Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3801
Зеля і зал другому поверху, вид від будки управління

3802
Ймовірно кабіна управління посеред залу

3804
Дах знизу, як я писав, пильнуйте зверху

3806
   Колективним рішенням було визнано, що в Полтву ми не йдемо (ймовірно несприятливі метеорологічні умови) – тому із Зелею вирішили запропонувати перейтись районом заводу «Іскра», потому до Полярону, а вже відти до «Львівприладу».

        Насправді погода була зраня супер і цілком могли йти в Полтву, Чугайстер вибач (у Полтву наразі пропоную йти якщо не меньше доби перед цим суха погода була, жити дуже просто хочеться)

    Напередодні увечері із мною зконтактувався Андрій AKA Mazafaka та виявив готовність йти з нами, вітаю нового активного колєгу на експлрері!

   Отож, в суботу зраня ми здибались об 07-30 із Андрієм навпроти ТЦ «Іскра» на Психові, а Зеля нас чекав коло заводу жарувок «Іскра» - ми швиденько туди підійшли дорогою зустрівший колоритну особу жіночої статі котра бажала нам усяких благ і запрошувала стати нас зятями – бо у неї дочка як виявляється є. Ми вирішили не користуватись нагодою (бо маму вже бачили), побажали їх щастя та здоров’я та поспішили відкланятись. Тим не менше, незадоволена «теща» нас переслідувала до місця зустрічі із Зелею.

   Зустівшись із Ігором, ми оціними оперативну обстановку – нам на територію Іскри не пробратись – завод активно працює, купа сторожів, собак та камер. Вирішили йти дещо далі по Зеленій, в район незбудованого мікрорайону «Пасічний». Ситуацію, що там твориться можете зацінити по фото, що будуть далі в постах.

   Тим не менше, два корпуси невідомого мені заводу ще збереглись, проте із низ було витягнуте усе більш-менш цінне, проте свого масштабу корпус не втратив. Із одного боку корпус примикає до відновленого будинку (там де страйк колись добрі люди ганяли часто по вихідних), з другого боку була котельня, доволі масштабна (хоча її комин як мінімум у два 2-2,5 рази нижчий ніж той, що ми бачили на «немирівській сірці». Посередині службові приміщення та цехи, по центральному коридору без проблем би проїхав «Урал».

   Усього в комплексі було три поверхи(третій розвалений зовсім), кожен поверх як мінімум по 6 - 9 м. висоти. Наробивши купу знимок всередині, ми видерлись на дах.

   УВАГА! УВАГА! УВАГА! Якщо хто планує туди йти – пильнуйте, що у вас під ногами. Справа у тому, що на поверхах бетон у певних місцях товщиною лише 1-2 см, багато де протерся, торчить арматура. Стрих у свою чергу складається просто із металевих пластин товщиною у пару міліметрів, що наварені на опорну арматуру. Зверху пластини або залиті сантиметровим шаром бетону+смола зверху або смолою+щебінь зверху. Реально можна завалитись і пролетіти 6-7 поверхів донизу, тому ДБАЙТЕ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ і ходіть якомога далі один від одного (шоб не створювати лишнього тиску на гнилі та ржаві елементи конструкції).  Оркім цього на території є охорона та пси, і вони як як я бачив роблять регулярні обходи території – тому не паліться якшо підете.

   Після того, як ми видерлись на сам стрих і ще піднялись по 3-ох арматурних сходах (то вже ух як високо – перша площадка на комині булла практично коло нас) -  наробили фоток Сихова та прилеглих територій і успішно пішечки звалили на Луганську до Полярону, подорозі засмакувавши пару снеків із ковбасов на кільці коло ДБК.

   Не встигли ми зайти на територію Полярону і зробити хоча б 10 фото, із ТВД нас запас сторож (тут сам винуватий – у мою зеркалку попала вія і поки Зеля та я пробували звільнити зеркало від непотрібного артефакту), сторож вже до нас підійшов і чемно попросив не робити йому проблем.

