Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3921
маєш наувазі біля входу в СКА навпроти готелю? шансів що буду десь коло 20%, але спробую

3922
та само собов! і не важливий стан вагонів!!! чим загадженіше тим крутіше враження! оби було побільше циганів із медведами та дембелів коло параші

3923
     Golem продав класне місце для купання - недалецьо від об''єкту, на фото колєг  видно, а зокрема і на моїх - чудове місце я вам скажу. Чисто, незасрано та доволі неглибоко судячи поки тілько із зовнішнього вигляду. Їхати можна і навіть треба, краще на пару днів із наметами. Можна зупинитись коло возера, рушити далі на збагачувальний комбінат полазити - йти недалеко.

     Не хтів би тебе розчаровувати Андрію, але мені здається тема Сірки поки незакрита...Згадай як вертались через Коти на Яворів, кілометрів із 5-6 після виїзду із Котів зліва я звернув увагу на те що тут сірка також добувалась аналогічним способом як на "Місячному Полі" (хоч у значно меншому маштабі ніж тамка), а зправа далеко виднілась велика труба (можливо ти і не зауважив як був за кермом, Zelja чи Explorer мали точно бачити) - що можливо вказує на аналогічну котельню як під Немировом.

     Окрім цього, ще як мінімум залишилось водосховище Грушів-Колониці-Щеплоти із насосною станцією у Щеплотах...Проте там мало є на що дивитись, краще сумістити це із відпочинком(як то ти кажеш із "матрасуванням" - іноді також треба поматрасити, погодься  :) ). Проте, галочка "був всюди і видів все" на Сірці ще не проставлена остаточно...  :)

3924
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 14.04.2009 17:26:24 »
+1 Зелі! Супер придумав! Хоч там не сижу постійно (тобто взагалі практично  :) ), але вже додався!

3925
    Не думаю, що рано - так собі думаю, чим раніше домовишся --> тим більше шансів на успішну поїздку, ІМХО. Дивись, Golem не проти, ти думаю також, Zelja та я  - вже щось є. Маю надію і explorer з Олею зголосяться. Щодо мене мені абсолютно все-одно чим їхати окрім ровера (бо ще не став щасливим власником :) ). Все-одно група більше 10 явно не збереться, та і більшої не треба.

3926
   Оголоси будь-ласка "весь список", думаю багатьом буде цікаво, а можливо хто дізнається про нові цікаві місця про котрі доси не знав...

3927
    Ну то давайте конкретизувати = завтра думаю ніяк не вийде, далі Паска, можливо 25 квітня чи можливо 1 чи 2-го травня?

3928
підписуюсь, а я б в тещі в Трускавці залишився  :)

3929
Коли їдемо, є якісь плани щодо відвідин цього місця в недалекому майбутньому?

3930
Я також пас, студенти рулять...я хіба в суботу зраня міг би

3931
Лінк битий, поділіться будь-ласка із мною хтось цією книженцією.

3932
Просто ми добрі та гречні, шануєм і шануємся, Неньку любим і поважаєм, не хамимо

3933
Лінк як чобіт простий - http://triada.org.ua/

3934
    Лазив на Тріади, чесно кажучи ніц не сподобалось (а заодно авторизація прямо із завантаженням сайту), дизайн якийсь темний, готичний чи що...Занадто темно ІМХО, форум не працює. Направду, що відтти сподобалось це шрифт. Як на мене тутка ніц міняти не треба, все гарно і приємно. І бачу, що explorer банер поправив, зачот.
    Що мене турбує, так це мала кількість відвідувачів = тра дійсно хоча б гарно мета-теги прописати і зайнятись банальною розруткою. А так би хтілось внизу побачити рекорд не 27 юзерів 13 березня, а на порядок більше кожного буднього дня - і думаю це не проблема, готовий жертвувати для цього принаймі своїм робочим часом яко мінімум!

3935
    Мабуть так воно і є, річ крута дійсно. А ще хтів спитати пана Yserl навіщо Вам КИХ-4, КИХ-5, КИХ-6? Куди саме в такому збираєтесь йти? Певно мусить зачотне місце бути, я також хочу туди!

3936
    Тю, дивний розклад цін - ось тут просять $ 135*10^3 (Одеса), а ось тут (але треба прайс качнути, Запоріжжя) просять 729*10^3 грн... за С3200 що на картинці...
    Хоча було б файно за-3Д-сканити "Лощину" на пам'ять, для майбутніх поколінь :) А 2Д-сканером якось незручно :) "Лощину" сканити, хоча якщо набереться група добровольців я із задоволенням свій сканер позичу :-)

3937
   
   Сьогодні, ширяючи безмежними просторами інтернету в пошуках однієї цікавої книженції надибав на форум Share.net.ua, а зокрема у розділ КНИГИ. Там представлено багацько книг (електронних/аудіо) виключно українською, є немало старих і унікальних книг. А на самому порталі купа національної музики та фільмів, смію рекомендувати усім поціновувачам!

   Сподіваючись на милість адміністраторів  ::) , у цій темі пропоную ділитись лінками на виключно україномовну літературу, навіть якщо вона трішки не в тему.

   
 

3938
Стопроцентів! Сам на вихідні мав змогу переконатись - "Таврія" рулить!  :)

3939
   А пощо сканувати? Ось у мене в djvu-форматі є - можу вислати чи запостити десь... Наконечний Євген, "ШОА" у Львові, видавництво "ПІРАМІДА", 2006р., 284 сторінки - це те чи я путаю?
   Ось тут знайшов дещо про автора.
   Кепсько вийшло, що не перечитав цю тему раніше - зразу б вислав книгу і відпала б необхідність у скануванні...
   Власне, осі і книга у малого розміру - 8 Мбайт та великого (22 Мбайти) формату.

3940
У мене її більше 100 на балконі стоїть  -  можу кому пару штучок спрезентувати. Друзі в Канаді були дуже раді присланій цеглинці з рідного міста  :)