Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2021
 :) Дійсно об'єктивно висвітлено  :) + - правда мені здається було б краще не висвітлювати місця розташування входів (хоча із другого боку - ті хто хоче і кому треба давно знають де вони знаходяться)

2022
заманчіво, але треба зазвонити та понапрягати народ щодо розширення місць відвідування. а то №1-4 страшними боянами пахне

2023
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 15.04.2010 19:43:09 »
      Троха заофтоплю, але сподіваюсь мені пробачите  :) . Є такий класний чувак, звати його Сталик Ханкишиев. Кулінарія була спочатку його хобі, потому він виріс на тру-професіонала. Пан виклав сьогодні на блогу (у зв'язку із весною) дуже файний пост. Ось воно, раджу читати всім на легко голодний шлунок.

      Всім хто цікавиться кулінарією, а особливо східною (совок style - адзербайджанською, грузинською, абхазькою ітд до Ірану та Індії) - його блог то як біблія для християнина. Блог тут, причому раджу відмотати на сам початок і стартувати із першого допису (мені впадло мотати, самі це зробіть), бо потому у вас є шанс багацько чого принципового не зрозуміти, а це дуже важливо! Шеф не тільки простим способом розказує як тру-смачне хавко готувати, але як вибрати кухонне принаддя - усе абсолютно, від ножа починаючи та закінчуючи побудовою печі! (креслення і схеми є)

      Смію також рекомендувати поціновувачам його книгу "КАЗАН, МАНГАЛ И ДРУГИЕ МУЖСКИЕ УДОВОЛЬСТВИЯ" (моск.), в неті її сканів як гною лежить. Але беріть тілько скани!!! Без картинок ніяк не відчуєш дух книги, не осягнути коректного способу приготування. Читається на одному подиху, книга більше схожа на художню - то просто поезія, підійде кожному - від початківця до прохфесіонала. У магазині ціна книги стартує від 300 грн.

      Р.S. Також може відвідати не меньш цікавий блог Mangiare e Bere його кулєги - Влада Піскунова (знову мотаємо на початок та насолоджуємось процесом читання). Кухня в нього більш західна, європейська. Ну во і ше тут

      Дякую!


2024
дякую, знаменито написано! Жаль, що не водяться тут кубіти ХАЕС-style...Переживемо, контакти на ХАЕС сі зостали. +

2025
Смітник / Re: Смішні фотки 2
« : 14.04.2010 18:48:19 »
    Тема знову стає схожою на дзеркало популярних розважальний ресурсів, отож буду терти все і підряд не авторське, хіба хто запостить шось супер-тру. Дякую(сам грішив)!

2026
Цитувати
Не варто думати, що це безглузда ідея, адже до 70-ліття Авіаремонтного робилася книжка про нього, і з цього є 2 наслідки:
 1) можливо з неї можна винести щось цікаве та нове
 2) можливо можна потрапити на територію під видом людей які роблять щось аналогічне до ЄВРО-2012

1) Щиро заздрю твому оптимізму. Якщо є бажання "шось виносити" - то ти просто перепутав форуми мабуть?
2) Аналогічно можна попасти на територію Атомної Електростанції, але думаю не більше 2-х метрів по території пройдеш - це у випадку якщо до паркану дойдеш  :) ;
3) а до чого тут 70-и річчя Авіаремонтного? Пропонуєш чекати 75-и чи 80-и річчя? Не вийде, не пройдеш - глупо так сунутись на режимний об'єкт, ніяк не пройде...

2027
А як на рахунок легальної версії потрапляння на територію під видом членів наукового гуртка чи ще чогось подібного

 :) :) :) Пиво із мене якщо таке реалізуєш. Добре пиво, БАГАТО!

2028
дякую, йой той деГенератор та турбіна на ТЕЦ так загалом нагадало ХАЕС, блондинку-лаборантку у білому халатику inside. Аж си за серце взявся! Сподіваюсь на окрему (читай нову) тему від :-) про дану ТЕЦ із усіма інженерними нюансами (таке сі враження складає же комрад її із неділі пише, і то буде грунтовна праця на декілька постів) :)

 Дякую!

2029
   next time - тра обов'язково йти на добрива, виробництво сірчаної кисоти (не помилка, так наша вчителька хімії в школі кислоту називала - от і до мене прилипло), нітроамфоски тощо - та на око таки більше цікавого, більша площа, діючі об'єкти. Під час другої подорожі не встигли приділити їй належну увагу, так шо треба надолужувати.

