Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3741
   Та ні, на флудера ти далеко (як на мене - навіть тобі колись плюсика ставив) не схожий, по-суті - нафіг тобі рейтинг?  Ну буде в тебе рейтинг +мільйон або -мільйон --> що тобі від цього якщо ти знаєш, що робиш добру справу причому правильно?

   Отримуй joy від того, що тобі подобається робити - ділись із колєгами планами (от в планах ви троха дійсно протупили - я наприклад із задоволенням із вами пішов - тим більше, що був несподівано вільний в той час. Тут вам дали мінус) та результатами (тут зачотний плюс).

   От і як у школі вчили на алгебрі:  -1 + 1 = 0, себто рейтинг не повинен бути змінений, бо колєг не попередили (-1), але гарний звіт є (+1). Просто моя дружня порада - роби все  згідно правил і ділись із друзями та колєгами. І скоро твій рейтинг буде в зачотному позитиві.

   Проте дійсно було б цікаво мати інфу -  наприклад в Особистих Повідомленнях хто підняв або понизив тобі рейтинг.

3742
   Цілком заслужено я вважаю! Я б тільки сказав, що не тільки беззмістовними - ба навіть образливими повідомленнями. Маю сподівання, що чоловіку пройде і далі писатиме гарно та без образ.

3743
to Golem
мабуть автор звіту трішки сліпий а то незамітив підвал з явно виражиним консервуванням)))-точніше два підвала і замурований вхід)))
ви там що ящірок ловили?
взяли б там копнули, мо б шось розкопали і звіт б про рохід получився б цікавішим)))

  Якось ти чоловіче негарно написав, ...зневажливо чи що? ІМНО 

  P.S. Поправ хоча б граматичні помилки у свому пості...може ти троха сам підсліпкуватий?

3744
   Було б добре на довший час, що дозволить використати більш розмірений темп ходьби, бо фізпідготовка наразі трішки "кульгає".

3745
Як казав інкогніто ЗАЧОТ!!!! Там би нас з нашими фотегами ! :)

  і штативами, штативами...  :)

3746
супер звіт, зачот. Дійсно при нагоді можна було б вибратись. Ну від мене + звісно

3747
само собов! треба постаратись!!!

3748
   Підтвердилась, тунель серйозний та йде під нахилом. Але я мав наувазі по серйозності це не військова споруда! До + Stigmato приєднуюсь!

3749
курча,тілько один сід у мене котрий ніц не віддає...готовий роздавати як мінімум на 4 мегабіти...

3750
  Супер, дякую красненько! Біжу давнлодити, поки сі власники трекера не схаменулись...Правда треба мені ше до свого ноута терміналом дістатись...Ще раз дяк!!!

3751
 та й властиво то навіть не тунель, а скоріш траншея незрозуміло чим зверху прикрита.але супер-дякую вам за звіт та фото  :)

3752
    Я не дуже в курсі, але місцевий абориген коментував даний тунелько приблизно так: там було стілецьке поле, друга зона (давно не паше),  тунель використовувся маврами для постановки мішеней, військового навантаження не несе. Аборигену вірю, бо чувак перевірений

3753
  Що охорона є то кепсько...Ще один бомбік в мінус...

3754
  На тому ж сайті львівцентру є доволі зручна та гарна карта міста,  так званий "Інтерактивний Львів". +можливість переключення карти із звичайного у супутниковий режим, +відзначено багато цікавих місць прямо на карті (де не де є навіть фото)

3755
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 25.05.2009 14:05:59 »
   Об`єкт "Скеля", судячи по фото - "рідна" сестра Лощини. Коростень, Житомирська область

3756
   А загляньте ше тут. Так і написано "Вхід у бункер ЦО на території НДРТІ", позначено на карті.

3757
  і мені також цікаво, тим більше, що EXIF та IPTC затерто...640х480, неприродній зелений колір - чи не телефоном бува?

3758
і то правда, але це тільки "просунуті"  :)

3759
 Стопроцентів, то падає, то ні...вчора був коло того місця (Липинського навпроти Ніко) - на радіобазар їздив, споглядав колодязь де си калічив руку --> на дні його води було на око центиметрів 30-40. Можу собі уявити, що всередині творилось. Безпека насамперед!

3760
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 24.05.2009 12:18:41 »
 Не паліть об'єкт! А то туди багацько охочих залізе і понищить те, що збереглось! ІМХО місцезнаходженням краще приватно обмінятись! І взагалі супер-місце! Нажаль із своїми "пишними" формами туди фіг попаду... >:(