Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3921
однозначно цікаво!

3922
себто 2-го травня? а що нарахунок 1-го травня?

3923
Смітник / Re: Полтва
« : 22.04.2009 19:04:59 »
   Щойно повертався з роботи - вирішив зайти подивитись стан люку коло Білої Скелі. Сам звісно підняти не зміг, слідів мурування по краях немає, проте мене зацікавила нявність 4-ох дзюрок (десь 2-2,5 см діаметром) по краях люку. Так і було раніше? Чи не замкнутий люк знизу? Може би хто як проходив тими краями із колєгою спробували люка підняти онту кришенцію та відписати на форум про отриманий результат? Красненько дякую!

3924
Всяке-Різне / Re: Вгадайте де це?
« : 20.04.2009 21:17:47 »
 :) Здається мені на днях цю тему Golem перемістить в Гумор  :)

3925
Всяке-Різне / Re: Вгадайте де це?
« : 20.04.2009 20:10:31 »
Дійсно дуже схоже на соляні шахти, стінами принаймі...

3926
    Вітаю із Паскою усіх дописувачів та Guest'ів, та і взагалі усіх. Ходили сьогодні із жінкою (АКА Іра) по периметру цитадельки, зробили дещо гарних фото. Якщо кому цікаво, то тра йти сюди.
   
    Як ся добирали - помітили закинуту будівлю навпроти коня, за спиною якщо чекати на маршрутку №70 на Галицькому. Входи на фронті та зліва замуровані, зправа direct-вхід у підвал (доволі глибокий, метрів 6-7 під землею - але не ходили вниз - були при параді).

     Можливо доцільно буде якось зібратись і організувати якийсь deep penetration Високого Замку, прилеглих територій, Центру та й на Цитадельку забігти не тілько сосисок засмажити?- так аби у робочий день вкластись?

3927
Всяке-Різне / Re: Вгадайте де це?
« : 20.04.2009 14:40:18 »
Та хто його зна? Дай вгадаю - то не у нас, а десь на границі Швейцарії та Франції? Там де Великий Гудронний Колайдер? --> принаймі мені це в голові випливло дивлячись на маштаби... :)

3928
Найбільші мабуть таки в <самі знаєте кого, під Цитаделлю>, але туди  не хочуть пускати і сваряться дуже  :)

3929
Плани / Re: Полтва після Паски
« : 16.04.2009 12:12:13 »
+ я б пішов, якщо буде нагода, наймовірніше так і буде

3930
хто як оцінює шанси знайти там нижні рівні? я наприклад десь на рівні більше 0% до 5%  максимум! Але Надія вмирає першою, потому вже Віра та Любов...а я особисто думаю що там їх просто немає(other levels)

3931
маєш наувазі біля входу в СКА навпроти готелю? шансів що буду десь коло 20%, але спробую

3932
та само собов! і не важливий стан вагонів!!! чим загадженіше тим крутіше враження! оби було побільше циганів із медведами та дембелів коло параші

3933
     Golem продав класне місце для купання - недалецьо від об''єкту, на фото колєг  видно, а зокрема і на моїх - чудове місце я вам скажу. Чисто, незасрано та доволі неглибоко судячи поки тілько із зовнішнього вигляду. Їхати можна і навіть треба, краще на пару днів із наметами. Можна зупинитись коло возера, рушити далі на збагачувальний комбінат полазити - йти недалеко.

     Не хтів би тебе розчаровувати Андрію, але мені здається тема Сірки поки незакрита...Згадай як вертались через Коти на Яворів, кілометрів із 5-6 після виїзду із Котів зліва я звернув увагу на те що тут сірка також добувалась аналогічним способом як на "Місячному Полі" (хоч у значно меншому маштабі ніж тамка), а зправа далеко виднілась велика труба (можливо ти і не зауважив як був за кермом, Zelja чи Explorer мали точно бачити) - що можливо вказує на аналогічну котельню як під Немировом.

     Окрім цього, ще як мінімум залишилось водосховище Грушів-Колониці-Щеплоти із насосною станцією у Щеплотах...Проте там мало є на що дивитись, краще сумістити це із відпочинком(як то ти кажеш із "матрасуванням" - іноді також треба поматрасити, погодься  :) ). Проте, галочка "був всюди і видів все" на Сірці ще не проставлена остаточно...  :)

3934
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 14.04.2009 17:26:24 »
+1 Зелі! Супер придумав! Хоч там не сижу постійно (тобто взагалі практично  :) ), але вже додався!

3935
    Не думаю, що рано - так собі думаю, чим раніше домовишся --> тим більше шансів на успішну поїздку, ІМХО. Дивись, Golem не проти, ти думаю також, Zelja та я  - вже щось є. Маю надію і explorer з Олею зголосяться. Щодо мене мені абсолютно все-одно чим їхати окрім ровера (бо ще не став щасливим власником :) ). Все-одно група більше 10 явно не збереться, та і більшої не треба.

3936
   Оголоси будь-ласка "весь список", думаю багатьом буде цікаво, а можливо хто дізнається про нові цікаві місця про котрі доси не знав...

3937
    Ну то давайте конкретизувати = завтра думаю ніяк не вийде, далі Паска, можливо 25 квітня чи можливо 1 чи 2-го травня?

3938
підписуюсь, а я б в тещі в Трускавці залишився  :)

3939
Коли їдемо, є якісь плани щодо відвідин цього місця в недалекому майбутньому?

3940
Я також пас, студенти рулять...я хіба в суботу зраня міг би