Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3381
    Супер дійсно! Завтра залию свої фото, нажаль не такі гарні як у Зелі будуть - цього разу фотографував цифромильничкою, тай ще глюкавою замість зеркалки   :( Добре, що Зелі фотика пофіксили  :) Ну і + усім учасникам  :)

3382
Плани / Ліс, що коло Винник
« : 29.06.2009 16:02:20 »
    Бажаючих перевірити  об'єкти, прохання зголошуватись та узгоджувати дату тут.

3383
неа, не згоден - хіба під обмежене коло редакторів і то якості бекапу! а ото сядут редагувати Дігермани та  Сцялкери із Бібрики.

3384
  Тротуарів немає, зверху це було видино. І по діаметру він меньший значно... Хто казав, що "вся каналізація міста сплавляється в Полтву"??? Незгоден, хоча поки аргументувати неможу - але то справа часу!

3385
відкрилась слава Богу, коли йдемо дружно на фотосесію?

3386
а хто візьметься написати гарну карту?

3387
Сфоткано телефоном Nokia, кращої оптики не маю :( Прикольно, якби в EXIF вписувався ще б IMEI і номер телефону :) Деякі фотіки мають функцію запису координат фото і кута нахилу фотоапарату...

 :) переважно ті ж Nokia смарти і зразу клієнт під Nokia Live Blog...

3388
кусай лікті шо не поїхав!!! :)

3389
ага, Лощина аля Resident Evil... :)

3390
вах, слюни течуть - але наразі поки маршрут не для мене...надто тяжкий...

3391
це власне дійсно першочергове! Що властиво і було написано в ТБ вище!

3392
ужос!!! тому усіх форумчан і Гостей прошу памятати одну річ =  Техніка Безпеки ЦЕ ГОЛОВНЕ! НІЯКОГО АЛКОГОЛЮ ЧИ НАРКОТИКІВ, ДО І В ПРОЦЕСІ! Жити значно краще, аніж буди мертвим чи калікою!

3393
  також копаю там із колєгами з форуму, і моє ІМНО - най будуть краще гаражі та книгосховище, аніж ультрамодний готель (процес будівництва якого завдасть так чи інакше шкоди ландшафту).

3394
фото суепр, Зеля рулить!!! а мені особисто сі я сподобав із лятаркою на голові та у червоній футболці - із писком як в скелета  :)

3395
беріть і мене, а головне тему в Планах зробіть! Багато хто пішов би!

3396
станом на зараз нас уже 5 чоловік! читати тут

3397
        ПЕТИЦІЯ опублікована на сайті! Небайдужих прохання голосувати у підтримку заборони та залишати власну поштову адресу (на неї потому надійде лист із підтвердженням голосу)

3398
у послідовного включення є усім відомі недоліки (зрештою як і у паралельного)  :) може можна їх якось комбінувати?

3399
    Мною була подана петиція на сайті http://www.petition.org.ua/ по затвердженні зашлю на форум лінк для голосування. Також було відіслано поштовий запит в ЛМР із проханням пояснення процесу громадського слухання та процедури подачі питань, отримання нормативних документів тощо. Чекаю на відповідь можновладців!

3400
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 25.06.2009 16:11:03 »
пиши пліз у "Рятуймо "Цитадель" !!!