Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3421
мені ко - все одно від 00 год. до 24 год. - як банді зручно!

3422
    ну от і по проблемі - хто у пятницю? добре як би Чугайстр та YserL були даби все на суботу обговорити по поїздці на об'єкти №1 та №2 (та й все, що знайдемо)...

3423
   можемо і на п'ятницю перенести, оскільки ніхто досі не зголошувався окрім мене та Зелі. Можу і в четвер. Та й у пятницю не проти.

3424
 Є плани лізти туди ще раз розкопавши. Однозначно увечері (після 18-00 як мінімум) завтра або позавтра. Буду брати зеркалку + штатив із собою (таланту і навиків би ше   :) ) Слухаю Ваші зауваження та пропозиції колєги!

3425
а мона і в четвер, як хто на це?

3426
   Із Зелею говорив недавно - йому виходить так само як мені їхати лише в суботу (сесія) - якщо хто із T309 може поїхати у п'ятницю і має бажання та можливість звісно(тим самим звільнивши місце у Golem'a в машині) - колєга був би вдячний вам за місце думаю.

3427
та ладно...гопи то є курда міцні спортивні хлопи (а чо б інакше ходили в спортивному одягу, мештах {тут у них прокол} та бльотних кепках), міцне серце мабуть у них...хіба ся в штани всрают і втрать свідомість...нашатирчик і знову амбали-зомбі в протигазах зверху кричат Whatzzz UP?!  :)

3428
 :) у всіх експлорерів макітра нестандартна  :) а що моєї бандани, то вона приблизно 480х480 мм. квадратиком звісно  :)

3429
угу, зранку жона в неті побачила, прочитав. Неа, то не ми - операцію ExploDe Lviv and Around поки не проводили (ну тебе ж не попереджали), ти згадував що недалеко працюєш...

3430
2 t309: дякую дуже, але як зрозумів я вже попадаю разом з Чугайстром та Yserl'ом до Golema в машинку. Окрім цього, мені просто у пятницю не виходить виїхати. Дякую дуже!

3431
ааа... там ше одного амбала-зомбі не вистарчає = мене...якщо гопники наступного разу попадуться треба буде тихенько зникатись у вентиляційній із вимкнутим світлом і підпустити поближче. А потому різко світло на максимум і гослосно кричати Whatzzzzz Up! :)

3432
Певно на наступний раз джурналісти таки переглянуть свій одяг  :)

3433
я також  :)

3434
   ми пробували згадувати про форум...але вони то вирізали...не хтіли навіть стрічки із URI пустити... Правильно Зеля зауважив --> були б у нас футболки від експлорера, напрягу не було б - лінки були б як на руці

3435
+ Зелі за старання! і за усе інше також!

3436
   Зелю дай пліз шось якіснішого аніж 3GP (три гопа) чи FLV!

3437
   Вітаю панове із першою трансляцією в широкі маси! Дай Бог не остання!

3438
показали панове, шойно! хто заграбав?

3439
  Якщо хто з лопатою - то можу сьогодні-завтра-позавтра залізти у бомбік із зеркалкою та штативом зробити більш якісні фото, ніж у нас є. Дописуйте, мені зручно практично будь-коли (взяв відпустку до кінця тижня).

3440
   ну і то добре...сьогодні випадково зранку до кави подивився репортаж по каналу НТА із місця робіт на аеродромі. У них виникли ускладнення в плані того, що на шляху продовження злітної смуги знаходяться декілька приватних ділянок землі власники котрих не мають бажання їх власне продавати державі чи міняти на інші. Ну і + проблеми як завжли із баблом, але пан Тарута твердо заявив, що будуть працювати навіть за відсутності авансового фінансування на власних резервах.