Ми чемні дослідники – і якщо проблеми, то тільки для нас – некоректно щоб хтось отримував «тумаки» та «пенделі» за нас. Пішли ми звідти, обійшли корпуси Полярону коло банку і Сихівського мосту, вийшли на Угорську, де між двома корпусами «Полярону» є міні-КПП і застукали у двері. Представившись простими дослідниками, добра та адекватна охорона  впустила нас на  територію і дозволили «фотографувати, але не попадатись на камери «тої другої охорони», що із ТВД. Репліки опускаю…

   Тут також було дуже цікаво -  Андрій АКА mazafaka віджигав на тих стільцях, на котрих ми мали можливість бачити красиву дівчину під світлом сонця, що заходить (читайте пости Golem’a). Ті шо професійний фотограф робив.

   Знайшли троха hardware’у на вже на першому поверсі, із ностальгією згадав стару х86 архітектуру,    8-ми та 16-ти бітну ISA-шину (навіть був один монстр, із шиною МСА, 8086), математичний со-процесеор котрий дивно ніхто не видрав із мамки.

   Окрім цього Зеля на «Поляроні» зробив стратегічні запаси нетравленого текстоліту та ємних конденсаторів (номінал зараз просто не пригадаю). Далі окрім трьох поверхів пустих залів (тут також увага, купа дир) ніц не знайшли та піднялись на стрих.

   Була вже година перша і реально небо почало затягатись хмарами, парило нещадно – наробили фото навколишніх територій, mazafaka демонстрував чудеса бойових мистецтв на прикладі старої цегли, фото у Зелі) і спустились донизу. Як спускались, зобачили вхід у бомбік, зразу за будков охорони, на жаль туди нас не пустили – думаю просто по причині вичерпання нашого часу. Тре буде взяти горівки та пару гривень та сходити ще раз, думаю охорона пропустить без проблем.

   Потому ми ся розбігли, на Львівприлад вже не було як йти – скоро мав дощ починатись, субота на вулиці і закосити під шукачів роботи вже ніяк – тому ми і розбіглись…

3807
    Буквально на цьому тижні читав цю інфу - лінк знайшов на caves.ru - дійсно дуже цікава інфа, жаль не здогадався запостити.

3809
при можливості прийду! бентежить ще таке питання: чому реально приходить тільки інкогніто і зеля??? вже був 2 рази, а інших людей не бачу?!

  кепсько дивишся...наші alter ego не бачив? хто може і приходить, а хто не може то не приходить...а два рази ти був так просто по поверхні перейтись...

3810
плани змінені, зустріч завтра об 07-30 зраня коло Іскри на Сихові.

3811
 Пропоную на 09-30 завтра біля прохідної Львівприладу на Стрийській, нумер 48 здається

3813
+1 йду однозначно, прохання зголошуватись

3814
- я нажаль завтра в Полтву зась, метеопрогнози мені не подобаються, вночі зраня має падати.

3815
можна було б поїхати ще раз, окрім того там потенційно ще недосліджені об'єкти можуть бути в районі Котів

3816
+ угу, також прогнози бачив, то є кепсько

3817
  Lead Acid акумулятор. 6В 4Ah - скільки важить приблизно? Я тут знайшов два акумулятори від АРС-шних упсів, 12В, 7,2 А*год - Зеля обіцяв лямпи на дротах до них зробити. Правда кожен акумулятор важить більше 2 кг...
   Акум в наплічник, ліхтар в руку і вперед у Полтву  :) За відсутності нормальної лятарки поки спробуємо таким монстром користуватись  :)

3818
літо так літо! а у Києві КЛОВ хочу побачити де колєги загинули

3819
Треба йти з фляшкою(а краще із декількома) попередньо домовившись про незапальний час із сторожами та експлорити!!!