Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3201
   Гарно сказано про особисту гігієну і цілком слушно. Це те чого слід дотримуватись насамперед, це легко та просто. Поліцай - також людина і ймовірно зупинить небритого та смердючого у першу чергу, аніж буде стопити людину у смокінгу із запахом Armani.

3202
Цитувати
Може хто знає? З протележного боку гори Жупан(та що при вїзді в Винники з лІвої сторони) десь на середині схилу є колодязі(незакриті) які ведуть в невідоме приміщення. Може хто там бував?

   Ніколи не чув про це, цікаво однако! Може фото є? А про це шось знаєш? Може має яке відношення до того шо ти писав?

3203
Хфото ножа в студію, а також конкретну модель! Пліз!

3204
хтілось би попасти звісно...

3205
можна було б, я також за це - правда тепер виключно у неробочі години/вихидні можу бути  :(

3206
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 01.08.2009 16:51:18 »
    Я можливо помиляюсь, але десь чув (телехфізор можливо), що партизанську тактику-стратегію УПА навіть викладають у США для підготовки диверсантів...

3207
  На цьому ножі немає упору для руки, знаючі кажуть упор для руки це 1,5-2 см по кожній із сторін(придивіться до штик-ножа під АК). І звісно краще мати сертифікат, це завжди краще ніж його відсутність - навіть якщо це ксерокопія :)

3208
у даному випадку можливо так, але наприклад АТС коло ЦУМу там явно витяжка з підвалу

3209
Всяке-Різне / "День Одміна"
« : 31.07.2009 14:56:27 »
   Нагадую, остатня п'ятниця липня є Міжнародним Днем Адміна! Вітаю усіх колєг із св'ятом, бажаю усіх благ, широкої смуги пропускання, відсутності шумів, багів та глюків ітд ітп. Із св'ятом друзі!

3210
складно, але не неможливо. Звісно цієї межі треба уникати будь-якими засобами, бо просто марудно. Але принижуватись ніколи не варто!

3211
круто! забираю назад свої слова шодо маштабності  :) соррі

3212
Цитувати
тре відкрити нову теми "стосунки з міліцією"

Слушна ідея,  тре буде просунути у маси  :)

    У кожного свій погляд на демократію, але у мене він чогось якогось американського типу чи-що. Навіть якшо я злочинець, це не означає, що можна глумитись над моїми конституційними правами - так думаю. А "права я не качаю", а просто вимагаю виконання Законів України. Бо ППСники скоро скоро взагалі себе Богами будуть називати

3213
  "просто так" обшуковувати права не мають (у нас як-не-як здається демократія) Для обшуку має бути підстава - підозріла чи випивша морда наприклад. У будь-якому випадку якщо паспорт при тобі можеш сміло слати їх подалі - рахуй особу встановлено. А перед усіма "операціями" дуже раджу попросити їх посвідчення, демонстаривно списати/сфоткати нумери посвідчень та зробити якісний вигляд шо ти "лучшим друзьям" ММСками фото посвідчень відправив. А уже потому говорити про усе інше. Помагає у 99% випадків

3214
 йой, та чого не зайти не вийти - ти по лінку вище читав? туди організовують екскурсії для усіх бажаючих! звісно сприйняття маштабності різне у різних людей "усе фломастеры на вкус разные". Там не ходив, хоча на самому Казантипі був і гарно відірвався у свій час  :)

3215
  бальоник не зброя, а засіб захисту. Я би сперечався із поліцаями аж до того часу як би вони не здались. Зрештою правда маю і кому позвонити у такій ситуації, але думаю цей засіб я б не використовував по причині непотрібності у даній ситуації  :)

3216
   Із матеріально-технічних проблєм мушу спасувати із стрибком у неділю, але це означає, що через тиждень-другий поїду своїм ходом скакати. Може які бажаючі ще є окрім мене та Golem'a поскакати?

3217
 Хоть би мало і 10 мм товщини чи метр довжини - якщо є копія сертифікату (а у нормальних магазинах  типу "Штурму" її мають видавати обов'язково із самим ножем) - не можуть вас затримати. Звонив колєзі, відки взнав, що основне на що звертають увагу поліцаї - це довжина клинка (не довше лодоні), наявність "кровостьків" (насправді канавки не для крові звісно, а для більшої жорсткості) та наявність упору для руки між ручкою та клинком. Моя порада - беріть тіко те, що має сертифікат (український звісно) - уникните багатьох проблем. Кустарно виготовлені колючо-ріжучі предмети одразу відберуть у вас (а вас затримають обов'язково), ніж відправлять експерту (результат експертизи від 2-ох тижнів і до побєди); залишититесь без ножа та із кепським настроєм  :(

3218
   Дякую за фото, гарне і цікаве місце, проте чим-чим а маштабністю мене не захопило. Спеціально туда б не їхав, хіба шо на Казантип на довший час, і у якості екскурсії туди заодно. Мене значно більше вразило фото t309 у темі Golem'a про Хмельницьку АЕС.

3219
спробую бути на стрибок, уточню завтра :)

3220
+ гризу разниє часті тєла...