Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3741
 та й властиво то навіть не тунель, а скоріш траншея незрозуміло чим зверху прикрита.але супер-дякую вам за звіт та фото  :)

3742
    Я не дуже в курсі, але місцевий абориген коментував даний тунелько приблизно так: там було стілецьке поле, друга зона (давно не паше),  тунель використовувся маврами для постановки мішеней, військового навантаження не несе. Аборигену вірю, бо чувак перевірений

3743
  Що охорона є то кепсько...Ще один бомбік в мінус...

3744
  На тому ж сайті львівцентру є доволі зручна та гарна карта міста,  так званий "Інтерактивний Львів". +можливість переключення карти із звичайного у супутниковий режим, +відзначено багато цікавих місць прямо на карті (де не де є навіть фото)

3745
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 25.05.2009 14:05:59 »
   Об`єкт "Скеля", судячи по фото - "рідна" сестра Лощини. Коростень, Житомирська область

3746
   А загляньте ше тут. Так і написано "Вхід у бункер ЦО на території НДРТІ", позначено на карті.

3747
  і мені також цікаво, тим більше, що EXIF та IPTC затерто...640х480, неприродній зелений колір - чи не телефоном бува?

3748
і то правда, але це тільки "просунуті"  :)

3749
 Стопроцентів, то падає, то ні...вчора був коло того місця (Липинського навпроти Ніко) - на радіобазар їздив, споглядав колодязь де си калічив руку --> на дні його води було на око центиметрів 30-40. Можу собі уявити, що всередині творилось. Безпека насамперед!

3750
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 24.05.2009 12:18:41 »
 Не паліть об'єкт! А то туди багацько охочих залізе і понищить те, що збереглось! ІМХО місцезнаходженням краще приватно обмінятись! І взагалі супер-місце! Нажаль із своїми "пишними" формами туди фіг попаду... >:(

3751
   апартуру очевидно давно нафіг вивезли, та й була вона мабіть не під землею...Інженерно собі не уявляю як у такому місці і на такій висоті, при відсутності комунікацій типу нормальних доріг чи залізниці вирити там шось суттєве під землею та все облаштувати - я не кажу, що не неможливо, я кажу дуже-дуже малоймовірно...

3752
Добре шо комісія Мішеля Платіні не бачила цієї "Зони"...

  їх явно у такі місця не водили, бо там можна си гарно напастовані мешти (звісно напастовані  не власноруч, а якимось "мавром" ) заляпати болотом і фекаліями...

3753
   Красненько дякую за карти, безподобно, стяну си всі на роботі! Кокурузник теоритично міг би там сісти, але пілот мав би бути аццким ассом (питав у знайомих пілотів), і справа не в довжині вдасне  (1 км достатньо), але ось ширина бетонки не витримує критики.ІМНО то мала бути дорога до якоїсь в/ч ти сурйозного заводу - шоб багатотонні вантажі там могли пройти.
   Якщо ще згадаємо Немирівську Сірку, то бетонні дороги там практично усюди - від Немирова до Грушова (зверху звісно асфальт), навколо власне означеного об'єкту у радіусі 5-7 км усі практично дороги із ДЖелізобетонних плит, більшість похована під асфальтом...але все одно фіг би там хто сів зважаючи на ліси навколо.

3754
ото точно, украънський менталітет сп№;%ти все, що криво лежить або без охорони...

3755
   Об`єкт по лінку №1 знайти (принаймі я так думаю) вдалось значно швидше, відповідно його координати такі:   48°59'53.18"N  24°37'12.37"E

   Допомогло те, що журналіст "спалив" його назву А 2021, також відстань від Івано-Франківська (~17 км), наявність неподалеко джелізнодорожної колії, назву села, що знаходиться неподалеку (Ценжів), назву лісу (Чорний Ліс)
 
   Десь зустрічав у вебі також згадки про те, що на цій базі окрім усього іншого знаходились стратегічні запаси ракетного палива.

3756
  Після  години лазання по Google Eath'у були знайдені координати об`єкту (лінк №2), ось вони:  48°52'45.89"N  24°25'16.70"E  

  Рекомендую оглянути також навколишні об`єкти. Включіть галерею в Google Earth і сильно наблизьтесь до землі коло КПП, закинутого офіцерського містечка чи озер -  є декілька фото (у мене просто квадратики фото зявляються на землі лише починаючи десь із 2200-2300 футів (eye at, у нижньому правому кучочку екрану). Трохи далі бачимо поле із антенами.
 
  До-речі - із одного фото, що зроблене на КПП видно приблизний стан об'єкту - фото зроблене 9 квітня 2009 року, так що колєги усе на місці, незакрите і доступне, прям таки на нас чекає... ;)

3757
    Я щойно переглядав фотки (з лінку №2), звернув увагу, що внутрішня (підземна) архітектура даного об'єкту, зокрема сходи та коридори мені щось дуже нагадує, зокрема Инженерные сооружения Винниковского леса, ймовірно у них однакова конструкція.
   
   Окремо тут ще фотоальбом.

3759
     Позитивні однозначно є - сам то по своїм друзям та рідним бачу. Проте нажаль завжди залишатимуться люди котрим корисно картоплю покопати, чистити сніг, малювати паркани, носити цеглу тощо - так як від них ніякої користі практично. Таких зразу ффтопку, себто на посильну фізину працю.

3760
   Можу помилятись, але то може бути колодязь Електрична Каналізація. Невелика розшифровка надписів на люках є тут.