаю доцільною ціну в 100 грн. (але мну не треба - у мене SVEN MS-310, що по-вуха досит)

1722
хочеться виїхати в провінцію, а то пардон за ціле літо був хіба що в Брюховичах і в Берездівцях за Миколаєвом, а якщо серйозно то вони трішки не пасують, вони сильно замокали судячи з фото, нам потрібні дошки з обшивки стін, просто вкриті сірою патиною ззовні. Ідеальною була б стара стодолі, але і так дуже вдячний за інформацію  ;)

ну на стриху такі приблизно і є, варто перейтись якихось пів-кільометра від місця реставрації та глянути оком на те добро. Не підійде - то не підійде, але шанс (хоча маленький)  знайти потрібний матеріал є. Окрім того, це не єдине місце у центрі де можна old-style дошок набрати

1723
   яким чином, ця покинута хата (засрана вертикально та горизонтально) Вам не підходить? - прошу мотивувати, дякую!

1724
 Буквально годину тому проїжав по Луганській з колєгою - побачили здоровезний ешелон танків прямо на станції Персенківка, певно везлись із (на) танкоремонтний завод. Хто опізнає модель танку?(мені сі здає же то Т-62)

1725
 можна взяти із якого задестроєного будинку в центрі - ось наприклад на пл.Різні,13 - ми недавно там були, йно одні бомжі та все засрано, а на стриху знайдеться  купа дошок(дах відсутній як такий чи із нього залишилось не більше 30%). Гадаю, цей будинок у недовгому часі сам впаде просто знесуть - так що жодної шкоди для історії не станеться.

1726
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 27.08.2010 00:03:32 »
  То мабуть матолки помінялись таки, бо ніяк інакше (ставлю себе на місце матолків) не могли б вам відмовити за умов здорового глузду та коректної статевої орієнтації. Чи то може ТриВеселіДрузі (ТВД) взяли на роботу сексуально незаангажованих хлопів?

1727
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 26.08.2010 23:06:12 »
саме де із угорської? між двома будівлями сподіваюсь?

1728
   Рой, Зеля та Ромчик якраз зараз там знаходяться - виїхали вчора, будуть позавтра. Звонив їм нинька, буде супер звіт як відійдуть від подорожі. Гадаю це буде в суботу, реальніше у неділю. Але мабуть, у готелі ночувати не будуть - хіба може пройдуть недалеко  :)

1729
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 26.08.2010 22:18:51 »
Ну незнаю як декому вдалось на полярон проникнути, проте нас з Юліаною охорона ніяк не хотіла пускати .

Панянки, ви мабуть просто не на всі 100% старались. Кудов пробували заходити і яка скотина вам відмовила?

1730
    Перечитав усі каменти на Хабрі до цього допису. Спільнота зійшлась на думці, же до РВСН відношення не має, хоча спочатку усі так думали. Передає контрольний ОК-сигнал у військві частини та військомати навіть. Яко буде надзвичайний стан - там перешлють закодовану інфу який документ дістати з глибокого сейфу та із якої папки.
   За останні 30 років, це був не перший, а четвертий voice-сигнал. Про попередні кажуть же були викликані технічними неполадками чи просто матьорим навчанням. Зрештою, хоча антени виглядають супер-моцно, маю сумніви же могли б вони якісно передати навіть короткий потужний сигнал на відстань 12500 км (здається така відстань у москалії із сходу на захід).

1731
  Ага, цікаве місце, тілько троха далеко щоб до нього спеціяльно їхати.
  Тільки як далі заливатимеш фото телескопа, то заливай у роздільній здатності 800х600 та в своє перше повідовлення - а то замахує страшно ресайзати картинки & перезаливати назад на форум. Ось тут гарно пише як то можна зробити. А ще краще на Пікасу заливати

1732
Смітник / Re: геморойки
« : 25.08.2010 21:25:56 »
   Прібор канєчна нужен для захісту от локальних п%дар?фф (ссаді любят сволочі...) і для расстопкі жгучега пламеня в невіносіма-жуткіх метеорологіческіх условіях Западенскіх Карпат.

   (с) 2010 Азарофф
  
   ПиСи. Пасаветовшись із Віктарам Фйодоровічем решілі себе не браті,  дорогО аднако...і па размерам туго - *опи у нас нефармат.
  
   ПіСі.  Табачнік атказался, ідеологіческіе маменти...і валюти німа  савсем .

  ПИСи. Юля Владимировна вабще павідомила, что вона іспаведуєт лесбійскіє начала, сособенно на Вастоке - пасему речі не может іті обо всякіх камерчіскех началах (і канчалах), бо валюти также німа.

----------------------------------------------------------------------------------------
  і що я таке си вигнав?  :)

1733
курча (соррі Андрійко), же як так важно то може сам пошиєш? Не так багацько зусиль для цього треба, йно троха часу - але матимеш результат же задовільнит тебе на ФФСІ 100!

1734
нажаль, принаймі мну такі невідомі...

1735
Смітник / Re: Air soft counter-strike
« : 23.08.2010 22:13:49 »
Цитувати
IMХO inkognito сьодні екстремально злий чувак - на людей кидається на за що ні про що :-)

а то ти думав! ось тобі - у подарунок та бан на три дні. Смачного! Не варто путати демократію та срання в коментах.

1736
Всяке-Різне / Re: Air soft counter-strike
« : 23.08.2010 22:01:47 »
із всього вищепереліченого - фак-парк виглядає найбільш тру. Конфігурація відповідна, вочі можна вибити йно сторожу, недалеко моцний ліс - у разі потреби можна перебазуватись туди.

1737
Смітник / Re: Air soft counter-strike
« : 23.08.2010 21:23:48 »
можна зіграти в круглій будівлі за податковою - якраз там майже всюди непотрібна потужна зброя

ІМХО екстремально тупа ідея. най топікстартер вирішує де все буде, а панство може йому порадити скажімо через Особисті Повідомлення. Створення теми передбачає певну відповідальність за свої слова, принаймі перед дописувачами хфоруму.

1738
Всяке-Різне / Re: Air soft counter-strike
« : 23.08.2010 14:37:32 »
Коротше кажучи дядьку Стінгер - заграло вести тут "мудрі" розмови про ніщо. Як топікстартер визначай просторово-часові координати, желающщі підписуються та гайда вперед. Наразі від мене ффсьо  :)

1739
Цитувати
Я в страйкбол ніколи не грав
Я також, а от голубам сподобалось  :)
Цитувати
тілько з ейрсофт-зброї стріляв в тирах
страйкбол = Air Soft + реальне обмундирування + стратегія + тактика + команда + ...

Із наявною китайщиною дійсно краще бігається на якихось покинутих заводах (ще класний варіант - в лісі) де багацько кімнат та коридорів. Не знаю як із китайщиною, але від AirSoft'a із 20-30 метрів ой ще як відчуєш...Особливо якшо в око попаде не дай Бог - звідси обовязково захисні очкуляри, можна в Штурмі на Персенківці придбати. До-речі, у мене ще кульок із 1000 штук зосталось, скоро поїду туди за новими - може хто за кумпанію із мноу?

1740
Обговорення / Re: пл.Різні 13
« : 23.08.2010 13:45:52 »
тааа...такого смороду я зроду не видів. Він аж у повітрі плавав...Очисні споруди Полтви у жаркий літній день пахнуть як бузок порівняно із цим розплідником бацил...