Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3881
Цитувати
Андрій, доречі книжка ця у мене є, якщо треба фотки, тягни сканер.

   2 нестор: Сканер можу позичити на декілька днів-тиждень, нажаль у самого зараз руки не мають змоги зайнятись чимось "для душі", наприклад скануванням гарної книги...Ідея видати книгу - супер, цікаво то кілько зараз хоча б орієнтовно коштує, може хто підкаже?

   2 all: моя "лопата" (гарний вираз, сподобався) завжди також з вами!
   Гуглив сьогодні, дивно, що книга пані Ірини у нас вартує 78 грн., а на поляцьких сайтах її пропонують по 3,5 євро...Промоція для Європи?

3882
чо можна сходити на півника ;D

Мож6на було б, якщо зарплату дадуть:) Окрім того 20-років гурту, має бути зачотний концерт

3883
Всяке-Різне / Цитадель-Готель
« : 29.04.2009 13:16:12 »
  Мабуть усі знають, що на Цитаделі споруджують готель у Форті №2 (східна сторона, ближча до центру)  - власне надибав на його веб-сторінку, буде ся звати Citadel Inn. Рекомендую ознайомитись із цінами на номери...А тут ще троха інфи із незалежного джерела.

3884
    Нєма за цо! Google рулить, довелось просити хелпа у людей, шо дойчляндську знають і ставити у вінді ту трикляту розкладку! Шоб її шляк трафив та ясний грім побив!

    А ше нинька() бачив навіть не скани, а потужну карту австро-угорської імперії якось там древнього року, можливо 1905 - не пригадую. Причому зроблена по типу останніх штабних карт - себто територія розділена на зони і є загальна карта із розділенням на зони, clickable кожна гратка відповідно. Хтось відвалив кавалок доброї роботи!
   
    Територія - більша частина Европи, якість - шось на стару топоргафію схоже(тобто власне нею і є, просто яксіть сканів троха кепська), принаймі кожен сегмент важив більше 5 метрів, а сумарно все займало коло 600 чи 700 метрів - якщо є потреба, то пишіть - розгребу history, затяну собі та роздам на днях тим чи іншим способом.
     
    З.І. А ще кажуть, шо в Неті одна порнографія...

3885
   Німецькі топографічні карти 1937 - 1944 років західного регіону, Львову в тому числі. Всього 4 штуки, розмір сканів від 16 до 32 Мбайт, роздільна здатність здається коло 11000 х 14500 пікселів. Оскільки пікселів явно багацько, то Пікаса 3 вклєкла мертво --> тому залив на upload.com.ua

   1) Перший файл;
   2) Другий файл;
   3) Третій файл;
   4) Четвертий файл.

3886
    По словам одного із знайомих (працював декілька років тому у податковій) під нею власне є здорове підземне сховище де складують конфіскат, мабуть переобладнане із бомбіка...

3887
   Мудрі люди вчаться на чужих помилках, тому слід дивитись тільки тому шоб знати чого робити не слід!!! А окрім цього фільм-порожняк, актори ніби не злі і чесно грають, але сценарій...

3888
Посилання / Re: Львів Онлайн
« : 26.04.2009 13:35:39 »
шось сайт пана Заблотського глючит, плющит та торкає...камера у мене фіг запустилась...

3889
супер, при нагоді обовязково собі придбаю цю книгу!

3890
 Завтра також річниця, себто вже сьогодні у ночі - якщо память не зраджує об 01-32 ночі. Згадаймо полеглих запаленими свічками на вікнах чи у церкві завтра зранку!

3891
  Без екскурсовода трудно, але шоб поїхати власним транспортом стільки мороки із паперами + дозиметричний контроль на виході із 30-км зони, недай Боже отримаєш незначно більшу дозу від дозволеної - тоді проблеми на виїзді на КПП

3892
Дякую, нема за що! Завжди радий!

3893
Дякую за пояснення!

3894
а статистику форуму це не спаскудить?

3895
Супер! Я в захваті! А можна якісь скани тих фото викласти на форум? Було б супер!

3896
ой шось ти чоловіче запізно написав - я і на 10-00 можу, питання чи інші погодяться - себто Зеля та негативний_кріп, більше окрім нас із тобов здається ніхто не зголошувався

3897
а що є Сніданок із Мертвим Півнем? Буде якийсь концерт Мертвого Півня?

3898
Принято, 06-00 навпроти Податкової

3899
   Мені підходить все від 06-00 ранку починаючи вже на місці, класно було б зняти яко сонце встає із стриху будівлі, мало  б бути супер зачотно! Не забувєм про документи колєги так на всяк=про=всяк!

3900
   На розсуд шановних дописувачів пропоную такий корегований маршрут: Будівля за Податковою --> Парк Стрийський (нажаль, що із відти пригадую - то радіобазар і кляті фізкультурні корпуси Рідної Політехніки) --> недобудована будівля, що у парку культури(якщо до монумента слави стати писком так, що дупа буде дивитись на автовокзал, то власне обєкт  із правої сторони  на Пн.Сх. метрів за 200, там здається музей якийсь військовий мав бути, але так і не добудувався) --> дослідження ймовірних виходів тунелів із Цитаделі у самому парку культури (один засипаний коло входу в парк із боку вул. Вітовського; я маю точну інфу та  підтвердження від колєги, що жив у сусідньому із виходом будинку про факт наявності тунелю із ближньої споруди Цитаделі [та що найбільш розвалена зараз] до оного місця біля входу в парк) --> сама Цитадель та її околиці.

   Так що прошу усіх бажаючих приєднуватись до нас із zelja і просити якісної погоди для файних знимків та суперового настрою!