Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3581
1) внутрішній дворик (там де масло та опилки), міні-ВШ під газовою трубою  :)
2) мего-план об'єкту

3582
1) машинна зала (знову через шкло);
2) два "запорожця" ;
3,4) - запчастини запорожців.

3583
1) Великий Гудронний Колайдер  :)
2) Зеля рулить "УЖБОВИЙ" трамвайчик;
3) я також троха порулю (стримувався щоб не поїхати)
4) але інтерєр inside кепський

3584
1) Зеля та Стінгер усередині (там де пані зайшла, котра пропала)
2) керування "тягловими"  :) підстанціями (соррі за якість - через шкло робив)
3) склад усякої фігні та ксерокс наверху, дивани та стіл для пінг-понгу за спиною

3585
1) заправка;
2,3) - люк коло заправки (злив використаного масла)
4) інфа для населення

3586
1,2,3 - фото бомбіка із різних ракурсів

3587
1) Зеля перевіряє бомбік
2) Кран над бомбіком

3588
1) трансхформатор невеличкий;
2) його ТТХ

3589
    А ось і обіцяне продовження:
 
    Спустились донизу на Коперніка, взяли собі поїсти попити і залізли у трамвайне депо, що на Сахарова-Гвардійській-Вітовського, одразу навпроти зупинки трамваю через невеликий такий собі парканчик - і одразу до бомбіка, котрий виявився зачиненим на нещасну колодку, але мав люк ззаду - чим ми і скористали - зробили фото. Не спускались, бо шнурів не мали взагалі, а дестрой ми вже у п'ятницю робили. Цікаво, що коло бомбіка є щось схоже на залишки крану, яким ймовірно у бомбік щось завантажували через оний люк. А, забув сказати - вже як виходили зафоткали план об'єкту і бомбік значиться там як "підземний склад лакофарб."

    Зауважу, на території нас ніхто не ганяв (та й нікого не було в принципі), але оглядаючи бомбік коло нас пройшла дама (нуль реакції на нас), відкрила ключиком си двері у сусідній будівлі (було видно), що вона йде на роботу.  Перефоткавши бомбік ззовні ми вирішили йти ва-банк і попросити ключів чи екскурсію у бомбік, тому власне зайшли на цією панею у двері.

    Ми чесно перестукали усі двері, сходили до кльозети і помили си руки - але нікого небуло. Потому піднялись по крутих сходах на другий поверх будівлі і знайшли там "відпочинковий зал" - диваничики та тенісний стіл, а також купу старого джеліза і робочий (на око) ксерокс.  Оскільки нікого просто небуло ми пішли далі, побачили відкриті великі двері - щось типу проходу довгого де стояло два Запора 968М та мотори від них. Відкривши другі внутрішні двері увійли у невеликий дворик із мийкою для рук, люком у землі (де очевидно заюзане масло зливалось), і бункером опилок. Далі пройти не змогли і виріши повернутись.
  
    Зайшовши в чергові двері ми побачили закриту машинну залу (двері із вікнами, проте замкнені, фото робилось через брудне скло - далі на фото). Повернулись до того місця де пані заходила (до кльозету хтілось) і таки вже вона була на місці, проте просила не фотографувати, бо можуть бути у неї проблема. Для фотографування радила звернутись у будні дні до керництва, що сидитись навпроти...Із 09-00 до 18-00. Чому так цікаво? У цій великій кімнаті міститься пульт керування (здоровенний такий) усіма тяговими підстанціями трамваїв міста Лева. На око таке враження як опинився у центрі керування ядерним реактором.

   Виходивши вже на перехрестя Сахарова-Гвардійської-Вітовського ми по дорозі залізли у ремонтний трамвайчик, що мирно дрімав на колії. Двері були відкриті, тому ми без проблем перефоткались усередині усі та й вийшли на охорону, де ще мирно із сторожем перекинулись парою-другою слівець (там і зафоткали план об'єкту). Тут нас покинув Стінгер (ну мусів чоловік тікати), а ми зауважили ще один відкритий вхід у будівлю, у великий ангар - там власне ремонтна машина приїхали і робітники відкрили бокс. Недовго думаючи, ми попросились всередину де наробили ще фоток гарних, в тому числі 4-ох котів. Потому пішли із Зелею на пиво та розбіглись.

   Це мабуть і усе, фото із коментами буду вставляти нижче.

