Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3881
 Полюбе треба мати із собою когось хто був на Зоні раніше - навіть коли всі будуть мати персональні вимірювачі поглинутої (еквівалентної) дози - ніц там робити без людини котра знає хоча б приблизне положення забруднених плямок(на розтавлені значки парканадцять років тому не варто орієнтуватись, деякі правдиві досі, деякі ні...), отримати лишню дозу можна без проблем (навіть для здоров'я), але перспектива потому мучитись на КПП, а ще не дай Боже і на КПП не порішають.пряма тоді дорога в Київ у заклади МНС...тобто всерйоз і надовго...

3883
Гумор / Re: Про Ніштяк
« : 01.05.2009 12:47:53 »
Я те саме чув, тілько звалось воно не "ніштяк", а "ПРОСАК", типу "попав в просак"

3884
   Було б гарно! Ти б Зелю в планах темку із гАласуванням створив. Як на мене краще в наметах на місці + при нагоді ще в Києві із чимось ознайомитись як час буде.

3885
   В Штурмі переважно беруть страйкболісти, ціни дійсно хамські...Знаю тому, що маю друзів у страйку, а по друге моя контора возить для Штурму товар, а по-третє колєга там працював там (рік як звільнився)...

3886
Мені наразі так підходить, на наступну суботу, маю наувазі 9-те травня. Пропоную автору оновити(створити нове) голосування

3887
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 30.04.2009 19:22:54 »
Отож нас уже потенційно четверо, можна вже щось і думати.

3888
Файного відпочинку!

3889
Плани / Очистка Цитаделі
« : 29.04.2009 20:28:40 »
   Здається Golem щось писав, що банда із Екстріму пішла чистити "Лощину". А я думаю чим ми гірші? А давайте наприклад поєднаємо благородне із потенційно цікавим для дослідження? Маю наувазі Цитадель, а саме останній її вільний (та й зрештою розвалений) форпост, а саме гвинтові сходи, що ведуть вниз...Так там смердить, але хіба це проблема?
   
   Коли вчився у Рідній Політехніці, ходили пити горівку у ту споруду, що найближча по праву сторону від в'їзду в Цитадель, так шо зара загороджена парканом і відновлена, принаймі ззовні. Спуск до низу був, причому
на рівень навколишнього рову. А от власне, що цікаве - спуск і далі був, просто таки був завалений цеглою, так само як зараз є заваленим вхід у напівзруйнованій будівлі.

   Згоден посильно тєжко працювати, оскільки шалено цікаво. Але так си думаю, треба для початку не меньше 4-5 охочих для оптимізації процесу вигрібання сміття.
   
   Прошу зголошуватись шановні Пані та Панове!

3890
Шось у цій темі тихо? Хтось взагалі окрім Ростислава планує десь їхати 1-2 числа? Потенційно би приєднався!

3891
Цитувати
Андрій, доречі книжка ця у мене є, якщо треба фотки, тягни сканер.

   2 нестор: Сканер можу позичити на декілька днів-тиждень, нажаль у самого зараз руки не мають змоги зайнятись чимось "для душі", наприклад скануванням гарної книги...Ідея видати книгу - супер, цікаво то кілько зараз хоча б орієнтовно коштує, може хто підкаже?

   2 all: моя "лопата" (гарний вираз, сподобався) завжди також з вами!
   Гуглив сьогодні, дивно, що книга пані Ірини у нас вартує 78 грн., а на поляцьких сайтах її пропонують по 3,5 євро...Промоція для Європи?

3892
чо можна сходити на півника ;D

Мож6на було б, якщо зарплату дадуть:) Окрім того 20-років гурту, має бути зачотний концерт

3893
Всяке-Різне / Цитадель-Готель
« : 29.04.2009 13:16:12 »
  Мабуть усі знають, що на Цитаделі споруджують готель у Форті №2 (східна сторона, ближча до центру)  - власне надибав на його веб-сторінку, буде ся звати Citadel Inn. Рекомендую ознайомитись із цінами на номери...А тут ще троха інфи із незалежного джерела.

3894
    Нєма за цо! Google рулить, довелось просити хелпа у людей, шо дойчляндську знають і ставити у вінді ту трикляту розкладку! Шоб її шляк трафив та ясний грім побив!

    А ше нинька() бачив навіть не скани, а потужну карту австро-угорської імперії якось там древнього року, можливо 1905 - не пригадую. Причому зроблена по типу останніх штабних карт - себто територія розділена на зони і є загальна карта із розділенням на зони, clickable кожна гратка відповідно. Хтось відвалив кавалок доброї роботи!
   
    Територія - більша частина Европи, якість - шось на стару топоргафію схоже(тобто власне нею і є, просто яксіть сканів троха кепська), принаймі кожен сегмент важив більше 5 метрів, а сумарно все займало коло 600 чи 700 метрів - якщо є потреба, то пишіть - розгребу history, затяну собі та роздам на днях тим чи іншим способом.
     
    З.І. А ще кажуть, шо в Неті одна порнографія...

3895
   Німецькі топографічні карти 1937 - 1944 років західного регіону, Львову в тому числі. Всього 4 штуки, розмір сканів від 16 до 32 Мбайт, роздільна здатність здається коло 11000 х 14500 пікселів. Оскільки пікселів явно багацько, то Пікаса 3 вклєкла мертво --> тому залив на upload.com.ua

   1) Перший файл;
   2) Другий файл;
   3) Третій файл;
   4) Четвертий файл.

3896
    По словам одного із знайомих (працював декілька років тому у податковій) під нею власне є здорове підземне сховище де складують конфіскат, мабуть переобладнане із бомбіка...

3897
   Мудрі люди вчаться на чужих помилках, тому слід дивитись тільки тому шоб знати чого робити не слід!!! А окрім цього фільм-порожняк, актори ніби не злі і чесно грають, але сценарій...

3898
Посилання / Re: Львів Онлайн
« : 26.04.2009 13:35:39 »
шось сайт пана Заблотського глючит, плющит та торкає...камера у мене фіг запустилась...

3899
супер, при нагоді обовязково собі придбаю цю книгу!

3900
 Завтра також річниця, себто вже сьогодні у ночі - якщо память не зраджує об 01-32 ночі. Згадаймо полеглих запаленими свічками на вікнах чи у церкві завтра зранку!