2030
Жеби не псувати ТОП-10 тем - дану тему блокую. Продовження тутко

2031
продовжуємо нижче, наперед приєднуюсь до усіх привітань солезіянтам, що будуть дописані нижче:

2032
На жаль, через непереборні обставини, що від нас із YserL'ом ніяк не залежали - не змогли поїхати. Дуже соррі. А хтось звіт напише чи апдейтне тему із New Роздолом свіжою порцією інфи? Дякую!

2033
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 12.04.2010 16:28:12 »
via popmech

2034
 Можна ж напевно залити кудись, наприклад на FileStore.Com.ua , а лінки на скачку сюди на форум?  Як собі витягну їх, то зможу залити на робочий FTP - по тому забирати можна буде від мене.

2035
    Завтра здибаємось із YserL'м об 06-20 коло церкви св.Анни, що на перехресті Городоцька-Шевченка. Із тим прицілом же би бути на приміському вокзалі максимум об 06-50 (перша маршрутка ймовірно поїде об 07-00).
    Усіх бажаючих попрошу приєднуватись до нас у вказаних локаціях.

2036
to Golem

 -Не писати на стінах всяких дурацьких написів тіпа SubCrew зроблені дитячим почерком з балончика розоввого кольору. Чим ми тоді відрізняємся від тих, хто пише "Тут був Вася" на Хресті на Говерлі, на Старовинних замках і будь-яких інших памятних місцях де він був?!

а чим ти тоді відрізняєшся коли малюєш трафарєтом Експлорер.ааааа???

хммм.я знав що ти заціниш...

    Чи мали Ви Шановний Пане коли-небудь можливість чути про Капітана Очевидність? Спробуйте задати йому питання - і я щиро певен, що отримаєте адекватну Вас відповідь.

    P.S. Попросив би не "ти"-кати, можливо у Вас з'явилась думка, що Ви із кимось із дописувачів "свиней пасли"? Так наразі виглядає же "свиней пасли" тілько Ви, і причому продовжуєте це успішно робити (професійний рівень я б смів зазначити) - що майже однозначно вказує на Ваш вік, об'єм мозку (очевидно спинного) та соціальну належність.

2037
2 AntiGolem:

  Не буду банити вас тільки тому, що вважаю же Golem сам це зробить (чи може спробує завести дискусію із Вами?) - але то буде його рішення. Окрім того, питання написів на стінах, трафаретів і так далі та тому подібне вже було обговорено на форумі у всіх його площинах. Не читаєте форум, а заливаєте своє лайно в теми? Ваші проблеми - маєте перше попередження від мене, ще раз так - буде бан і Adios MF (і можливість флудити де інде, чого Вам щиро бажаю). На друге попередження ІМХО Ви не заслужили.

2 SubWay:

  - пан заслужив чесну рейсу - (мінус в народі) за хамовите написання. Проте без попереджень. Може ясновельможний пане перестане ви**бу****сь і почне конкретику писати? Чи може має бажання **ськами помірятись - у кого більший? Одним словом закликаю до плідного діалогу в стриманих тонах та без взаємних образ. Шо Пан скаже на це?

2038
йно звонив Pasja'і - хорий чувак, а ше сказав же Fetole та Ostik'a також не буде ні завтра, ні позавтра. Отож список поточний виглядає наступним чином:

Приблизний список людей які їдуть

1 zelja
2 Roy
3 : )
4 Stinger 99,9% же не буде
5 RedShift --- Тільки в неділю
6 YserL --- Тільки в неділю
7 ostik
8 Pasja
9 Sunkatalano не чути досі, крескуємо
10 Lesyk
11 RoMeL --- Тільки в неділю
12 inkognito --- Тільки в неділю
13 Fetol
14 Martin

по шкільному спростимо:

01 zelja
02 Roy
03 : )
04 RedShift --- Тільки в неділю
05 YserL --- Тільки в неділю
06 Lesyk
07 RoMeL --- Тільки в неділю
08 inkognito --- Тільки в неділю

наші ряди звужуються!


2039
певно буде тримати моцно, але є і друга сторона медалі - а якшо таки звалитись у воду, треба передбачити можливість швидко скинути капці.

2040
 Ось-ось власне кріплення. Сама ідея дуже тру, але бачу тут найбільшу проблєму власне у кріпленні.