   P.S. Усі фото із вилазки тут

3590
 ну і звісно чекайте продовження в "Інженерних спорудах", а усі фото на пікасі у вівторок. До-речі, вітаю із Зеленими Св'ятами шановні колєги!

3591
1) зверніть увагу, банк затирає нумери будівель;
2) Зеля та Стінгер на ДОТику коло книгосховища.

3592
1) чудом вцілілий номер будівлі;
2) VOLKSBANK;

3593
1) Зеля та Стінгер виходять на поверхню;
2) дизельок невеличкий;

3594
1) відреставрований об`єкт;
2) доріжка вгору;

3595
    Про "..." за годинку напишу десь, а поки що:

    Зустрілись зранку об 08-00 на Цитаделі, власне на самому об`єкті, був Зеля та Стінгер - більш ніхто не прийшов. Одразу спуситись униз, переділись та почали копати. Стінгер був у самому низу, далі трохи вище Зеля і я зверху старався допомагати - передавали хлам і один одному і викидали його поза межі самих гвинтових сходів. Як виявилось сходи, що починаються із рівня нижньої кімнати тримає старий бідон незрозуміло із чим (окрім гівна, бульбиків, паперу, пустих фляшок з горівки знайшли ще шнек від м'ясорубки :) ). - тому він був вийнятий шляхом підкопу і викинутий осторонь. На сходах між нульовим та -1 рівнями на них власне була купа каміння та цегли, а оскільки вона загрожувала нас завалити при подальшому копанні --> було вирішено те сміття гарненько із самого верху зняти та повикидати у бічні кімнати.    Судячи із слів Стінгера та наших із Зелею спостережень - далі внизу щось є, бо було вже видно бетонну плиту, що опоясує зазвичай вхід.

    Мушу згадати, що весь час там смерділо незрозумілою хімічною субстанцією, було дуже неприємо і мене чуть не вирвало (дяк за лімоняду Стінгер), Зелі також було ненайкраще. Відсутність фоток із-під землі пояснюється тим, що я таки пішов пів-годинки перевітритись на гору (бо знову тошнити від того смороду починало) поки хлопці працювали. Окрім того при такій пилюці та за відсутності штативу знімати було нереально.

    По оцінках Зелі та Стінгера копати там приблизно із тиждень командою із 5 чоловік як мінімум. Зеля і я згодні цьому приділити тиждень свого часу цього літа, чекаємо ще бажаючих.

    Потому-с ми пішли до книгосховища, двері були відкриті проте охоронець нас не пустив заявляючи, що "усьо опечатано", що внизу поверхів немає (ага так і повірили - лівіше центрального вхожу в книгосховище 3 ВШ і причому із середньої видувається повітря із такою силою, що притислає будяки кругом на відстані метра, чути шум роботи мотору  :) Пахне відти мазутом, книгами старими і бомбіком загалом) і взагалі валіть звідси. Стінгер каже, що то злий сторож і тра спробувати у домовитись у зміну кращого сторожа.

   Продовження (уже в іншій темі) за годинку приблизно.

P.S. Усі фото із вилазки тут. Сорі за кількість та якість

3596
Плани / Re: Полярон.
« : 06.06.2009 22:56:11 »
  Буду 90%, спишемось (зізвонимось) завтра до вечора. Цікаввий мені ще промисловий район у трикутничку Луганська-Персенівка-Зелена

3597
    :) дяк Зелі та  Стінгеру, Чуг'у та Декстеру, дяк everyone. Не забувайте, що без вас нічого би не було! Фотки звісно усі викладу у вівторок, так як МТС-Конект мій при ліміті в 1,6 Гіга цього не дозволяє зробити, себто лити буду з роботи

3598
   Дякую! Направду фоток було значно більше - вибирав кращі із них. Не можу я до-сих пір із тим "звіром" котра зеркалка жінки якісно подружитись. А "вкусняшка" точно зачекає до того часу як ти виздоровієш - завтра-позавтра сам зрозумієш із звітів.

3599
    Додав, онови сторінку і дивись вище. Соррі, що забув про тебе - мушу скоро тікати...

3600
   Чув із-за стіни коли із штативом возився як воно ніжно сипалось... Завтра до вечора, у крайньому разі до ранку понеділка чекайте нового звіту за сьогодні із Цитаделі та . (най це буде поки секретом). Але "вкусняшку" знайшли сьогодні, доволі "апетитну".  :)