Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2021
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 12.04.2010 16:28:12 »
via popmech

2022
 Можна ж напевно залити кудись, наприклад на FileStore.Com.ua , а лінки на скачку сюди на форум?  Як собі витягну їх, то зможу залити на робочий FTP - по тому забирати можна буде від мене.

2023
    Завтра здибаємось із YserL'м об 06-20 коло церкви св.Анни, що на перехресті Городоцька-Шевченка. Із тим прицілом же би бути на приміському вокзалі максимум об 06-50 (перша маршрутка ймовірно поїде об 07-00).
    Усіх бажаючих попрошу приєднуватись до нас у вказаних локаціях.

2024
to Golem

 -Не писати на стінах всяких дурацьких написів тіпа SubCrew зроблені дитячим почерком з балончика розоввого кольору. Чим ми тоді відрізняємся від тих, хто пише "Тут був Вася" на Хресті на Говерлі, на Старовинних замках і будь-яких інших памятних місцях де він був?!

а чим ти тоді відрізняєшся коли малюєш трафарєтом Експлорер.ааааа???

хммм.я знав що ти заціниш...

    Чи мали Ви Шановний Пане коли-небудь можливість чути про Капітана Очевидність? Спробуйте задати йому питання - і я щиро певен, що отримаєте адекватну Вас відповідь.

    P.S. Попросив би не "ти"-кати, можливо у Вас з'явилась думка, що Ви із кимось із дописувачів "свиней пасли"? Так наразі виглядає же "свиней пасли" тілько Ви, і причому продовжуєте це успішно робити (професійний рівень я б смів зазначити) - що майже однозначно вказує на Ваш вік, об'єм мозку (очевидно спинного) та соціальну належність.

2025
2 AntiGolem:

  Не буду банити вас тільки тому, що вважаю же Golem сам це зробить (чи може спробує завести дискусію із Вами?) - але то буде його рішення. Окрім того, питання написів на стінах, трафаретів і так далі та тому подібне вже було обговорено на форумі у всіх його площинах. Не читаєте форум, а заливаєте своє лайно в теми? Ваші проблеми - маєте перше попередження від мене, ще раз так - буде бан і Adios MF (і можливість флудити де інде, чого Вам щиро бажаю). На друге попередження ІМХО Ви не заслужили.

2 SubWay:

  - пан заслужив чесну рейсу - (мінус в народі) за хамовите написання. Проте без попереджень. Може ясновельможний пане перестане ви**бу****сь і почне конкретику писати? Чи може має бажання **ськами помірятись - у кого більший? Одним словом закликаю до плідного діалогу в стриманих тонах та без взаємних образ. Шо Пан скаже на це?

2026
йно звонив Pasja'і - хорий чувак, а ше сказав же Fetole та Ostik'a також не буде ні завтра, ні позавтра. Отож список поточний виглядає наступним чином:

Приблизний список людей які їдуть

1 zelja
2 Roy
3 : )
4 Stinger 99,9% же не буде
5 RedShift --- Тільки в неділю
6 YserL --- Тільки в неділю
7 ostik
8 Pasja
9 Sunkatalano не чути досі, крескуємо
10 Lesyk
11 RoMeL --- Тільки в неділю
12 inkognito --- Тільки в неділю
13 Fetol
14 Martin

по шкільному спростимо:

01 zelja
02 Roy
03 : )
04 RedShift --- Тільки в неділю
05 YserL --- Тільки в неділю
06 Lesyk
07 RoMeL --- Тільки в неділю
08 inkognito --- Тільки в неділю

наші ряди звужуються!


2027
певно буде тримати моцно, але є і друга сторона медалі - а якшо таки звалитись у воду, треба передбачити можливість швидко скинути капці.

2028
 Ось-ось власне кріплення. Сама ідея дуже тру, але бачу тут найбільшу проблєму власне у кріпленні.

2029
йой, як багацько хтіло їхати, а так затихло все...

2030
про підвищену вологість? про те, що річка тепліша за її оточення (шо не дивно)?

2031
дописуємо шановні:

2032
  Йой, та перестаньте будьте ласкаві. Це звісно те, що першим чином  в голову приходить - організувати нензам повний тру-дестрой. Не варто їм уподобнюватись, як то якийсь із класиків кіна казав "помста завжди краще смакує охолодженою"

2033
     Дуже радий такій спільній думці дописувачів - то йно бидло могло так учинити. Фізичне покарання за таке дійсно не може бути нормальним - окрім декількох стусанів у якості приведення стада в глузд. Значно краще виглядає варіант коли б оне бидло дійсно завести під Оперний, роздіти догола та викупати разом із лахами у фонтані (і не дозволяти вилазити хоча б 10 хв.). Заодно Дячишину були б нові, зовсім неординарні моменти для нової серії фотознимок.

      Шановні дописувачки, смію просити вибачення за ідіотичні дії протилежної статі - щиро вірю в те, що якби будь-хто із Дослідників побачив таке - неодмінно заступився за Вас і покарав по би мірі власних можливостей кривдників, писки котрих не спотворені інтелектом.

      2 Lesyk:  Просто бидло в Шевченківський Гай не ходить, усілякі ознаки культури на ту скотину діють аналогічно дії св'яченої води, хрестам, срібним кулям та часнику на кровосущіх вампірів. А окрім того амбіцили просто не знають, що воно є Шевченківський Гай, а також те, що до нього троха треба піднятись із Личаківської...

2034
 То просто ппц, ногами би затовк дЕБІЛІВ як би побачив таке. Може хтось із дописувачів знає тих матолків, як звати, де живуть тощо. Хотілось би зібрати інформацію про них для подальшого прямого використання.

2035
   Можливо троха зарано, але щиро вітаю FenRiz'a із Днем Народження, котре він св'яткуватиме завтра, 07-го квітня 2010 року - просто не хочу спізнитись і бути одним із перших. Будь надалі таким як ти є, недавайсі постригтись, стандартний пакет щастя та здоровічка! Най би все у тебе було тру та найс!

2036
Смітник / Re: протигази
« : 06.04.2010 21:28:39 »
якшо за 30 грн. мене б зацікавило йно за наявності сумки

2037
Смітник / Re: протигази
« : 06.04.2010 20:49:20 »
себто фільтри відсутні?

2038
Смітник / Re: протигази
« : 06.04.2010 20:26:54 »
   Пан має каже про протигаз ПБФ (він же "Хомяк") із фільтруючими елементами ЕО-18 ?
   Які доступні розміри, комплектація?2039
   Маємо тут приватну корпорацію в КиївСтарі, є можливість безкоштовно підключити бажаючих. Ціни 100% точно не пригадую, але мало бути так: 3 коп/хв по корпорації (зручно брати декілька карток для рідних, друзів), 10 коп/хв на увесь інший КиївСтар, 40 коп/хв на стаціонарні номери, 58 коп/хв на усі інші номери. Плата за з'єднання відсутня. Єдиний мінус - абонплата 4,25 грн./місяць та підтримка постійно позитивного балансу >= 5 грн.
   Наразі не в курсі чи можна перевести існуючі номери КС в корпорацію, але раніше така можливість точно була. Кому цікаво - пишіть в приват.

2040
дякую, за ваші змістовні дописи нижче: