Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3581
Наскільки мені відомо - головний офіс Львівелектротрансу якраз на Сахарова знаходиться.

3582
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 08.06.2009 19:41:51 »
2 Hulihanka: :) молодці що почали добру справу, читав на ExTrEmI, якщо є бажання та можливість приєднуйтесь до нас - welcome.  Будемо певно планувати на кінець червня-початок липня (судячи із постів), у даному випадку маю наувазі Цитадельку. (+ від мене за Лощину)

3583
   Та завалявся у мене кілограмчик калійної селітри, та й сірка є...Думали із Зелею чогось димного зробити, і, наприклад закинути в ту затоплену кімнатку в Лощині де труба у стелі... А зверху пильнувати появу диму...Хоча труба мабуть давно забита, але спробувати б незавадило...Та й вугілля явно залишиться ще й на пиятику якусь (жартую, звісно - воно не підходить для такого вжитку).

3584
   Буває, гарно дивишся...у мене зараз 38,5 на термометрі, можливо після Цитаделі? а можливо заловив щось те саме, що YserL та Akella? киньте мені пліз в "Особисті" (якщо не секрет звісно), що вам ся стало і як лікуєтесь. А то вже починаю підозрівати "хімію" із Цитадельки. Дякую!

3585
ось і усе, чекаю відповідей, фотки нагадую у вівторок

3586
1) маємо надію у наступній спробі "Львівелектротранс" нам так не скаже...
2) ну і "морячок" на щастя по завершенні всього  :) (добре шо не білка  :) )

3587
1) залишки "банкету" на другому поверсі другого боксу;
2) Зеля рулить.

3588
1) дупа компресора;
2) "чорна" жарувка;

3589
1) Зеля бавить котів;
2) Час "мертво" став на 12-00;
3) головний "охоронець"
4) два "чебуреки"

3590
1) усередині рембоксу, дорожні знаки
2) незрозумілий електрично-рейковий девайс  :)
3) усередині першого боксу.

3591
1) внутрішній дворик (там де масло та опилки), міні-ВШ під газовою трубою  :)
2) мего-план об'єкту

3592
1) машинна зала (знову через шкло);
2) два "запорожця" ;
3,4) - запчастини запорожців.

3593
1) Великий Гудронний Колайдер  :)
2) Зеля рулить "УЖБОВИЙ" трамвайчик;
3) я також троха порулю (стримувався щоб не поїхати)
4) але інтерєр inside кепський

3594
1) Зеля та Стінгер усередині (там де пані зайшла, котра пропала)
2) керування "тягловими"  :) підстанціями (соррі за якість - через шкло робив)
3) склад усякої фігні та ксерокс наверху, дивани та стіл для пінг-понгу за спиною

3595
1) заправка;
2,3) - люк коло заправки (злив використаного масла)
4) інфа для населення

3596
1,2,3 - фото бомбіка із різних ракурсів

3597
1) Зеля перевіряє бомбік
2) Кран над бомбіком

3598
1) трансхформатор невеличкий;
2) його ТТХ

3599
    А ось і обіцяне продовження:
 
    Спустились донизу на Коперніка, взяли собі поїсти попити і залізли у трамвайне депо, що на Сахарова-Гвардійській-Вітовського, одразу навпроти зупинки трамваю через невеликий такий собі парканчик - і одразу до бомбіка, котрий виявився зачиненим на нещасну колодку, але мав люк ззаду - чим ми і скористали - зробили фото. Не спускались, бо шнурів не мали взагалі, а дестрой ми вже у п'ятницю робили. Цікаво, що коло бомбіка є щось схоже на залишки крану, яким ймовірно у бомбік щось завантажували через оний люк. А, забув сказати - вже як виходили зафоткали план об'єкту і бомбік значиться там як "підземний склад лакофарб."

    Зауважу, на території нас ніхто не ганяв (та й нікого не було в принципі), але оглядаючи бомбік коло нас пройшла дама (нуль реакції на нас), відкрила ключиком си двері у сусідній будівлі (було видно), що вона йде на роботу.  Перефоткавши бомбік ззовні ми вирішили йти ва-банк і попросити ключів чи екскурсію у бомбік, тому власне зайшли на цією панею у двері.

    Ми чесно перестукали усі двері, сходили до кльозети і помили си руки - але нікого небуло. Потому піднялись по крутих сходах на другий поверх будівлі і знайшли там "відпочинковий зал" - диваничики та тенісний стіл, а також купу старого джеліза і робочий (на око) ксерокс.  Оскільки нікого просто небуло ми пішли далі, побачили відкриті великі двері - щось типу проходу довгого де стояло два Запора 968М та мотори від них. Відкривши другі внутрішні двері увійли у невеликий дворик із мийкою для рук, люком у землі (де очевидно заюзане масло зливалось), і бункером опилок. Далі пройти не змогли і виріши повернутись.
  
    Зайшовши в чергові двері ми побачили закриту машинну залу (двері із вікнами, проте замкнені, фото робилось через брудне скло - далі на фото). Повернулись до того місця де пані заходила (до кльозету хтілось) і таки вже вона була на місці, проте просила не фотографувати, бо можуть бути у неї проблема. Для фотографування радила звернутись у будні дні до керництва, що сидитись навпроти...Із 09-00 до 18-00. Чому так цікаво? У цій великій кімнаті міститься пульт керування (здоровенний такий) усіма тяговими підстанціями трамваїв міста Лева. На око таке враження як опинився у центрі керування ядерним реактором.

   Виходивши вже на перехрестя Сахарова-Гвардійської-Вітовського ми по дорозі залізли у ремонтний трамвайчик, що мирно дрімав на колії. Двері були відкриті, тому ми без проблем перефоткались усередині усі та й вийшли на охорону, де ще мирно із сторожем перекинулись парою-другою слівець (там і зафоткали план об'єкту). Тут нас покинув Стінгер (ну мусів чоловік тікати), а ми зауважили ще один відкритий вхід у будівлю, у великий ангар - там власне ремонтна машина приїхали і робітники відкрили бокс. Недовго думаючи, ми попросились всередину де наробили ще фоток гарних, в тому числі 4-ох котів. Потому пішли із Зелею на пиво та розбіглись.

   Це мабуть і усе, фото із коментами буду вставляти нижче.

   P.S. Усі фото із вилазки тут

3600
 ну і звісно чекайте продовження в "Інженерних спорудах", а усі фото на пікасі у вівторок. До-речі, вітаю із Зеленими Св'ятами шановні колєги!