Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3882
Гумор / Re: Про Ніштяк
« : 01.05.2009 12:47:53 »
Я те саме чув, тілько звалось воно не "ніштяк", а "ПРОСАК", типу "попав в просак"

3883
   Було б гарно! Ти б Зелю в планах темку із гАласуванням створив. Як на мене краще в наметах на місці + при нагоді ще в Києві із чимось ознайомитись як час буде.

3884
   В Штурмі переважно беруть страйкболісти, ціни дійсно хамські...Знаю тому, що маю друзів у страйку, а по друге моя контора возить для Штурму товар, а по-третє колєга там працював там (рік як звільнився)...

3885
Мені наразі так підходить, на наступну суботу, маю наувазі 9-те травня. Пропоную автору оновити(створити нове) голосування

3886
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 30.04.2009 19:22:54 »
Отож нас уже потенційно четверо, можна вже щось і думати.

3887
Файного відпочинку!

3888
Плани / Очистка Цитаделі
« : 29.04.2009 20:28:40 »
   Здається Golem щось писав, що банда із Екстріму пішла чистити "Лощину". А я думаю чим ми гірші? А давайте наприклад поєднаємо благородне із потенційно цікавим для дослідження? Маю наувазі Цитадель, а саме останній її вільний (та й зрештою розвалений) форпост, а саме гвинтові сходи, що ведуть вниз...Так там смердить, але хіба це проблема?
   
   Коли вчився у Рідній Політехніці, ходили пити горівку у ту споруду, що найближча по праву сторону від в'їзду в Цитадель, так шо зара загороджена парканом і відновлена, принаймі ззовні. Спуск до низу був, причому
на рівень навколишнього рову. А от власне, що цікаве - спуск і далі був, просто таки був завалений цеглою, так само як зараз є заваленим вхід у напівзруйнованій будівлі.

   Згоден посильно тєжко працювати, оскільки шалено цікаво. Але так си думаю, треба для початку не меньше 4-5 охочих для оптимізації процесу вигрібання сміття.
   
   Прошу зголошуватись шановні Пані та Панове!

3889
Шось у цій темі тихо? Хтось взагалі окрім Ростислава планує десь їхати 1-2 числа? Потенційно би приєднався!

3890
Цитувати
Андрій, доречі книжка ця у мене є, якщо треба фотки, тягни сканер.

   2 нестор: Сканер можу позичити на декілька днів-тиждень, нажаль у самого зараз руки не мають змоги зайнятись чимось "для душі", наприклад скануванням гарної книги...Ідея видати книгу - супер, цікаво то кілько зараз хоча б орієнтовно коштує, може хто підкаже?

   2 all: моя "лопата" (гарний вираз, сподобався) завжди також з вами!
   Гуглив сьогодні, дивно, що книга пані Ірини у нас вартує 78 грн., а на поляцьких сайтах її пропонують по 3,5 євро...Промоція для Європи?

3891
чо можна сходити на півника ;D

Мож6на було б, якщо зарплату дадуть:) Окрім того 20-років гурту, має бути зачотний концерт

3892
Всяке-Різне / Цитадель-Готель
« : 29.04.2009 13:16:12 »
  Мабуть усі знають, що на Цитаделі споруджують готель у Форті №2 (східна сторона, ближча до центру)  - власне надибав на його веб-сторінку, буде ся звати Citadel Inn. Рекомендую ознайомитись із цінами на номери...А тут ще троха інфи із незалежного джерела.

3893
    Нєма за цо! Google рулить, довелось просити хелпа у людей, шо дойчляндську знають і ставити у вінді ту трикляту розкладку! Шоб її шляк трафив та ясний грім побив!

    А ше нинька() бачив навіть не скани, а потужну карту австро-угорської імперії якось там древнього року, можливо 1905 - не пригадую. Причому зроблена по типу останніх штабних карт - себто територія розділена на зони і є загальна карта із розділенням на зони, clickable кожна гратка відповідно. Хтось відвалив кавалок доброї роботи!
   
    Територія - більша частина Европи, якість - шось на стару топоргафію схоже(тобто власне нею і є, просто яксіть сканів троха кепська), принаймі кожен сегмент важив більше 5 метрів, а сумарно все займало коло 600 чи 700 метрів - якщо є потреба, то пишіть - розгребу history, затяну собі та роздам на днях тим чи іншим способом.
     
    З.І. А ще кажуть, шо в Неті одна порнографія...

3894
   Німецькі топографічні карти 1937 - 1944 років західного регіону, Львову в тому числі. Всього 4 штуки, розмір сканів від 16 до 32 Мбайт, роздільна здатність здається коло 11000 х 14500 пікселів. Оскільки пікселів явно багацько, то Пікаса 3 вклєкла мертво --> тому залив на upload.com.ua

   1) Перший файл;
   2) Другий файл;
   3) Третій файл;
   4) Четвертий файл.

3895
    По словам одного із знайомих (працював декілька років тому у податковій) під нею власне є здорове підземне сховище де складують конфіскат, мабуть переобладнане із бомбіка...

3896
   Мудрі люди вчаться на чужих помилках, тому слід дивитись тільки тому шоб знати чого робити не слід!!! А окрім цього фільм-порожняк, актори ніби не злі і чесно грають, але сценарій...

3897
Посилання / Re: Львів Онлайн
« : 26.04.2009 13:35:39 »
шось сайт пана Заблотського глючит, плющит та торкає...камера у мене фіг запустилась...

3898
супер, при нагоді обовязково собі придбаю цю книгу!

3899
 Завтра також річниця, себто вже сьогодні у ночі - якщо память не зраджує об 01-32 ночі. Згадаймо полеглих запаленими свічками на вікнах чи у церкві завтра зранку!

3900
  Без екскурсовода трудно, але шоб поїхати власним транспортом стільки мороки із паперами + дозиметричний контроль на виході із 30-км зони, недай Боже отримаєш незначно більшу дозу від дозволеної - тоді проблеми на виїзді на КПП