Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

241
Дякую красненько! Остатній раз був там пено коли мну було років 6 чи 7, потому забулось усе, окрім епічного монументу. Ближчим часом обов'язково завітаємо туди. Дивно, як ще не сперли літака на стелі - візуально добрий кавалок незарджавійки. Посміхнула назва літака оного тов.Нестерова, певно саме нею він навів страшний ужос на пілота.
 Як каже ВіКі парашута придумали таки раніше, ніж Перша Світова, перший задокументований наживо стрибок із людинов ставсі 22 жовтня 1797 року, потому Котельников під час першої допиляв схему приблизно сучаснооо вигляду. Ще раз дякую, звісно +

242
Направду були ситі і щасливі, в рамках фотозвіту покажу!  :)

     Ги, то щасливі Ви були зовсім не від тушні :-) В рамках експерименту сходили щойно із Dexter'ом в Орсен та прикупили банку сабжу за 30,40 грн з ПДВ. До правди сказати, то була "Свинина тушена з/б 525 гр. ДСТУ 4450:2005". Із корови, кажуть не було.
     Розігріли, попробували - компетентна комісія вирішила: it tastes like shit (не тільки моя думка), купа жиру (більше 50%), м'ясо практично відсутнє, наявна небрита шкіра та з'єднувальні тканини. Ніколи у житю більше вотово не куплю. Субстанція була викинута до Смітнику(tm)
     Відчуваю, що зараз Roy відкоментить, що то свинина, а не яловичина,  що із яловичиною все значно краще. Може й так, проте маю сумніви: якщо такий тру-виробник пропонує такої якості свинячу тушню -  цього ж можна сподіватись і від яловичої.
     Тепер, до cкладової економічної: вартість білоруської тушні  0,071 грн/г ( 24 грн / 338 г = 0,071 грн/г), української - 0,058 грн/г ( 30,40 грн / 525 г = 0,058 грн/г). Себто шалена різниця на грамі тушні складає 1,3 копійки. Якщо б  банка білоруської тушні важила як українська, то її вартість складала б 37,27 грн/банка або ж всього на 6,87 грн більше. За якість треба платити - тут навіть немає що порівнювати.
     Також, вважаю, що пакування в 338 г зручніше для бійця, ніж 525 - як по масі, так і по зручності пакування в наплічник, процесу відкриття самої банки (білоруси відкриваються однов лівов без ключа) - а це погодьтесь велика перевага у бойових умовах.
     Нижче декілька світлин, за якість не сваріть - дебільник то є дебільник.

     З.І. №1 Щойно зауважив, що у виробника є "Яловичина тушкована Першого Сорту ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г" та "Яловичина тушкована ЕКСТРА ЯКІСТЬ ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г". Вартість останньої складає 45,00-46,20 грн/банка (тут і тут), що вже не може конкурувати із білорусами, бо вона як мінімум на 7,73 грн ( = 45,00 - 37,27 ) дорожча. Знову промовчу про якість української як би це прикро не було для мене...
     З.І. №2 Асортимент Березовського мясоконсервного комбінату, тушня в самому низу.
 

243
Сьогодні ж зайду в Арсен, спробую купити. Якщо чесно, то довіри не викликає, хоча пишуть про неї гарно. Хоча, цитую мовою оригіналу:

Цитувати
думаю, что Вы ошибаетесь :-)
тушенка данной категории качества продается только в интернет-магазинах или офф-лайновых магазинах связанных с ассортиментом для активного отдыха.
В любом случае партнеры ТМ "Здорово" всегда рады будут размещению заказа в своем интернет-магазине.
Хочу отметить, что на сайте производителя есть подробные характеристики продукции "Экстра".

244
Ще +100 від YserL отримав на карту. Кидайте побажання, що ще будем докупляти. Може купимо на райберті гарної тушонки з білорусії?

По чому тушня білоруська на райберті? Бо на привокзальному білоруська - говяжа та свина (27-30 грн), а також коняча (31 грн). Усі тушняки особисто протестовані, нарікань не є.

245
Привіт всім! Дзвонив до deadmeat післявчора, а він потягом вже їхав на схід, в зону АТО. Броніки їм видали, а от каски радянські. Тому я знайшов йому гарну німецьку кевларову каску за 1250 грн. тепер її треба купити і якось відправити йому.
Пропоную скинутись грошима, хто скіки зможе, і купити йому касон та ще різних ніштяків для нього і його друзів в зону АТО, бо одну каску передавати ніхто не буде. Тому прошу у понеділок та вівторок занести гроші в паб.
П.С. А хто не хоче, ну то х@й йому в сраку, щоб штани не спадали, куплю сам...
Цілую нєжно)))

Нині по роботі закину +500

246
http://igormelika.com.ua/ - багато фотозвітів про мандри з небанальними текстами. Рекомендую.

