Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3741
   Цілком заслужено я вважаю! Я б тільки сказав, що не тільки беззмістовними - ба навіть образливими повідомленнями. Маю сподівання, що чоловіку пройде і далі писатиме гарно та без образ.

3742
to Golem
мабуть автор звіту трішки сліпий а то незамітив підвал з явно виражиним консервуванням)))-точніше два підвала і замурований вхід)))
ви там що ящірок ловили?
взяли б там копнули, мо б шось розкопали і звіт б про рохід получився б цікавішим)))

  Якось ти чоловіче негарно написав, ...зневажливо чи що? ІМНО 

  P.S. Поправ хоча б граматичні помилки у свому пості...може ти троха сам підсліпкуватий?

3743
   Було б добре на довший час, що дозволить використати більш розмірений темп ходьби, бо фізпідготовка наразі трішки "кульгає".

3744
Як казав інкогніто ЗАЧОТ!!!! Там би нас з нашими фотегами ! :)

  і штативами, штативами...  :)

3745
супер звіт, зачот. Дійсно при нагоді можна було б вибратись. Ну від мене + звісно

3746
само собов! треба постаратись!!!

3747
   Підтвердилась, тунель серйозний та йде під нахилом. Але я мав наувазі по серйозності це не військова споруда! До + Stigmato приєднуюсь!

3748
курча,тілько один сід у мене котрий ніц не віддає...готовий роздавати як мінімум на 4 мегабіти...

3749
  Супер, дякую красненько! Біжу давнлодити, поки сі власники трекера не схаменулись...Правда треба мені ше до свого ноута терміналом дістатись...Ще раз дяк!!!

3750
 та й властиво то навіть не тунель, а скоріш траншея незрозуміло чим зверху прикрита.але супер-дякую вам за звіт та фото  :)

3751
    Я не дуже в курсі, але місцевий абориген коментував даний тунелько приблизно так: там було стілецьке поле, друга зона (давно не паше),  тунель використовувся маврами для постановки мішеней, військового навантаження не несе. Аборигену вірю, бо чувак перевірений

3752
  Що охорона є то кепсько...Ще один бомбік в мінус...

3753
  На тому ж сайті львівцентру є доволі зручна та гарна карта міста,  так званий "Інтерактивний Львів". +можливість переключення карти із звичайного у супутниковий режим, +відзначено багато цікавих місць прямо на карті (де не де є навіть фото)

3754
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 25.05.2009 14:05:59 »
   Об`єкт "Скеля", судячи по фото - "рідна" сестра Лощини. Коростень, Житомирська область

3755
   А загляньте ше тут. Так і написано "Вхід у бункер ЦО на території НДРТІ", позначено на карті.

3756
  і мені також цікаво, тим більше, що EXIF та IPTC затерто...640х480, неприродній зелений колір - чи не телефоном бува?

3757
і то правда, але це тільки "просунуті"  :)

3758
 Стопроцентів, то падає, то ні...вчора був коло того місця (Липинського навпроти Ніко) - на радіобазар їздив, споглядав колодязь де си калічив руку --> на дні його води було на око центиметрів 30-40. Можу собі уявити, що всередині творилось. Безпека насамперед!

3759
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 24.05.2009 12:18:41 »
 Не паліть об'єкт! А то туди багацько охочих залізе і понищить те, що збереглось! ІМХО місцезнаходженням краще приватно обмінятись! І взагалі супер-місце! Нажаль із своїми "пишними" формами туди фіг попаду... >:(

3760
   апартуру очевидно давно нафіг вивезли, та й була вона мабіть не під землею...Інженерно собі не уявляю як у такому місці і на такій висоті, при відсутності комунікацій типу нормальних доріг чи залізниці вирити там шось суттєве під землею та все облаштувати - я не кажу, що не неможливо, я кажу дуже-дуже малоймовірно...