Знаю той сайт, майже перечитав. Один із найкращих рецебдів Бограчу власне у него вичитав

247
Ага, а ще на Сихові на Червоної Калини коло АТС, на перехресті Князя Романа та Івана Франка.

248
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 26.06.2014 09:16:08 »
Мега корисний plug-in для Google Chrome - X?lo. Заміняє на всіх сторінках слово "Путін" на "Ху*ло".


249
    Варто було б дописати про назву "європейської фірми", а також конкретну назву моделі. Також радив би зняти аццко-зелену наліпку із написом "ПРОдано" (залишок блякитної також), троха відмити - матимеш успіх та матьорий profit. Якщо не дай Бог profit'y не станеться, ось поглянь--> що із цього можна і треба змайструвати.
   Звісно, криволапу схему треба переіначити на сучасний лад, щиро здобивши end-product купую давачів, мікроконтролерів, зволожувачів та вентилятоів, сервів всяких. А також вбудованим веб-серваком, веб-камерою та IR-підсвіткою. Такий кайф сі дивити віддалено, як у тебе дозріває самямі, наприклад ось-це, із білими грибами та благородною плісінню.
    100% варіант для True-чуваків, ібо ше ніде не видів BMW X5 ковбаси, Mercedes-Benz балик, що можуть бути приготовані в саме такому мего-девайсі.

250
Маю можливість заправити різьбові газові балони форумчанам та їхнім друзям

Малий (230г) = 15 грн.
Великий (450г) = 20 грн.

Контакти:
067-257-83-40,
063-074-41-70 (Андрій)
skype: shopen21

Увага:
- Технологічний процес НЕ передбачає зносу різьби => балон прослужить довше!
- Можлива швидка заміна порожніх балонів на заповнені за домовленістю


Рекламний контент без погодження адміністрації? Проте терти не буду, певно багацько кому із дописувачів цікаво буде. Йно питання від себе: що конкретно заправляється у бальон?(відповіді в капітанському стилі: газ стиснуто-скраплений мене не влаштовують, прошу процентний склад того, що попаде у мій бальон). Дякую!

251
Де можна купити бронежилет і каску, максимального захисту?
В штурмі фігня.

Плануєш відпустку десь на Сході?  :)

252
Пічки уже в пивничці. Прошу приходити і забирати.

ПеС №1. В конструкцію прийшлось внести деякі зміни у вигляді видалення одного з опорних вусів дна (хірургічне втручання болгаркою), що на функціонал фактично не впливає. Мета операції - мати змогу її адекватно зібрати.

Пес №2. Вибачайте що трохи затягнув з тим всім ::)

Напрввду, не є за що просити пробачення. Ти вклав у це добрячий шмат свого часу та інших ресурсів, томц дуже дякую тобі! І звісно мега++

253
Дякую. Прикро звісно на це дивитись, ніц не скажеш...То мабуть локальні міщани бетон забрали, щоб дорогу від Червонограду залатати.ІМХО, стан її значно гірший ніж оних пускових шахт.

254
Ся стало. При можливості закину в Андеграунд.

  Можливо, варто таки в Пивничку?

255
"На території Львова упродовж Другої світової війни загинули сотні тисяч людей, величезна кількість людей депортована до Сибіру чи в табори нацистської Німеччини. Частина з них пройшли "Пересильну тюрму №25". Зараз це частина проспекту Чорновола, неподалік від пам’ятника Голокосту. Перед цим тут було львівське єврейське гетто, третє за розміром у Європі", – зазначив директор Установи культури "Меморіальний музей жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Тарас Чолій.

Via Zaxid.net

256
Дякую, дуж гарно! З нетерпінням чекатиму оновлень теми

257
Привіт, де зараз нормально із курсом долара по коштах брати обладнення?
Колись був Стек, дилерські ціни...

Я ж не раз говоров то про MediaWest. Організувати ти здибанку з їхнім комерційним директором?

258
Цитувати
Тоді перепишу цю фразу отак: Центром вписаного в трикутник кола є точка перетину бісектрис трикутника. Так добре?
Просто шикарно :-)

259
20 травня було опубліковано офіційне відео Pink Floyd - Marooned. Дуже раджу увімкнути колонки голосніше та насолоджуватись.
Кому не дуже цікаво - гортайте десь на 2:27, там основне дійство.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=P7YMI39sObY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=P7YMI39sObY</a>260
Цитувати
А центром вписаного в трикутник кола є точка перетину його бісектрис.

Не знав, що у кола бувають бісектриси  :)